''Tο κοπή τη πίτα 2011'' (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Bradypous είπε:
Να δηλώσω και εγώ συμμετοχή για αύριο. Μου αρέσουν οι μπουγάτσες με φλουρί!
Βρε, βρε!!! Ναι γιατί αλλιώς δεν είχε κομμάτι :tease: Aσε που θα παιδευόσουν να μας βρεις και μετά :D
 
έλα βλέπω συμμετοχές και ακυρώσεις την τελευταία στογμή.

Άλλος?????????????????
 
ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ

σκοπευω να δωσω το παρων γυρω στις 12.15-12.30
 
Starbuck είπε:
επ! γιατί μας σκοτώνεις έτσι; ( όχι τίποτα, αλλά παίρνω πίσω το αίμα τού Τσαλκ, που του την είπες εκεί στην αρχή τού νήματος! :p )
Εχεις χάσει επεισόδια! Το ντελεφταίο 1.5 χρόνο εχω θεσπίσει δική μου γραμματική. :D
 
Χα χα! Άπαιχτος ο τελετάρχης!!!! Εσύ και ο Μπαμπινιώτης που αν του χαμογελάσει το Avatar σου τον βλέπω να λακάει!!!!!!!
 
Η πίτα μόλις κόπηκε, το νόμισμα κέρδισε ο cybermaniac

Αντε και του χρόνου!!!!!
 
Και του χρονου παιδια παντα με υγεια!!! Καλα να περασετε και οπως παντα περιμενουμε σχολια και φωτος :)

ΥΓ: congrats cybermaniac!!!!!!! ;)
 
ακομη μια συναντηση και κοπη της πιτας τελειωσε!!! οι εντυπωσεις το ιδιο καλες οπως και τις προηγουμενες φορες!!! μπραβο στον cybermaniac που κερδισε το φλουρι και να ειναι παντα τυχερος!!!ευχομαι να ειμαστε κι εμεις το ιδιο τυχεροι...

καλα φαγαμε, καλα ηπιαμε, καλα ξαναφαγαμε και καλα ξανα ηπιαμε!!!!ουυυυφφφ φουσκωσα...

βασικα ο τυχερος δε μας εβγαλε λογο...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αχαααα! Μασαμπουκιασατε 2 φορες εεεε..... :D

Θελουμε στοιχεια, φωτος, που, πως, γιατι!!!!!

Πεστα ολα :D αλλιως θα μας τα πουνε οι αλλοι χιχιχιχι!!!

(εεεε καλε που ειναι τα αλλα παιζακια να μας πουνε παραπανω;; ;) )
 
Από τις ποιο ωραίες συναντήσεις..όλοι ήσασταν ΥΠΕΡΟΧΟΙ....
 
Oλοκληρώθηκε γύρω στις 6 το απόγευμα το ''κοπή τη πίτα 2011'' και όπως είπαν ο morpheus και ο ford231 ήταν άλλη μια εξαιρετική συνάντηση στην οποία μαζευτήκαμε αρκετά άτομα

Το παρόν έδωσαν οι εξής

Λορένα & Σια

d@redevil

kouikaras

kampia

cybermaniac

Dimitrisssss

ChrisTOS

ford231

stakovios

optimus

Ευπαλίνος

morpheus

Centurion

tsalk

Bradypous

Σημείο συνάντησης το καφέ Α όπου βρεθήκαμε στις 12 το μεσημέρι για τον πρώτο καφέ. Ακολούθηκε η κοπή της πίτας από την kampia,και όπως έχω ήδη αναφέρει το φλουρί κέρδισε ο cybermaniac. Πρός το τέλος του καφέ παίξαμε και επιτραπέζια παιχνίδια (έτσι για το καλό).

Στην συνέχεια ακολούθησε το ταπεινό γεύμα σε γνωστή ταβέρνα της περιοχής Ιπποδρομίου. Βέβαια στο γεύμα είχαμε και κανά δυό απώλειες (λόγω υποχρεώσεων των παιδιών)

Το καλό ήταν ότι μόλις μας είδαν έτσι μπούγιο στο μαγαζί μας ανέβασαν στον πάνω όροφο στον οποίο είμασταν μόνοι μας (την περισσότερη ώρα που είμασταν εκεί) έτσι για να κάνουμε φασαρία χωρίς να ενοχλούμε.

Τέλος γύρω στις 5 ακολούθησε και ο δεύτερος καφές (έτσι για να χαλαρώσουμε λίγο) στον οποίο βέβαια δεν ακολούθησανη kampia με την d@redevil.

Καλά περάσαμε, καλά φάγαμε καλά ήπιαμε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας.................(θα δούμε πότε)

Άντε και του χρόνου!!!!!!!

ΥΓ Φωτό και βίντεο θα δείτε............................

ΠΡΟΣΕΧΩΣ!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η συναντηση ηταν πολυ ωραια :)

Φαγαμε την πιτα (ας μην πω τιποτα για το μεγεθος του κομματιου.. :p ), μετα φαγαμε και το ταπεινο γευμα μας (αν και η δεξια πτερυγα εκανε διαιτα.. :D ) και μετα ηπιαμε και το καφεδακι μας :) .

Τελος φαγαμε και το γλυκακι μας, και εχω να πω, πως παλι πεινασα.. :(
 
ναι οντως η δικη μου πλευρα εκανε διαιτα!!! τα αφησαμε για την δικη σας πλευρα...
 
μπράβο ρε παιδιά πάντα τέτοια.. και του χρόνου να είστε πιο πολύ ακόμα...
 
Πολύ όμορφα, και τον επόμενο χρόνο με υγεία παιδιά!!!!!

Δώρο για τον κερδισμένο του φλουριού υπήρχε;
 
Ευχαριστώ πολυ .......!

ορίστε το φλουρί08012011091.jpg

Και το δωράκι είναι...... 08012011092.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολυ ομορφα και το δωρακι ωραιο!!
 
Από τις καλύτερες συναντήσεις!!! Έριξα απίστευτο γέλιο και έφαγα απίστευτα πολύ (πρωτότυπο ε? :p )

Και πάλι συγχαρητήρια στον cybermaniac που κέρδισε το φλουρί.

Meeeeeeeeeets κόψαμε και για σένα κομμάτι και το έφαγα εγώ :D (το είχα δηλώσει)

Φαγαμε την πιτα (ας μην πω τιποτα για το μεγεθος του κομματιου.. )
Δε φταίω εγώ. Τα κομμάτια έπρεπε να κοπούν υπό γωνία 20 μοιρών για να φτάσει η πίτα για όλους. Δε λές οτι έφαγες όμως ακόμα ένα κομμάτι στο τέλος :tease:

Όσο για το φαγητό η πτέρυγά μας άδειασε τις 2 πιατέλες της και τσίμπησε και την 3 από την δεξιά πτέρυγα που έκανε δίαιτα.

Και του χρόνου παιδιά με υγεία.

Υγ. Στις φωτογραφίες είμαι μονίμως με ένα πιρούνι στο χέρι. Τυχαίο γεγονός...
 
Άντε και του χρόνου πάλι μαζί να είστε για την κοπή της πίτας.

Ωραίο και κλασικό κομμάτι το δωράκι!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα