Sturmwind στο Retromaniax! [Πρώτη παρουσίαση]

DarkSynbios είπε:
Απλα εχω την περιεργεια πως θα ειναι εαν συνδεσεις το PC,NullDC και Sturmwind στην ΤV εκμεταλευομενος της παραπανω αναλυσεις.Ασφαλως δεν μιλαω να το τρεξεις με κοπια η οτιδηποτε αλλο.Ειμαι υπερ στο να υποστηριζω το καθε τι παιχνιδι που ερχετε στο DC αρκει απο πισω να υπαρχει σοβαρη δουλεια.Σε οτι αφορα το torrent ολοι γνωριζουμε τι παιζει,αρκει καποιοι να σεβαστουνε το ολο θεμα και να μην το ξεφτιλισουνε.
Eαν και εχω καλο Pc δεν εχω τρεξει τιποτα σε NullDc.Σιγουρα θα κανει upscale παντως το Sturmwind γιατι να μην το κανει αλωστε.Σε μερικα Dreamcast iso site οι admin δεν θα αφησουν να αναιβουν links.ε δεν λεει τωρα εαν θες να στηριξεις πραγματικα παρτο αλλωστε το sturmwind αξιζει δεν εχει τιποτα να ζηλεψει απο comercial games.

Aαα εχω το εχω το Dc σε vga οποτε εχω μαμα upscale! :p
 
Δεν περιμενα τιποτα λιγοτερο απο τον φιλαρα cast128dreams. Καταπληκτικη παρουσιαση απο εναν απο τους μεγαλυτερους (αν οχι τον μεγαλυτερο) ελληνα dreamcast fan. Το παιχνιδι ειναι πιστευω οπως το περιμεναμε. Με πολυ προσεγμενη δουλεια και μερακι. Ελπιζω να τα καταφερω καποια στιγμη και να το αγορασω και εγω και ευχομαι να υπαρχει παντο ορεξη και μερακι για να βγαινουν ακομα υπεροχα games για την κονσολα μας. Και μακαρι να δουμε και κατι περα απο shoot em up. Dreamcast 4 life!!! Ευχαριστουμε ρε τρελε keep it up!
 
pressure είπε:
Δεν περιμενα τιποτα λιγοτερο απο τον φιλαρα cast128dreams. Καταπληκτικη παρουσιαση απο εναν απο τους μεγαλυτερους (αν οχι τον μεγαλυτερο) ελληνα dreamcast fan. Το παιχνιδι ειναι πιστευω οπως το περιμεναμε. Με πολυ προσεγμενη δουλεια και μερακι. Ελπιζω να τα καταφερω καποια στιγμη και να το αγορασω και εγω και ευχομαι να υπαρχει παντο ορεξη και μερακι για να βγαινουν ακομα υπεροχα games για την κονσολα μας. Και μακαρι να δουμε και κατι περα απο shoot em up. Dreamcast 4 life!!! Ευχαριστουμε ρε τρελε keep it up!
Να εχεις υποψην για το ΤΑΗΙ ο οποιος θα ειναι ο επομενος σοβαρος τιτλος για Dreamcast και μαλιστα RPG.
 
RPG???? Λιποθυμώ....η μάλλον όχι....όταν δω πως είναι... Thanx και ανυπομονώ!!!!!
 
@Cast εχεις καποιο νεο για ημερομηνια κυκλοφοριας? Ακομα TBA το εχουν στο site
 
Wally είπε:
@Cast εχεις καποιο νεο για ημερομηνια κυκλοφοριας? Ακομα TBA το εχουν στο site
Εχουν προβλημα με τους κινεζους σε καποια θεματα και γι'αυτο καθυστερουνε.
 
Υπομονη μεχρι την δευτερη βδομαδα του σεμπτεμβρη...Τα κουτακια ηρθαν για την limited edition μιας και αυτο ηταν το μεγαλο προβλημα.H θα βγει τοτε η θα κανουν λιγες μερες παρα πισο(αυτο το λεω εγω)
 
Wraio review gia to game fainete na einai poly kalo mias pou h sega se tetoiou eidous shooters eixe panta thn prwth gramh,an piaosume apo games opws to alien soldier pou mporei na mhn htane me skafaki-diasthmoploia alla htane trelo shooter apo to palio kalo mas megadrive.Ayto pou den katalava omws einai ani to game ayto einai kainourgio,dhladh kapoies etaireies vgazoune akomh games gia to dreamcast h einai kapoio palio? Alla mas milas gia demo epomenws malon kati paizei edw pera.Eixa kai egw sega dreamcast kai to edwsa san xazos,eprepe na to eixa krathsei.Apla h sega ta ekane salata me to thema twn titlwn kai to parathsane sxedwn san to atari jaguar ti na pw.http://www.retrogameoftheday.com/2009/09/retro-game-of-day-sega-dreamcast.html :D

Sxetika me ayto to shooter an kai gnorizw oti oi periswteroi eiste sega fans poio poly paides phrate mati se ayto to shooter sto ps3? [video=youtube;II7bvAH-zfk]http://www.youtube.com/watch?v=II7bvAH-zfk&feature=related Einai poly konta se ayto pou vlepoume pistevw to exw paiksei kai me ena filaraki pou to exei katevasei leei polla! :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
houndead Καλώς όρισες.

Τα greeklish δεν επιτρέπονται στο φορουμ. Οπότε κάνε edit το ποστ σου και γράψε ελληνικά σε παρακαλώ αλλιώς το ποστ θα διαγραφεί βάση των κανονισμών.
 
Δεν ηξερα οτι πρεπει να γραψω στα ελληνικα και ετσι για ακομη μια φορα γραφω λεγωντας οτι εκανες ενα πολυ καλο review για το παιχνιδι.Οριστε και ενα link με ενα πολυ παραπλησιο shooter ποιο καινουργιο που κινειται στα ιδια πλαισια με αυτο.[video=youtube;II7bvAH-zfk]http://www.youtube.com/watch?v=II7bvAH-zfk&feature=related
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κάτω από τα μηνύματά σου έχεις την επιλογή "επεξεργασία μηνύματος". Πάτησέ την και ξαναγράψε τα greeklish posts στα ελληνικά ;)
 
Για όσους ενδιαφέρονται, τελική ημερομηνία κυκλοφορίας η 24/4
 

Εδω ειναι ενα preview βιντεο που δειχνει τις διαφορες απο την RC1 εκδοση μεχρι την RC12 (τελικη?) εκδοση. Μαλιστα μπορειτε να δειτε ακομα περισσοτερες πιστες του Sturmwind. Ο τυπος μιλαει στα γερμανικα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χαιρετω!.Ελπιζω να απολασαυτε το πρωτο preview στα ελληνικα μια και ισως αυριο η μεσα στην βδομαδα γινει αναλυτικη παρουσιαση του ποιο προσφατου παιχνιδιου για το Dreamcast!!

Aναμενω limited edition Sturmwind κατευθειαν απο τους δημιουργους!!Για αυτο ερχεται συνεχεια με ζουμερες φωτογραφιες :)
 
Ειμαστε εν αναμονη!
 
Ωππ τι εχουμε εδω νεο Trailer !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ναι το είδα και εγώ στο facebook της ομάδας τους. Μου έτρεξαν περισσότερο τα σάλια και όσο το βλέπω τόσο περισσότερο θέλω να το αγοράσω....ανάθεμα την αφραγκιά! Τα background graphics και τα bosses είναι απίστευτα! (για κονσόλα 6ης γενιάς).
 
pressure είπε:
Ναι το είδα και εγώ στο facebook της ομάδας τους. Μου έτρεξαν περισσότερο τα σάλια και όσο το βλέπω τόσο περισσότερο θέλω να το αγοράσω....ανάθεμα την αφραγκιά! Τα background graphics και τα bosses είναι απίστευτα! (για κονσόλα 6ης γενιάς).
Σε 42 sasmung που το δοκιμασα ειναι τοσο ομορφα τα χρωματα που στην αρχη νομιζα οτι ειχα βαλει κατι σε 360.Φυσικα σε VGA output. :)
 
Πίσω
Μπλουζα