''Tο κοπή τη πίτα 2015'' (Σαλονικιώτικο Ντιβίζιον)!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Βρε βρε βρε, τι έκπληξις είναι αυτή. Και με βίντεο παρακαλώ!!! Έτσι είναι dear Daredavil, το καλό πράγμα αργεί. Άξια για το έργο σου και για τα ψιλοκρεμαστά που πραγματοποίησες στην ταβέρνα για να χωρέσουμε στα πλάνα :D :D

Ευχαριστίες σε Perlastar έδωσε μάλλον την ώθηση που χρειαζόταν και Stayros τι να πω, θεός στις αντιστοιχήσεις, άντε ημίθεος λόγω Λορένας και Mariadegrecia.

Άντε να μαζευόμαστε, έχουμε και panic room, εεεε??
 
Το 'χα ξεχάσει το video!

Καλά στο escape room θα γίνει.... PANIC !!!!!
 
Ουπς, γλώσσεψα τη μπέρδα μου!!! :p
 
Κι εγώ περιμένω πώς και πώς το escape room! Η επόμενη συνάντησή μας θα αλλάξει τις συναντήσεις μας έτσι όπως τις ξέρατε! :D

Ευχαριστώ άπαντες για την υπομονή! Τα καθημερινά μου καθήκοντα έχουν αντίκτυπο και σ' εσάς! :) Thx for the understanding! :flower:
 
Spybil είπε:
.....Stayros τι να πω, θεός στις αντιστοιχήσεις, άντε ημίθεος λόγω Λορένας και Mariadegrecia.
Ημιθεος....σαν το Ηρακλη (Πουαρω) ενα πραγμα..... :D :p

Μα για αυτο ειπα "πρεπει" και "μαλλον" γιατι δεν ημουν σιγουρος.... ;)

stayros είπε:
....διπλα στον Σπυρακο,πρεπει να ειναι η mariadegrecia και τελευταια με τα μπλε....μαλλον η Λορενα. :flower:


Kambia είπε:
Καλά στο escape room θα γίνει.... PANIC !!!!!

D@redevil είπε:
Κι εγώ περιμένω πώς και πώς το escape room!
Τι ειναι αυτο το escape room ρε κοριτσια?:what:

Για δωστε καμια εξηγηση.... :flower:

stayros είπε:
Μου διαφευγουν οι δυο κυριοι,ο ενας πισω απο την Μαριαννα και ο αλλος με το κομπολοι.... #)



johnny19818 είπε:
Σταύρο, είναι εύκολο να βρεις ποιοι είναι οι κύριοι. Διά της ατόπου απαγωγής από τη λίστα στο πρώτο ποστ. ;)
Ρε συ Γιαννη εσυ ησουν????!!!!!!! :eek: ...... :brick:
 
stayros είπε:
 


Τι ειναι αυτο το escape room ρε κοριτσια?:what:


 

 


Για δωστε καμια εξηγηση....
:flower:


 


Googlaρε escape rooms και θα καταλάβεις
;) (Θέλω να αποφύγω τη διαφήμιση :) )
 
Ξαναθυμηθηκα ποσο ωραια περασα :)

Επισης ξαναθυμηθηκα ποσο καλα ταιριαξε η μερεντα με το τσουρεκι :flower:

Και πρωτη φορα βγηκα χωρις τσουλουφι :D

Ασχετο : Dare εχεις και φατσα με το ονομα σου βλεπω.. :d@redevil
 
Kambia είπε:
Το 'χα ξεχάσει το video!
Καλά στο escape room θα γίνει.... PANIC !!!!!
Ουαου! Μη μου πεις ότι θα παίξετε ομαδικά σε παιχνίδι απόδρασης; Αν είναι έτσι, μακάρι να επιτρέπουν φωτογραφικο-βιντεο-κάλυψη, αυτό θα άξιζε να το δούμε! Και εύχομαι να επιλέξετε horror version. Tι πιο ωραίο από το να σε φυλακίζει ένας τέτοιος τύπος;
 
stayros είπε:
Ρε συ Γιαννη εσυ ησουν????!!!!!!! :eek: ...... :brick:
Δεν ήμουν εγώ αλλά ο δίδυμος ξάδερφός μου :p .

Τώρα που βλέπω ξανά την Βασιλόπιτα παρατηρώ πόσο μπαμπάτσικη ήταν τελικά. Περάσαμε πάντως πολύ όμορφα και αυτό φαίνεται στις φώτος. Άντε και του χρόνου.
 
D@redevil είπε:
Κι εγώ περιμένω πώς και πώς το escape room! Η επόμενη συνάντησή μας θα αλλάξει τις συναντήσεις μας έτσι όπως τις ξέρατε! :D
πότε? πότε? πότε? :p :p :p θέλει καλή οργάνωση!

btw καλό και το φωτογραφικό υλικό! κάλλιο αργά παρά ποτέ!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα