The Karate kid 1,2,3 - Cobra Kai

AARDVARK είπε:
Και μιας και μιλαμε για ταινιες ,μερικα info απο το αναμενομενο sequel.Λοιπον karate kid θα ειναι οντως Kid μιας και πρωταγωνιστης θα ειναι το 8χρονο παιδι του Will Smith με produser αυτον.

Μιyagi μιας και απεθανε θα ειναι ο ........

Θα ειναι ο .........

Ταρατατζουμ τζουμ

Ο Τσακι Τσαν.

Το σιγουρο ειναι οτι με αυτα τα ονοματα θα πεσουν λεφτα οποτε λιγο δυσκολα να ειναι πατατα.

Κραχτε τωρα ελευτερα. :D
χμ.. δεν ξέρω για τον γιόκα του Γουίλ Σμιθ, πάντως τον Τσάκι Τσαν το πάω με χίλιαδώδεκα..

εάν το σκηνοθετήσει ο Τσάκι Τσαν έχει πιθανότητες να είναι καλό..
 
Δεν ήξερα ότι υπήρχε τέτοιο κουκλάκι QueenofHearts!!!:eek:Εσείς ήσασταν πιο προχωρημένοι!!!Υποκλίνομαι στην αδελφότητα της Ντάμας!!! :worship:
 
Starbuck είπε:
χμ.. δεν ξέρω για τον γιόκα του Γουίλ Σμιθ, πάντως τον Τσάκι Τσαν το πάω με χίλιαδώδεκα..
εάν το σκηνοθετήσει ο Τσάκι Τσαν έχει πιθανότητες να είναι καλό..

Συμφωνώ απολύτως!! Με αυτό το άτομο μέσα θα πέσει γέλιο. Αφού ο Ντάνιελ-σαν με έναν σοβαρό άνθρωπο όπως ο Μιγιάγκι καθάριζε, γυάλιζε και σκούπιζε καλλιόπες, φανταστείτε τι έχει να τραβήξει το πιτσιρίκι!!

candy είπε:
Δεν ήξερα ότι υπήρχε τέτοιο κουκλάκι QueenofHearts!!!:eek:Εσείς ήσασταν πιο προχωρημένοι!!!Υποκλίνομαι στην αδελφότητα της Ντάμας!!! :worship:
Oύτε κι εγώ θυμάμαι που τα είχαμε βρει Κάντυ μου... Πάντως σε διαφήμιση δεν παίζει να τα είχαμε δει! Ο Μιγιάγκι είχε αυτό το ξύλο που έσπαγε και ο Ντάνιελ είχε κάτι παγοκολώνες απ'ότι θυμάμαι.
 
QueenofHearts είπε:
Oύτε κι εγώ θυμάμαι που τα είχαμε βρει Κάντυ μου... Πάντως σε διαφήμιση δεν παίζει να τα είχαμε δει! Ο Μιγιάγκι είχε αυτό το ξύλο που έσπαγε και ο Ντάνιελ είχε κάτι παγοκολώνες απ'ότι θυμάμαι.
Τώρα που το λες σαν κάτι να θυμάμαι...:whothehell:
 
AARDVARK είπε:
Και μιας και μιλαμε για ταινιες ,μερικα info απο το αναμενομενο sequel.Λοιπον karate kid θα ειναι οντως Kid μιας και πρωταγωνιστης θα ειναι το 8χρονο παιδι του Will Smith με produser αυτον.

Μιyagi μιας και απεθανε θα ειναι ο ........

Θα ειναι ο .........

Ταρατατζουμ τζουμ

Ο Τσακι Τσαν.

Το σιγουρο ειναι οτι με αυτα τα ονοματα θα πεσουν λεφτα οποτε λιγο δυσκολα να ειναι πατατα.

Κραχτε τωρα ελευτερα. :D
Βλακεία κάνανε! Έπρεπε να πάρουν τον μπαμπά μου για Μιγιάκι...Όλοι μου οι συμμαθητές και φίλοι τον φωνάζουν Κύριο Μιγιάκι , εδώ και 15 χρόνια τουλάχιστον (μοιάζει πάρα πολύ! Ρωτήστε και την Death2Eliza!) και ο αδρεφός μου είναι ο Ντάνιελ Σον :supergrin: (16 χρόνια Κουνγκ Φου αρκούν , αν και ο τίτλος αφορά σε καράτε kid και όχι σε Κουνγκ Φου Master...) ...
 
Δεν πειράζει μανούλα,θα γυρίσουμε δικιά μας ταινιούλα και μετά από λίγα χρονάκια θα είναι και cult και θα την ψάχνουμε στο Μοναστηράκι... :D (όλο αστεία είμαι σήμερα,σε καλό να μου βγει)
 
candy είπε:
Δεν πειράζει μανούλα,θα γυρίσουμε δικιά μας ταινιούλα και μετά από λίγα χρονάκια θα είναι και cult και θα την ψάχνουμε στο Μοναστηράκι... :D (όλο αστεία είμαι σήμερα,σε καλό να μου βγει)
μμμ... κι εγω επίσης!!!

Με έχει πιάσει Βαμπιροδιάθεση απόψε και όλο πλακίτσα κάνω ("τρομάρα μου!")
 
Μήπως ο μπαμπάς σου...

...είναι μαθηματικός; Ρωτάω, γιατί είχα έναν καθηγητή, που του έμοιαζε...

MamaMyrto είπε:
Βλακεία κάνανε! Έπρεπε να πάρουν τον μπαμπά μου για Μιγιάκι...Όλοι μου οι συμμαθητές και φίλοι τον φωνάζουν Κύριο Μιγιάκι , εδώ και 15 χρόνια τουλάχιστον (μοιάζει πάρα πολύ! Ρωτήστε και την Death2Eliza!)
 
Ε τότε του αξίζει δικαιωματικά ο ρόλος!!!Άξιος,άξιος!!! :D (πάει δεν τον γλυτώνουμε τον ζουρλομανδύα απόψε...Νούμερο medium παρακαλώ...)
 
Ε τότε του αξίζει δικαιωματικά ο ρόλος!!!Άξιος,άξιος!!! :D (πάει δεν τον γλιτώνουμε τον ζουρλομανδύα απόψε...Νούμερο medium παρακαλώ...)
 
Έχουμε σε 2 σχέδια. Τον απλό με γιακά Μάο και τον ειδικό ζουρλομανδύα για ρετρομανιακούς παράφρονες που δένουν τα μανικάκια πίσω στην πλάτη με αποτέλεσμα την αποτροπή τους από το συνεχές αλλοπρόσαλο ποστάρισμα κατασκευασμάτων της φαντασίας που προκύπτουν τις μεγάλες νυχτερινές ώρες κι επιβεβαιώνουν την γνωστή παροιμία

ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΤΑ ΚΑΜΩΜΑΤΑ , ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑ...!!!
 
Έχω μόνο μια απορία να εκφράσω:Στους πόσους βαθμούς τον πλένω για να μην μαζέψει;Γιατί για πλύσιμο στο χέρι κομματάκι δύσκολο στην κατάστασή μου... :D
 
:help: :help: :help:

ΑΣ ΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ! ! !




Έχουμε κυλήσει...κι εγώ δεν ξέρω σε τι...

ΚΑΙ Η MamaMyrto ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΗ!

 


ΚΑΙ Η Candy ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΗ!


:anim-cheers: :beerz:
 
ρε κορίτσια.. τί πίνετε και δεν μας δίνετε; :confused:
 
Πίσω
Μπλουζα