''Tο κοπή τη πίτα 2012'' (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

tsalk

RetroDB Feeder
Joined
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.719
Αντιδράσεις
920
Στις 21/1/2011 ημέρα Σάββατο θα πραγματοποιηθεί η κοπή της πίτας για τα μέλη του Retromaniax βορείου Ελλάδος (και όχι μόνο)

Σημείο όπου θα γίνει η σεμνή αυτή τελετή γνωστό και από τα προηγούμενα χρόνια το ΚΑΦΕ ΑΛΦΑ στην συμβολή των οδών Εθνικής Αμύνης και Αλεξάνδρου Σβόλου. Ωρα προσέλευσης 12 το μεσημέρι.

Κατόπιν θα ακολουθήσει πλουσιοπάροχο γεύμα (κόντρα στις επιταγές των καιρών) - τέρμα τα ταπεινά γεύματα (χαχα) σε κάποιο μεζεδοπωλείο της περιοχής.

Συμμετοχές ΕΔΩ

1. pooky (1+1)

3. ARETARA

4. kouikaras

5. d@redevil

6. kampia

7. Λορενα

8. Οptimus

9. FORD231
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ανευ απροόποτου θα σας γνωρίσω... Τώρα αν έχω το baby sitting θα σας βρω αργότερα

Και ευτυχώς δεν έχασα αυτή τη συνάντηση λόγο άγνοιας!! :)
 
Καλύτερα να αφαιρεθεί το όνομά μου από τη λίστα γιατί θα τηρήσω τον λόγο μου και δεν θα έρθω :animeek:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δηλώνω παρών μετά συζύγου.

Θα είμαστε εκεί και κανονίστε να φάμε καλά! Άντε, γιατί είδα μια Kambia και μια Daredevil λες και ήταν στην κατοχή, ή σαν να είχαν νευρική ανορεξία! :p

Για ακονίστε τα μαχαιροπίρουνα, ανάψτε τα κάρβουνα και ερχόμαστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Βάλε και μένα μάστορα!
 
Από πίτα σε πίτα! Μ' αρέσει! :D

Τελετάρχα tsalk, παρακαλώ προσθέστε με, αλλά επειδή έχω συνάντηση με το ΕΑΠ, θα έρθω στις 15:00 - 15:30 στο μαμ!

Παρακαλώ να κρατηθεί κομμάτι από την πίτα πάραυτα! (στο τσακ έχασα το μηχανάκι στης Αθήνας! Μη χάσουμε και της Σαλονίκης!)
 
Πολύ ήσυχοι είστε! :)

Για να δω χεράκια για συμμετοχές!

Άντε!... Τρίτη σήμερα!
 
H Ξαδέρφη δεν θα παρευρεθεί;
 
pooky(1) είπε:
H Ξαδέρφη δεν θα παρευρεθεί;
Φαντάζομαι πως ναι! Εκτός απροόπτου πάντα. Μήπως να σπάσω το πρωτόκολλο και να τη δηλώσω εγώ αυτή τη φορά?! (να ζήσω να το δω κι αυτό! :biglaugh:)
 
D@redevil είπε:
Φαντάζομαι πως ναι! Εκτός απροόπτου πάντα. Μήπως να σπάσω το πρωτόκολλο και να τη δηλώσω εγώ αυτή τη φορά?! (να ζήσω να το δω κι αυτό! :biglaugh:)
Αυτό συνέβη μόλις!
 
Χχαχαχαχααχαχαχαχα! :D

Αυτό είναι!

Παρεπιπτόντως, τη Βασούλα (Λορένα) δε βλέπω! Λορεεεεένα! Πού είσαι?! Πίτα έχουμε!
 
Εδω ειμαι βρε ;)

12 το μεσημερι? οχι βρε παιδια... δεν προλαβαινω :(

1 καλυτερα; ε? ε? ε?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ελπίζω να έρθει και ο Ρίγανης......... Ρε πάρε το τραίνο και έλα.
 
Αμα κρατησει το ιδιο GPS τον βλεπω στην Κακαβια αντι για τη συμπρωτευουσα :p
 
pooky(1) είπε:
H Ξαδέρφη δεν θα παρευρεθεί;

D@redevil είπε:
Φαντάζομαι πως ναι! Εκτός απροόπτου πάντα. Μήπως να σπάσω το πρωτόκολλο και να τη δηλώσω εγώ αυτή τη φορά?! (να ζήσω να το δω κι αυτό! :biglaugh:)

tsalk είπε:
Αυτό συνέβη μόλις!
Και λέω σήμερα το πρωί " Να μπω να δηλώσω στο ΚΟΠΗ τη πίτα" και τί να δω? Έχω δηλωθεί :p :p :p

Απλά έχω ένα μικρό κόλλημα λόγω μικρής αλλά φαντάζομαι μέχρι το Σάββατο θα έχει λυθεί. Αλλιώς θα κάνετε όλοι babysitting!

@ Λορένα. Τί ώρα έχει τραίνο?
 
Το τρενο φτανει 11.30 πανω. Ποτε να παω ξενοδοχειο να αφησω πραγματα, ποτε να ερθω.. 12 ειναι αδυνατον απλα.

Οπως ειδα ομως και η Μαριαννα θα ερθει πιο αργα, οποτε ας μην σας χαλασω την ωρα.. θα ερθω και εγω λιγο αργοτερα
 
Κοίτα 12 θα μαζευτούμε. Δε θα την κόψουμε 12 μπαμ! Έχεις χρόνο. 12 και 1 κόβουμε :tease:
 
Ωραία! Ο Βασίλης (Ford) πού είναι?!

Άντε να μαζευόμαστε παρακαλώ!
 
Καλά να τα περάσετε παιδιά!


Ή μάλλον:



Καλά ΘΑ τα περάσετε παιδιά!
 
Ωραία, πως και πως το περίμενα!

Θα έρθω και εγώ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα