''Tο κοπή τη πίτα 2014'' (Σαλονικιώτικο Ντιβίζιον)!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! Δεν ξέρω με τι να πρωτογελάσω! :rofl:

Απίθανη στιχομυθία DD!!!
 
Ναι τάσο περί κιλών μιλούσα. Και ήμουν σίγουρος οτι θα είχαμε τέτοια φαινόμενα με την πίτα χαχα. Πάντως παιδιά παρότι δεν έχω αξιώσει να παρευρεθώ σε πίτα Αθήνας, βλέπω συνεχώς όλο και λιγότερους.

ΥΓ: Πράγματι Dare έχεις φωνή για ραδιόφωνο.
 
Εχουν αλλαξει οι εποχες. Ο κοσμος ειναι στο τρεξιμο. Να φανταστεις οτι για την πιτα Αθηνας, οι εν Αθηναις διαχειριστες δεν εχουμε βρει ακομα χρονο να οργανωσουμε το event...
 
Θα συμφωνήσω με τον Πάνο.... Ας μην ξεχνάμε, ότι πλέον το σκέφτεσαι πολύ να βγεις από το σπίτι...

Όσοι όμως ερχόμαστε, (θέλω να πιστεύω ότι) περνάμε καλά! ;)

Η στιχομυθία είναι εντελώς ενδεικτική - πού να φανταστείτε τι έγινε στο trivial!!! (Για να μην σας πω τι γίνεται, όταν έχουμε στην ίδια συγκέντρωση Ford - Spybil - Λορένα! :D )

@foutix: Για ραδιόφωνο δεν ξέρω, αλλά μάλλον θα με "ακούσετε" και σε άλλα βιντεάκια! :biglaugh:
 
Για ραδιόφωνο ποτέ δεν ξέρεις dear...Dare. Η ζωή είναι απρόβλεπτη και γεμάτη εκπλήξεις...Κατά τα άλλα, δύο είναι τα πράγματα που με ικανοποίησαν πιο πολύ απ' όλη αυτή την όμορφη διαδικασία: Η υποστήριξη των δίκαιων καταγγελιών μου -έστω κι από ένα μέλος- και η παρατήρηση ότι έχω αδυνατίσει ( ;) παρά τον απόηχο των εορταστικών ημερών...
 
Τα 2 βίντεο της πίτας έχουν κοινοποιηθεί και στην facebook-ική κοινότητα και περιμένω να πάρω απαντήσεις στα ερωτήματά μου από τις admins.
 
tsalk είπε:
Τα 2 βίντεο της πίτας έχουν κοινοποιηθεί και στην facebook-ική κοινότητα και περιμένω να πάρω απαντήσεις στα ερωτήματά μου από τις admins.
Γιατι δεν τα ρωτάς και δω βρε Τsalk μου? Kάνε ένα copy paste να σου απαντήσουμε ότι θες :flower: (Δεν μπαίνω πλέον FB)
 
Έλα ντε! :)

Άσε που εμένα με βραχυκύκλωσες κι έψαχνα να βρω πού πόσταρες ερωτήσεις και διάβαζα 7 σελίδες! :biglaugh:
 
Kambia είπε:
Γιατι δεν τα ρωτάς και δω βρε Τsalk μου? Kάνε ένα copy paste να σου απαντήσουμε ότι θες :flower: (Δεν μπαίνω πλέον FB)

D@redevil είπε:
Έλα ντε! :)
Άσε που εμένα με βραχυκύκλωσες κι έψαχνα να βρω πού πόσταρες ερωτήσεις και διάβαζα 7 σελίδες! :biglaugh:

Tι να σας κάνω που δεν μπαίνεται στο facebook και οι δυό σας? Τέλος πάντων

Οι παρατηρήσεις μου σχετικά με την διαδικασία είναι ότι πρώτον, του ''φτωχού'' γιατί δεν του κόψατε κομμάτι, και δεύτερον εντυπωσιάστηκα από την τοποθέτηση του προιόντος (στο δεύτερο βίντεο) κατά την κλήρωση που ακολούθησε για το δώρο. Ποιανού ιδέα ήταν η συγκεκριμένη Τ.Π.?

Aχαχαχαχαχαχα!!!!!!
 
Εμ.... Κοίτα να δεις... Στο πρώτο ερώτημα: Το κομμάτι του φτωχού είναι ... όλα! :D

Εκτός από το Χριστούλη και την Παναγίτσα, δε νομίζω ότι οι υπόλοιποι λουζόμαστε στο τάληρο! :biglaugh:

Στο δεύτερο ερώτημα τώρα....

Κεκτημένη ταχύτις, δεδομένου ότι (εγώ) η ξανθιά, δεν ζούμαρα επαρκώς για να διαβάσω τι γράφει η σακούλα! :biglaugh:

Ένα μόνο θα σε πω: Όλα για τον άνθρωπο είναι, παλικάρι μου! (που λέει και η Ζουμπουλία!!!)

Και μια και το 'φερε η κουβέντα.... Εσύ γιατί απουσίαζες? Έχεις χάσει πολλές συνέχειες και μας σνομπάρεις ανεπανόρθωτα! :D
 
Μπράβο τέκνα μου! Περάσατε καλά απ' ό,τι είδα. Αυτή τη φορά υπήρξε σοβαρός λόγος που δεν κατάφερα να έρθω και μάλλον θα ισχύει και για τις υπόλοιπες συναντήσεις (εκτός ίσως από αυτές του καλοκαιριού). Ζω πλέον στην Αγγλία, στο Cambridge. Πραγματικά ρετρό πόλη! Ελπίζω σε κάποια από τις επισκέψεις μου Θεσσαλονίκης να βρεθούμε με τους γνωστούς-αγνώστους για καφέ, σουβλάκια και τα συναφή.
 
Βρε, έλα εσύ πίσω και όλο και κάτι θα κανονίσουμε! :)

Μπορείς να βλέπεις τα βιντεάκια και να μας καμαρώνεις! :biglaugh:
 
20 ΛΕΠΤΆ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΚΑΙ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΑ.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙΤΕ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΩΝ ΚΑΙ ΕΓΩ!!ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΡΕΤΡΟ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ! :p
 
Ιμις στο Ατινα τα κοπσουμε κανα πιτα μπρε??
 
don dokken είπε:
Ιμις στο Ατινα τα κοπσουμε κανα πιτα μπρε??

Αντί για βασιλόπιτα θα "κόπσετε" λαγάνα

(και ο τυχερός θα πάρει συλλεκτικό χαρταετό με το λογότυπο του retromaniax.gr) :diablotin:

[
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιδια ειναι στα σχεδια μας αλλα η εν Αθηναι διαχειριστικη ομαδα εχει τρεχαματα...δεν μπορουμε να παρουμε ανασα λογω καθημερινοτητος.

Μολις σκατζαρουμε εστω και ελαχιστα, θα μαζευτουμε καπου οπωσδηποτε!!
 
Μέχρι το Πάσχα έχομε καιρό, μη βιάζεσθε...

Εχετε τσουγκρήσει ποτέ βασιλόπιτα; Ευκαιρία να δείτε πώς γίνεται... :D
 
Nemo είπε:
Αντί για βασιλόπιτα θα "κόπσετε" λαγάνα

(και ο τυχερός θα πάρει συλλεκτικό χαρταετό με το λογότυπο του retromaniax.gr) :diablotin:

Rygar είπε:
Μέχρι το Πάσχα έχομε καιρό, μη βιάζεσθε...

Εχετε τσουγκρήσει ποτέ βασιλόπιτα; Ευκαιρία να δείτε πώς γίνεται... :D
Δεν υπαρχετε βρε παλιοπαιδα....:biglaugh::biglaugh: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Κατα την προσελευση θα μοιραζονται κοκκινα αυγα και πετσουλα απο το αρνι... :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα