Symbiface II

fgbrain είπε:
@teflonάντε, καλώς τη δέχτηκες....

δυστυχώς, εγώ δεν έχω πλέον χώρο για το cpc μου (οπότε κοιμάται κάπου στη ντουλάπα μου)

επίσης τελευταία ότι αγοράζω αφορά pc + κινητά (έγινα θύμα - το ξέρω!)..

περιμένουμε εντυπώσεις, ε..?

[γιατί όχι και live review στο youtube?] :animeek:
Καλά θα κάνεις να τον κατεβάσεις από την ντουλάπα και να τον βάλεις πάλι σε λειτουργεία, γιατί δεν πιάνει δα και τον χώρο.... ! :D

Αν την παραλάβει και ο Rygar, όχι μόνο Live Review στο YouTube, αλλά και στο Ειρήνης & Φιλίας με support τους U2, θα κάνουμε ...... :biglaugh::biglaugh:
 
p1180054tq2.jpg


...Άλλη φάααση....! :loco:

p1180043nd0.jpg


p1180046hd2.jpg


p1180047qa3.jpg


p1180048fy1.jpg


p1180052pa8.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
:icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:

ΜΠΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΧΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΟΥΟΥΟΥ!!!! Φέρτε μου κόνιο!!! :icon_cry:

To Speech τί λεει από ποιότητα; Εννοώ αυτό που ακούς μοιάζει με αυτό που έγραψες ή ακούς παράσιτα;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΕΕΕεε ....ψιλομοιάζει.... :)
 
Επιτέλους σημερα το πρωί την παρέλαβα κι εγώ :mastoras:

Το ΣΚ θα πέσει ξενύχτι :D

Βασίλη, ξανακοιτάζω και ξανακοιτάζω τις εικόνες και είναι ΤΡΕΛΑ!!!!!
 
Να δούμε πότε θα μπω και γω στον κόπο να πάρω έναν 6128!Μου'χει λείψει πολύ!Έχω καταζηλέψει! :diablotin:

Μπράβο για τις αγορές σας παιδιά!Καλόπαιχτα όλα!
 
simonkey είπε:
ok θα πααρω και εγω!!!:eek:
Πριτς! :D

Κοστίζει 120 ευρώ με τα μεταφορικά. Αυτή τη στιγμή έχει κι άλλες ετοιμοπαράδοτες. Του τεφλον πήρε 3 εργάσιμες να έρθει. Εμένα λίγο περισσότερο.

Το μαιλ του ανθρώπου που τις πουλάει είναι jmika at prodatron.net. Βασικά αυτός έχει φτιάξει το SYMBOS και τις πουλάει για χάρη αυτού που τις έχει φτιάξει. Πες του ότι είσαι από Ελλάδα και ότι πολύ πρόσφατα πούλησε (αυτός) τέτοιες κάρτες σε 2 Ελληνες και ότι είναι φίλοι σου και θες να πάρεις κι εσύ. Είναι πάρα πολύ ευγενικός. Δέχεται πληρωμές με PAYPAL. Φαντάζομαι θα δέχεται και με άλλο τρόπο αλλά θα πρέπει να τον ρωτήσεις.
 
Τo SyAmp θα παίζει τέλεια όταν βγει η SF III με τον hardware MP3 decocer :mastoras:
 
Απίστευτα πράγματα παιδιά. Τι μου κάνατε τώρα με αυτές τις φωτογραφίες. Ο amstradakos δεν παύει ακόμη μετά από τόσα χρόνια να εντυπωσιάζει. Μιλάμε για αθάνατο μηχάνημα! Το symbi είναι must buy μέσα στους επόμενους μήνες!
 
Τελικά το speech είναι αξιοπρεπέστατο και έχει και πλάκα!!! :thumbup:
 
Ναι, αλλά αυτή η πράσινη οθόνη...

χαχαχαχαχαχα
 
Αυτό που βλέπεις, δεν είναι η πράσινη οθόνη....., αλλά η εγχρωμη.... :D
 
Ξέρει αυτός που απευθύνομαι γι' αυτόν που απευθύνομαι.
 
ΧΑΧΑΧΑ!!!! ΝΑΙ,ναι σωστά.....!!!! :biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Ρε αει στο καλό!!!

Μαξούλη να σου σκάσει το πίσω λάστιχο στην επόμενη συνάντηση ρε :diablotin: :D
 
Εκανα Υπομνημα το συγκεκριμένο θρεντ μπας και βοηθήσουμε κανέναν που ψάχνεται να επεκτείνει το 6128 του. Μόλις κάνουμε το review κάποια στιγμή, θα το "απο-υπομνηματοποιήσω" (που λέει κι ο Wally)...
 
Φοβερο gadget! Αναρωτιεμαι αν ειχαμε κατι τετοιο στο 1987, κατα ποσο θα επηρεαζε τις πωλησεις Amiga/ST εφοσον δεν θα ειχε ο κατοχος CPC αμεσο λογο για upgrade (ναι καλα, ευκαιρια θα ζητουσαμε παλι!)..

Αν και θα κατεληγε να ειναι ενα "καταραμενο" gadget, λογω ζηλειας απο τους απανταχου commodorαδες (αν και οχι τοσο λογω της υπαρξης Final Cartridge) και spectrumαδες της εποχης! Αυτο θα επρεπε να ειναι το Amstrad CPC+ και οχι εκεινο το liftαρισμενο μηχανημα που εφερε το σηματακι αυτο.
 
Πίσω
Μπλουζα