To Κακο ΙΙ ...ζητούνται Zombies!!!

Η δε δηλωση της παραγωγής ότι "το ψεύτικο αίμα βγαίνει με νερό" , ήταν ίσως η πιό άκυρη δήλωση της ημέρας.

Για να έρθω στα ίσα μου (και μάλιστα όχι τελείως) έκανα 4 χέρια λούσιμο και 3 φορές μπάνιο.
 
manos426f είπε:
ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ που δεν είχα πολύ σιρόπι στο κεφάλι..!Ρε συ,απορώ με αυτούς που τους βουτήξανε τα μαλλιά στο σιρόπι τι θα κάνανε...!

Την μπλούζα πάντως εγώ ζήτησα και την πήρα αναμνηστική με τα σιρόπια πάνω....!

(Αν και κάτι μου λέει ότι ΔΕΝ γίνεται να την κρατήσω έτσι !!! :D )
Μάνο, μην την πετάξεις ρε συ την μπλούζα !

Θα πάει χαμένο τόσο σιρόπι.

Κράτα την μέχρι τα γενέθλιά σου, βάλτης πάνω μερικά κεριά και σέρβιρέ τη για γλυκό ! :D
 
exetlaios είπε:
Μάνο, μην την πετάξεις ρε συ την μπλούζα !Θα πάει χαμένο τόσο σιρόπι.

Κράτα την μέχρι τα γενέθλιά σου, βάλτης πάνω μερικά κεριά και σέρβιρέ τη για γλυκό ! :D

Θα γεμίσω μυρμύγκια ρε συ...! :D :D

Θα την πλύνω και βλέπουμε...
 
Μπράβο παιδιά. Μακάρι να μπορούσα να έρθω και εγώ μαζί σας. Τα γυρίσματα και ειδικά σε ταινία τρόμου έχουν ΤΟ γέλιο! Αντε και εις ανώτερα!
 
manos426f είπε:
[...]
picture.php


Δύσκολη η "καλογερική" που λένε...

Έπρεπε να ξυπνήσω 07:00,με ξύπνησε ο Κων/νος 07:30 με τα χίλια ζόρια και κοιτάξτε πώς είμαι...


(έπεσα για ύπνο 05:30 ! )
ΠΩ ΠΩ!!! Ρε φίλε πως είσαι έτσι, τελείως χάλια, σαν ζόμπι είσαι!!! :D :D:D

Άντε γίνατε διάσημοι, τώρα όπου ζητάνε ζόμπι πρώτα θα ρωτάνε εσάς εάν πεινάτε ακόμα για φρέσκια σάρκα και μετά θα ψάχνουν για άλλους... :cool:
 
Αντε ποιος να σας το'λεγε πριν απο 10 χρονια οτι θα παιζατε σε ταινια με τον συμπρωταγωνιστη του "Τιτανικου". :D

First off, I have to tell you the first film was nothing special, although it had some great ideas, like a rapidly spreading zombie virus cascading through a football stadium. It did however get picked up by TLA here in the states as well as others, so I guess why not do a part 2? Billy Zane stars in the sequel, and I guess he's supposedly a prophet, and as far as I know this WILL be post-apocalyptic as the first had Athens (or whatever city it was set in) decimated. You can check out a trailer for the original after the break.

EVIL 2 official website

via Fangoria
http://www.imdb.com/news/ni0569017/

Εμενα ο Ελληνας Billy Zane μα'ρεσε σε αυτην την ταινια.

933652~Demon-Knight-Posters.jpg


demon_knight02.JPG
 
TO KAKO ΙΙ Trailer

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=SQLPiOSNgW8]TO KAKO ΙΙ Trailer
 
Χα,χα,ναι,είδα κι εγώ trailer της ταινίας στο σινεμά προχθές.

Άντε,να βγει,να κάνουμε ομαδική απόβαση σε κάνα θερινό σινεμά για να το δούμε !
 
Τροποποιήστε και λίγο τον τίτλο. Τα Zombies.... βρέθηκαν, και προφανώς εξολοθρεύτηκαν, αφου είμαι ακόμα σωος και μπροστά στο πληκτρολογιο. :p :D
 
Πρώτη προβολή της ταινίας, 25 Σεπτεμβρίου, στις "Νύχτες Περεμιέρας".

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
manex.png


Θα μπορούσε να είναι και ο Μάνος. Αν δεν είναι ο Μάνος δηλαδή. :D
 
Αν δεν ξέρεις εσύ, ποιός θες να ξέρει; :p
 
Πήγα το Σάββατο και την είδα σινεμά.

Τα εφφέ σαφώς ανώτερα από την 1η ταινία. Ειδικά οι σκηνές που ήταν από την Αρχαία Ελλάδα πολύ καλογυρισμένες, θύμιζαν 300 και Sin City στους χρωματισμούς. Μου άρεσε πολύ που μιλούσαν αρχαία ελληνικά. Ο Billy Zane φοβερός στο ρόλο του.

Σε σχέση με την πρώτη ταινία πάντως, εμένα μου άρεσε λιγότερο. Το Κακο 1 μου φάνηκε να ξεκινάει για σοβαρή ταινία τρόμου με ζόμπι αν και μετά το γυρνάει σε κωμωδία. Εδώ από την αρχή οι ατάκες όλες έβγαζαν γέλιο. Δεν με χάλασε καθόλου, αντίθετα το διασκέδασα αρκετά με την παρέα μου στο σινεμά.

Και ήθελα να την δώ σινεμά για 2 λόγους. Πρώτο, μου αρέσουν οι ταινίες τρόμου να τις βλέπω στην μεγάλη οθόνη και δεύτερο ήθελα να βοηθήσω την πολύ καλη προσπάθεια των ανθρώπων αυτών που ασχοληθηκαν και έβγαλαν 2 πολύ καλές cult σπλάτερ ταινίες. Άνετα μπορούν να προβληθούν και στο εξωτερικό.
 
Εγώ αναρωτιέμαι πως κατάφεραν να κινηματογραφήσουν το κέντρο της Αθήνας χωρίς να περνά ένα αμάξι ή κάποιος περαστικός, ή έστω ένα αδέσποτο!
 
Χα χα, ήταν Αύγουστος!!!!!
 
Σβησμένα σε πρόγραμμα σαν το Photoshop ήταν παιδιά. Και Άυγουστος που ήταν και όσο πρωί να ήταν τα γυρίσματα, όλο και κάποιος θα κυκλοφορούσε.
 
Πίσω
Μπλουζα