USER for ever ;)

Jedah είπε:
Ο καλύτερος συντάκτης που πέρασε απο το συγκεκριμένο έντυπο είναι ο Κροντηράς, κυρίως για το συνοδευτικό Gamer βέβαια.
Ανοίγουμε άλλο μεγάλο θέμα τώρα, αλλά θα συμφωνήσω !!

Τον Ελ-Κροντήρ (μαζί με τον Κώστα "Fever" Ποθουλάκη) τους θεωρούσα κορυφαίους στην συντακτική ομάδα.

Jedah είπε:
UPDATE: Να ψάξω τεύχη για να σκανάρω;
Ναί, και απο εμένα. :D
 
Απλά επειδή δεν το έχω ξανακάνει, πέστε μου μόνο πώς να το κάνω PDF για να μην σας πεθάνω στις photo. Προτεινετέ μου προγράμματα για Ubuntu Linux ή Windows 7.

Με ποιόν μιλάω όταν φτιαχτούν τα PDF;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
δοκίμασε το foxit (το δημιουργικό) ή το καθεαυτού Acrobat
 
Μηπως θα μπορουσες καλυτερα σε jpgs?

Ειναι ενα φορμα που μπορουν ολοι να δουν ακομα και σε παλιοτερα μηχανηματα
 
Βρέθηκε πρόγραμμα και έχει αρχίσει το ψήσιμο. Το gravedigging στην αποθήκη απέφερε 4 τεύχη USER και 2 GAMER. Αλλά πουθενά αυτό με το review στο Super Street Fighter II. Στεναχωρήθηκα τώρα...
 
Σε ευχαριστουμε προκαταβολικως φιλτατε Jedah!

To User πρεπει να διατηρηθει ψηφιακα.

Προσκαλω και οσους αλλους φιλους εχουν τευχη και διαθεση να σκαναρουν να το κανουν... #)
 
χαίρομαι που σας ξεσήκωσα... :)
 
Σκαναρίστηκαν τα 2 GAMER. Τώρα τι κάνω; Θέλουν και λίγο συμμάζεμα βέβαια, cropping κ.λ.π.
 
Τα ανεβαζεις σε κανα rapidshare, μου στελνεις το link με PM ωστε να τα ανεβασω στο server μας και θες δε θες δεχεσαι τις ευχαριστιες ολων των πυροβολημενων 8/16bit μανιακων!! :)
 
Ακολουθεί ΜΗ απολογητικό μήνυμα... :D

Wally είπε:
Προσκαλω και οσους αλλους φιλους εχουν τευχη και διαθεση να σκαναρουν να το κανουν... #)
::)

spyros_s είπε:
χαίρομαι που σας ξεσήκωσα... :)
:shake:

Δε ρισκάρω τη ράχη βρε παιδιά... Ήδη κάποια είναι καταπονημένα (τα πρώτα τεύχη)...

Κανα PIXELάκι, όποτε μπορώ, ανεβάζω... ;)
 
Ρε Ντίνο...καταλαβαίνω ότι φοβάσαι μήπως τα χαλάσεις...όμως σκέψου ότι έτσι ουσιαστικά τα διαιωνίζεις στο χρόνο και τα δίνεις στους πολλούς. Εκτός και αν δεν θέλεις να τα μοιραστείς μαζί μας που δεν το πιστεύω!

Έλα αποφάσισε το διότι έχεις ...δουλειά να κάνεις! :p ;)
 
Σκέφτομαι να τα σκανάρω όλα... αλλά...

.... αγαπητοί Admins, γίνεται τα links, να είναι ορατά, ΜΟΝΟ σε Atari users;;; :p :p:p
 
αν ήμουν admin μόλις θα είχες υπογράψει την διαγραφή σου... ;)

υμνητή του μετρίου αταρόβιε... :)
 
Μείζον λάτρης του περιθωρίου, από το 1987... :D
 
το δις εξ-αταριν ουκ ανδρός σοφού εστί! :p
 
Εληφθησαν αγαπητε. Να σαι καλα!

Θα υποστουν μια μικρη επεξεργασια (κατι crop-ακια που ξεφυγαν) και θα ανεβουν σημερα το βραδακι...
 
Πίσω
Μπλουζα