Windows 10 (RD 2015)

Εσένα σε τιμωρεί η MS που ήσουν Πλεϊστεσιονάκιας... :p

Θα σου κάνει update σε Millenium!
 
χαχαχα


Η Σονυ θα με παει κατευθειαν σε VR,δεκαετιες μπροστα.
 
Το update KB3035583 το έχετε εγκαταστήσει;
 
Nαι τωρα το ειδα στο update history,recommended και succeeded,wtf.
 
To εκανα remove το update και install παλι και δεν εγινε κατι.


Θα δουμε.
 
Λογικά κάπου θα υπάρχει ένα εκτελέσιμο που θα μπορείς να το τρέξεις και "χειροκίνητα"... Το θέμα όμως είναι ποιο είναι, και που είναι (Στα system32...; Λέω τώρα εγώ..)... :xm:

Αν δεν βαριέσαι, ψάξε λίγο μήπως και βγάλεις καμία άκρη.
 
To βγαλε τελικα ηθελε κατι reboots ακομη για να ξεπεταχτει,τωρα μενει μονο το θεμα βουρ στο πατσα του νεου η στη θαλπωρη της ζεστης φασολαδας του παλιου.


Μαλλον για πατσα με βλεπω αν και δεν τον τρωω ποτε.
 
cloud είπε:
Δεν νομίζω να έχουν αφήσει τα Ultimate απ' έξω...Έχεις κάνει όλα τα update;
Κανονικότατα. Χτες είχα ακόμα ενα update

Stormwatch είπε:
Εγώ έχω ultimate οριτζινάλε και μου έβγαλε κανονικά το εικονίδιο για το update...
Κι εμένα είναι ορίτζιναλ. Ομως, τώρα που το ξανασκέφτηκα, νομίζω ότι η εγκατάσταση είναι από Dell OEM δισκάκι που είχα παρει από ΕΒΑΥ. Άραγε να άφησαν τα ΟΕΜ εξω από αυτή τη διαδικασία; Λίγο κουλό μου φαίνεται, αν συμβαίνει.

cloud είπε:
Δεν νομίζω να έχουν αφήσει τα Ultimate απ' έξω...Έχεις κάνει όλα τα update;

cloud είπε:
Το update KB3035583 το έχετε εγκαταστήσει;
Θα το τσεκάρω μολις παω σπίτι.

cloud είπε:
Για δείτε μήπως είναι στα κρυφά εικονίδια (Πίνακας Ελέγχου\Όλα τα στοιχεία του Πίνακα Ελέγχου\Εικονίδια περιοχής ειδοποιήσεων)..Και ρίξε και μία ματιά και σε αυτό..

http://forums.windowscentral.com/windows-10-general-discussion/359382-windows-10-reservation-update-kb3035583-not-found.html
Σωστή σκέπση αλλά εγώ προσωπικά εχω ορίσει να φαίνονται όλα τα εικονίδια και τα notifications.
 
Το'χω διαβασει αυτό. Δεν αποκλείει καποια εκδοση των 7, απλα αναφερει Windows 7 SP1. Εγώ ρώτησα πιο πανω, επειδή δεν εχω δει ακόμα την ειδοποίηση αυτή και επειδή στο μεταξύ εχω τρέξει αρκετά updates.

cloud είπε:
Το update KB3035583 το έχετε εγκαταστήσει;
Μολις είδα ότι τελικά το έχω εγκαταστήσει. Αλλά τί ακριβώς αφορά αυτό το update;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ace είπε:

Υπερευχαριστώ! Με τη λύση που περιέχει το λινκάκι που εβαλες, μόλις έβγαλε το γνωστό εικονίδιο των Windows 10.

Ομως έπρεπε να απενεργοποιήσω το firewall που τρέχω (το Tinywall) για να τρέξει. Αφτό στα υπόψην για εσάς που τρέχετε άλλο firewall από το κλασικό της Microsoft.

Προφανώς και συνδέεται στη σελίδα της MS, γι'αυτό και επρεπε να το απενεργοποιήσω για λίγο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εκανε κανεις το update?
 
Ακυρο,τελικα ειναι προς κατεβασμα απο οτι βλεπω, 2.706mb,προσωπικα θα περιμενω λιγο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να γραφτει στα πρακτικα oτι αυτο ειναι το πρωτο μηνυμα στο Retromaniax απο Windows 10.


Ολα πηγανε smooth,ολα μα ολα ειναι
ακριβως οπως τα αφησα στα 8αρια ,το παν ειναι no panic αν κατι αργησει λιγο παραπανω,εχουμε να δουμε EDGE,CORTANA,Chrome (o οποιος παει πιο σφαιρα απο πρωτα) και αν ολα τα apps λειτουργουνε,περισσοτερα αυριο.


Looks good!
 
Και 'γω κάνω το update τώρα...για να δουμε

DX12 ftw
 
για να κανουμε το update πρεπει να εχουμε αγοραστα windows, ετσι;
 
Πίσω
Μπλουζα