Thundercats graded by AFA

απο thundercats δεν εχω μονο το cats lair και εναν δυνοσαυρο δεν θυμαμαι το ονομα...στο ebay ειναι πολυ ακριβα..υπαρχει καποιος αλλος εδω που συλλεγει thundercats φιγυρες?
 
o jackalman ειναι επιτελους preorder απο την icon heroes αυτα ειναι!!!
 
για μενα η σειρα αυτη ειναι η καλητερη της τοτε εποχης..οπως και το παιδικο..
 
η συλλογη μου απο thundercats

κι αλλες φωτος.....

και τα οχηματα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν αγορασα ποτε ο βλαξ... σνιφφφφφ :(

spine21r ΓΟΥΑΑΑΑΑΑΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EPIC
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
είχα τον σλάιθ και τον μαμ ρα που έβαζες μπαταρία στο κόκκινο "δαχτυλίδι", οπου το τοποθετούσες σε μία σπιράλ εσοχή στην πλάτη του για να ανάψουν τα μάτια του..

Πόσο πίσω με πήγες....
 
Δυστυχώς δεν είχα καμία από τις παλιές φιγούρες (αν και ήθελα!) καθώς η μητέρα μου δεν με άφηνε να πάρω άλλες φιγούρες μιας και είχα γεμίσει το σπίτι με Masters of the Universe, Κυρίαρχους του Σύμπαντος, GI Joe και άλλα σχετικά!

Τα παιδικά αποθημένα μου φύγανε λίγο με τις 2 πρώτες φιγούρες της νέας σειράς Thundercats Classic. Πολύ ωραίες φιγούρες, όχι στο ίδιο υψηλό επίπεδο όπως οι Masters of the Universe Classics αλλά αρκετά κοντά.

 
φαντάζομαι τα παράγγειλες απο εξωτερικό ε?
 
θα κυκλοφορησουν κ εδω συντομα!!! η σειρα η καινουρια σιγουρα !τα κλασικς μπορει οχι γιατι υπαρχουν για παραγγελεια μεσα απο το previews!! γραψτε λαθος!!απλα υπηρχαν τα κλασικσ στο previews αλλα δεν μπορουσες να τα παραγγειλεις για ελλαδα γιατι θα κυκλοφορησουν και αυτα εδω στα καταστηματα!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
and1 είπε:
φαντάζομαι τα παράγγειλες απο εξωτερικό ε?
Περίπου... Ζω στο εξωτερικό. Οι φιγούρες είναι όμως πλέον διαθέσιμες σε αρκετά online καταστήματα για όποιον ενδιαφέρεται. Εγώ τις αγόρασα από την αλυσίδα The Entertainer της Αγγλίας. Το ηλεκτρονικό τους κατάστημα λογικά θα τις στέλνει και στην Ελλάδα.
 
αααα ωραια!!!!!ευχαριστώ και τους δυο σας!
 
Εδω οι δικες μου φιγουρες... :D



Thundercats figures.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στον Mumm-Ra αν θυμάμαι καλα άναβoσβηναν τα μάτια του και γινόντουσαν κόκκινα...
 
Το ιδιο γινοταν και στον LION-O. Hταν ωραια σειρα,κριμα που δεν την συλλεξα... :(
 
Σε συνέχεια του προηγούμενου πόστ μου, εδώ είναι μια φωτογραφία των Θάντερκατς Κλάσικ με μία φιγούρα (Webstor) από την σειρά MOTU Classics που δείχνει την διαφορά στο μέγεθος. Ανυπομονώ να πέσει στα χέρια μου ο Μαμ-Ρα :dribble:

 
Rio Blast είπε:
Σε συνέχεια του προηγούμενου πόστ μου, εδώ είναι μια φωτογραφία των Θάντερκατς Κλάσικ με μία φιγούρα (Webstor) από την σειρά MOTU Classics που δείχνει την διαφορά στο μέγεθος. Ανυπομονώ να πέσει στα χέρια μου ο Μαμ-Ρα :dribble:

Ειναι φανταστικα!!!!
 
Μόνο αυτές οι δυο φιγούρες κυκλοφορούν στην αγορά?
 
απο την σειρα κλασικ ναι αυτες οι δυο!! αλλιως κυκλοφορουν τωρα φιγουρες απο την νεα σειρα κινουμενων σχεδιων!!οπως επισηs κ αγαλματα απο διαφορες εταιρειες!! pop culture shock-hard hero kai icon heroes!
 
ναι τωρα ειδα μερικες φωτο στο google.τ' αγάλματα είναι φοβερά πάντως
 
Πίσω
Μπλουζα