To XBOX Live! επιτελους και στην Ελλαδα [10 Νοεμβρη 2010]

Α, ναι άλλος ένας λόγος που θα το πάρω!!!! :p :p:D:D

Τόσο σινεφίλ που είμαι, αν περίμεναν από μένα σώθηκαν.

Βέβαια σαν ιδέα είναι καλό, για όποιον βέβαια ενδιαφέρεται. Πολύ καλύτερο από αηδίες τύπου Nova και κουραφέξαλα που είσαι αναγκασμένος να φας στη μάπα ότι επιλέγουν αυτοί, και πληρώνεις στάνταρντ κάθε μήνα.

Μη μου πείτε για "αγώνες" να με πλήρωνες ένα σεβαστό ποσό κάθε μήνα δεν θα παρακολουθούσα, όχι να δίνω και από πάνω.

Oh well, back to my machines.

Δεν απαντώ ξανά στο παρών thread γιατί θα το βγάλουμε offtopic αφενός, αφετέρου δεν με ενδιαφέρει η εν λόγω υπηρεσία (ούτε και τσάμπα να ήταν) οπότε no means for trolling. :)
 
pooky(1) είπε:
Α, ναι άλλος ένας λόγος που θα το πάρω!!!! :p :p:D:D
Τόσο σινεφίλ που είμαι, αν περίμεναν από μένα σώθηκαν.

Βέβαια σαν ιδέα είναι καλό, για όποιον βέβαια ενδιαφέρεται. Πολύ καλύτερο από αηδίες τύπου Nova και κουραφέξαλα που είσαι αναγκασμένος να φας στη μάπα ότι επιλέγουν αυτοί, και πληρώνεις στάνταρντ κάθε μήνα.

Μη μου πείτε για "αγώνες" να με πλήρωνες ένα σεβαστό ποσό κάθε μήνα δεν θα παρακολουθούσα, όχι να δίνω και από πάνω.

Oh well, back to my machines.

Δεν απαντώ ξανά στο παρών thread γιατί θα το βγάλουμε offtopic αφενός, αφετέρου δεν με ενδιαφέρει η εν λόγω υπηρεσία (ούτε και τσάμπα να ήταν) οπότε no means for trolling. :)
Δεν το είπα σαν επιχείρημα για να βάλεις XBL, σαν feature το ανέφερα..
 
Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα και δεν ξερω τι να κανω.. έχω ξεχασει το password που έδωσα για τον λογαριασμό και δεν μπορω να κανω log-in για να κανω αλλαγες ή να διαβάσω τα mail.

Το χειρότερο ειναι ότι προσπάθησα να κανω retrieve το password με την επιλογή "forgot my password" και δεν τα καταφερα. Μου δειχνει σαν λάθος την απάντηση που έδωσα στην security question (δεν μπορώ να το καταλάβω γιατί, η απάντηση που πρέπει να δώσω ειναι το όνομα του καλυτερου μου φίλου και γνωρίζω πολύ καλά ποιον έδωσα) και τώρα δεν δουλεύει ουτε αυτο γιατί εδώ και μέρες μου βγάζει ότι έχω χρησιμοποιήσει αυτήν την υπηρεσία πολλές φορές και να ξαναπροσπαθήσω αργότερα (τι αργότερα δηλαδή, εδώ και δυο μέρες αυτό μου λέει)...

Τωρα έχω κολλήσει και δεν μπορω να διαχειρηστώ το account μου. Και φοβάμαι μην μου ζητήσει τίποτα και δεν μπορώ να το δώ... Εχω πολλά downloads στον δισκο του XBOX από αυτό το account και φοβάμαι ότι θα τα χάσω, μπορει να μου δώσει καποιος μια ιδέα?
 
Jedah είπε:
Ρε μάγκες επειδή όλο στο φιλολογικό το λέμε, το gamertag μου είναι JedahGR07 και έχω στείλει και σε όλους τους ενδιαφερόμενους Friend Request. Μόνο ο Commodork1 ανταποκρίθηκε. Ψήνομαι να παίζουμε από Reach μέχρι Call of Duty και Forza 3, σε coop ή competitive.
Σε έχω και γω (namidairis). Πρέπει να χουμε παίξει SFIV κάποια φορά.
 
Κι έλεγα ποιός είναι αυτός ο τύπος που έχει φτιάξει το avatar να μοιάζει με κορίτσι! Ναι είχαμε παίξει SSFIV, είσαι αυτός που έπαιζε Adon;
 
Jedah είπε:
??? Δηλαδή; Μπορείς να παίξεις και αν όχι, πότε περίπου το περιμένεις;
Σημερα :)

Απο οτι διαβαζω το νεο dashboard κανει flagged για online ban και κανει corrupt το game profile στα κακα παιδια με τα backups! :)

Παντως ο c4εβα εχει ηδη πεσει στη δουλεια...
 
και ποιό dashboard δεν έκανε flag, εγώ αυτό θέλω να μάθω... ΛΟΟΟΟΟΟΟΛ
 
Δυο banwaves θυμαμαι (τρια πλεον :) ) - Πολλα dashboards updates. ;)
 
Wally είπε:
Δυο banwaves θυμαμαι (τρια πλεον :) ) - Πολλα dashboards updates. ;)
Μπέσα πάντως, με τις τιμές που έχουν τώρα τα παιχνίδια δεν νομίζω να συμφέρει κάποιον να "σπάσει" ένα xbox.
 
Υπάρχει και η λύση των 2 κονσολών. Μια για δοκιμές και αντιγραφές και μια για on-line.
 
pooky(1) είπε:
Υπάρχει και η λύση των 2 κονσολών. Μια για δοκιμές και αντιγραφές και μια για on-line.
Αφού υπάρχουν τα demo, ποιός ο λόγος για 2η κονσόλα;
 
Επαναφέρω το θέμα. Από σήμερα Xbox live Και στα Ελληνικά... Με δώρο, για όσους πάνε σε gold, στολή τσολιά (;!) και κασκόλ Ελλάδας για το avatar σας.

Περισσότερα εδώ
 
Ελπίζω να κάνεις πλάκα. Αν είναι δυνατόν.

Κι έλεγα να κάνω ένα bump στο thread, αλλά καθαρά για εγκυκλοπαιδικούς λόγους!
 
Δοκίμασε κανείς να κάνει migrate τον λογαριασμό του;
 
Λενε οτι υπαρχουν θεματακια. Μαλλον καλυετρα να περιμενεις κανα δυο βδομαδες...
 
Εγώ το έκανα και δεν βρήκα κάποιο πρόβλημα. Εκτός από αυτό

captureyg.jpg


στο account μου, που υποθέτω είναι επειδή δεν έχουν βάλει μετάφραση Ελληνική σε εκείνο το σημείο :p
 
Wally είπε:
Λενε οτι υπαρχουν θεματακια. Μαλλον καλυετρα να περιμενεις κανα δυο βδομαδες...
Τι εννοείς "θεματάκια"; Εκτός από τα Dlc που πρέπει να ξανακατεβάσεις, xωρίς επιπλέον χρέωση.
 
Βασικά ότι dlc έχεις, να είναι ήδη κατεβασμένο στην κονσόλα σου πριν αλλάξεις region.

Επίσης εκεί που μπερδεύονται οι περισσότεροι και το θεωρούν ως πρόβλημα είναι οι gold συνδρομές και οι microsoft points.

Επειδή στην Ελλάδα δεν υπάρχουν gold 1 μήνα και 4200 πόντοι, άμα πάρετε τέτοιες κάρτες από το ίντερνετ, ακόμα και αν είναι Ευρωπαϊκές, σε Ελληνικά accounts δεν θα παίξουν. Όλες οι υπόλοιπες Ευρωπαϊκές παίζουν φυσικά κανονικά.
 
Εγω εκανα ενα εξτρα λογαριασμο γιατι θελω να κρατησω το αλλο. Το ψευδωνυμο μου ειναι MisoKatsu128. Οποιος θελει ας μου κανει προσθηκη^^
 
Πίσω
Μπλουζα