Thundercats graded by AFA

telios_s

Banned
Joined
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
115
Αντιδράσεις
0
Εδώ είναι 2 κλασσικές φιγούρες της σειράς Thundercats(Lion o & Mummra) από την συλλογή μου βαθμολογημένες από την AFA

fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολύ ωραίες φιγούρες, μπράβο σου που τις έχεις κρατήσει σε τέτοια κατάσταση. Αλήθεια είναι αυτές που κυκλοφόρησαν στην ελληνική αγορά; Η συσκευασία είναι όλα στα αγγλικά παρατήρησα, από Ebay τις βρήκες ή τις κράτησες από τότε;
 
τον αγορασες απο toys and toons?? e-bay?οπως κ νaxει με τετοιο βαθμο απο afa αξιζει πολλα.
 
Και οι 2 φιγούρες είναι σε Αγγλική έκδοση και τις αγόρασα από έναν φίλο.Ποιο παιδί θα τα κρατούσε από μικρός, σφραγισμένα?
 
telios_s είπε:
Και οι 2 φιγούρες είναι σε Αγγλική έκδοση και τις αγόρασα από έναν φίλο.Ποιο παιδί θα τα κρατούσε από μικρός, σφραγισμένα?
για φαντασου ομως... τοσα πραματα που ειχαμε παρει. βασικα ΑΝ τα κρατουσαμε σφραγισμενα, οι γονεις θα σταματαγαν να μας αγοραζουν παιχνιδια και θα ειχαμε πηξει στα πουλοβερ :eek:
 
Ethaniel είπε:
για φαντασου ομως... τοσα πραματα που ειχαμε παρει. βασικα ΑΝ τα κρατουσαμε σφραγισμενα, οι γονεις θα σταματαγαν να μας αγοραζουν παιχνιδια και θα ειχαμε πηξει στα πουλοβερ :eek:
:D :D:D

Μηπως αν τα κραταγαμε σφραγισμενα, λεω αν ημασταν παιδακια που κοιταγανε απο πολυ μικρα το μελλον τους :p , να γλυτωνανε το καλο καθαριστικο χερι της μαμας;;;; :precry:

Πανεμορφοι οι Thundercats telios_s!!! :)
 
ρε Στελαρα τι ειναι το AFA;
 
Απίστευτες όμως... Πήγα χρόνια πίσω τώρα όταν κυκλοφορούσα με τον Πάνθρο και το τρομερό όχημα των Thundercats!
 
nickgekas είπε:
Απίστευτες όμως... Πήγα χρόνια πίσω τώρα όταν κυκλοφορούσα με τον Πάνθρο και το τρομερό όχημα των Thundercats!
Kατι ασχετο με το thread...απλα το παραπανω post του nickgekas ηταν το υπ'αριθμον 200.000 στο φορουμ!!!Ευχομαι συντομα να φτασουμε και στα 2.000.000!!!Γιατι οχι? :D
 
προσφατα πηρα 20 φιγουρες των thundercats απο ebay αυτη τη στιγμη κοσμουνε το σαλονι μου :p .υπαρχει διπλος ο tuska warrior αν θελει κανεις
 
Προφανώς το bubble του Lion-O κιτρίνισε μετά το grading... μακρυά από υγρασία και φως!!
 
suikoden τις φιγουρες τις πηρες loose σε καλη κατασταση? με 20 φιγουρες πρεπει να πηρες σχεδον ολη τη σειρα.
 
Ποσες figures εχει συνολικα η συλλογη? :xm:
 
η σειρα ειχε 57 φιγουρες δεν μετραω τις μινι. και μια φιγουρα mumm-ra mail order. 9 οχηματα και 2 playset.
 
Αγαπητοί φίλοι και φίλες, γεια σας γράφτηκα πριν λίγες μέρες και προσπαθώ να έρθω σε επαφή με φίλους και φίλες που τους ενθουσιάζουν οι μινιατούρες. Έχω μια πολύ μεγάλη συλλογή ευρωπαϊκών προδιαγραφών. Θα ήθελα να βρω ομοϊδεάτες. Αν κάποιος έχει το ίδιο ενδιαφέρον για αυτή τη μορφή εικαστικής τέχνης, ας μου γράψει. Θερμούς χαιρετισμούς.

Ιωάννης Μούχρας.
 
Ριξ'τε μια ματια στα νεα staues των Thundercats.

Toν Lion-O τον ειδα live σε ενα κομιξαδικο και ειναι απιστευτος!

Τρομερη δουλεια εχουν κανει! Αλλα ...230 ευρωπουλα μου επεσαν βαρια.

Οχι οτι δεν αξιζει! Ειναι πολυ πιο ωραιος απο κοντα!



Hard-Hero-Thundercats-Lion-O-Statue-.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αυτες η φιγουρες ειναι οκ!! δεν ειναι τελειες κ η τιμη ειναι κομπλε για το μεγεθος τους!! αλλα τωρα βγαινουν τα μινι statues( παρειγγειλα τον lion o απο το καινουριο previews) τα οποια ειναι τελεια απο την icon heroes!! συνολικα 3 εταιρειες εχουν ασχοληθει με το revival των thundercats. αυτη ειναι η καλυτερη!!



lion-o icon heroes mini statue.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολυ καλες!

Η φιγουρα του Λαιον-Ο ειναι ακριβως οπως στο καρτουν, ενω η παραπανω

ειναι πιο ρεαλιστικη. Με εντυπωσιασε πολυ το τριχωμα σε ολο το σωμα.

Και φυσικα τα αξιζει τα λεφτα της. Απλα εγω δεν μπορω να τα διαθεσω

τωρα. (Ατιμε ημιυπαιθριε!! :) )
 
Πίσω
Μπλουζα