''Tο κοπή τη πίτα 2011'' (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Εμένα με θέλετε; Τις προηγούμενες φορές όλο κάτι μου τύχαινε και δε μπορούσα. Θέλω επιτέλους να γνωρίσω κάποιους από σας.
 
ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ είπε:
Άκου λέει, φυσικά και θα σε περιμένουμε να έρθεις να σε γνωρίσουμε και να μας γνωρίσεις από κοντά.
 
Η D@redevil δε θα μπορέσει να είναι στην κοπή. Δεν προλαβαίνει λόγο δουλειάς.

Λέω να το ξανασκεφτούμε για την ώρα της κοπής.
 
Kambia είπε:
Η D@redevil δε θα μπορέσει να είναι στην κοπή. Δεν προλαβαίνει λόγο δουλειάς. Λέω να το ξανασκεφτούμε για την ώρα της κοπής.

Εννοειται, να το κανουμε ωρα να βολευει και την Devil :)
 
To θέμα είναι να βολεύει τους περισσότερους :)
 
Ενοείς να κόψουμε την πίτα αργότερα από τις 12? μετά το φαγητό ας πούμε πχ?
 
ας το παμε και καμια ωρα πιο μετα!!!δεν υπαρχει κανενα προβλημα!!!σιγουρα θα βολευει τους περισσοτερους.

καλο θα ειναι να ειναι ολη η παρεα εκει.
 
Αλλαγή προγράμματος. Μπορώ να είμαι από νωρίς κανονικά.

Να το κάνουμε ώρα που να μπορούμε όλοι. Πιο πολύ μου στέκει να πάμε για φαγητό πρώτα, και μετά στον καφέ να κόψουμε το πίττα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατά το μεσημεράκι, θα είμαι κι εγώ εκτός απροόπτου. Βάλτε λοιπόν κι εμένα στην λίστα.
 
Rygar είπε:
"ΠΑΛΙ θα σας κανω την τιμή" είναι το σωστό, αλλα τεσπα, δε θελω να περιαφτολογώ....
επ! γιατί μας σκοτώνεις έτσι; ( όχι τίποτα, αλλά παίρνω πίσω το αίμα τού Τσαλκ, που του την είπες εκεί στην αρχή τού νήματος! :p )
 
Πολύ καλά να περάσετε! Δυστυχώς δουλεύω :-(
 
ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ!!!!!!!
 
Ωραίο avatar!

Καλά να περάσετε!
 
Σορρυ παιδια που ειμαι εκτος θέματος αλλά το καλό πρεπει να το πω! Εχω ξετρελαθεί με το avatar του φίλου

qwerty
 
Παιδιά τσού! Δε μπορώ να'ρθω! Η μεση μου ποναει αρκετά και αμα εκανα τακσίδι 5 ώρες (+ αλλες 5 επιστροφή) θα ημουν λιώμα την ερχόμενη εβδομάδα. Μια αλλη φορά.... :(
 
Περαστικά σου.

Παιδιά είναι κανείς άλλος να έρθει. Γιατί πρέπει να κανονίσουμε και το ποοοοοοοοοσο μεγάλη θα είναι η μπουγάτσα με το φλουρί :p

Tsalk βάλε και D@redevil στη λίστα ;)
 
Να δηλώσω και εγώ συμμετοχή για αύριο. Μου αρέσουν οι μπουγάτσες με φλουρί!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα