Tα Τσακάλια (1981)

tonytony είπε:
Η ταινία θα παιχτεί μετά από αρκετά χρόνια στον ALPHA , τις επόμενες μέρες...

Λογικά, πάλι θα πέσει τσεκούρι... :(
 
tonytony είπε:
Η ταινία θα παιχτεί μετά από αρκετά χρόνια στον ALPHA , τις επόμενες μέρες...
Ούτε αξίζει τον κόπο να το δει κανείς. Θα κόψουν πάλι τις σκηνές, τα λόγια και τις χειρονομίες. Ευτυχώς το είδα πρόσφατα και μια χαρά.
 
Ελπίζω να μην το κόψουν γιατί και η ώρα που θα το παίξουν είναι αρκετά προχωρημένη , στις 23.15 νομίζω. Θα δείξει...
 
Ε, αν το βάζουν τόσο αργά μπορεί και να τη γλυτώσει...
 
Πως το πάθανε και θα το ξαναδείξουν?Συνήθως βάζουν κωμωδίες τα κανάλια!
 
Γνωρίζουμε την ημέρα που θα προβληθεί?
 
Kαι γιατί δεν τα βλέπετε στο youtube ότι θέλετε, όποια στιγμή θέλετε;; (δεν τίθεται θέμα παράνομου κατεβάσματος)
 
PT8 είπε:
Kαι γιατί δεν τα βλέπετε στο youtube ότι θέλετε, όποια στιγμή θέλετε;; (δεν τίθεται θέμα παράνομου κατεβάσματος)
Ναι και γλυτώνεις και τις διαφημίσεις...
 
Την είδα χτες το βράδυ την ταινία. Δε μου φάνηκε να έχει κοπεί τίποτε ή τουλάχιστον όχι τίποτε σημαντικό
 
Τη είδα χτες βράδι ! "Λουκάς" ο ηθοποιός που έψαχνα τις προάλλες, θα μπω στα στοιχεία της ταινίας να δω.

Η αλήθεια είναι ότι το σαλόνι βρώμισε...διχρονίλα από τις "μηχανάρες" της εποχής ! Άσε που απορώ πώς οι κοπέλες δεν έσκιζαν τα καλτσόν σ' αυτούς τους ίνοξ προφυλακτήρες !
 
Τα έσκιζαν τα καλσόν, μόνο που εδώ δεν ενδιέφερε το σκηνοθέτη.
 
Παρακαλω πολυ αν καποιος γνωριζει ας απαντησει.Στην ταινια με το που τελειωνει η σκηνη του βιασμου ακουγεται ενα μελαγχολικο κομματι.Αν γνωριζει κανεις το τιτλο του ας απαντησει.Προσπαθησα να καταλαβω τα lyrics για να τα αναζητησω σε μηχανη αναζητησης αλλα δεν βρηκα τιποτα.Αν ακουσα καλα το κομματι λεει:(I dont want to lose control of pain,you will always be the way,but i know nobody...)Αν βοηθησα καθολου και εκανα καποιον να θυμηθει ας στειλει την απαντηση παρακαλω.Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας και περιμενω με την ελπιδα μια απαντηση...
 
Aπαντηθηκε , ευχαριστω.
 
ΠΑΙΔΕΣ ΨΑΧΝΩ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΤΑ ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΤΟ 0:52.10.ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΕΙΝΑΙ????????? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 
darkhado είπε:
Aπαντηθηκε , ευχαριστω.
Χωρίς να παρεξηγηθώ,

Καλά θα ήταν να γράφεται η απάντηση κι εδώ για να βοηθάμε φίλους που ίσως τη χρειαστούν μελλοντικά.

KOSTAS MEGASKIS είπε:
ΠΑΙΔΕΣ ΨΑΧΝΩ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΤΑ ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΤΟ 0:52.10.ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΕΙΝΑΙ????????? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Το τραγούδι που ψάχνεις είναι το ELO - Ticket To The Moon

 


Εμένα μπορεί να μου βρει κάποιος το τραγούδι που ακούγεται περίπου στο 1:00:00 (όταν ο Γιώργος τσακώνετε με τον πατέρα του και ψάχνει στην ντίσκο τα παιδιά) :cry:
 
tonyM είπε:
Εμένα μπορεί να μου βρει κάποιος το τραγούδι που ακούγεται περίπου στο 1:00:00 (όταν ο Γιώργος τσακώνετε με τον πατέρα του και ψάχνει στην ντίσκο τα παιδιά) :cry:
TonyM, αυτό... :)

Secret Service - Family Delight

 
25.jpg
25.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα