XBOX Live News, Rumors, Charts e.t.c.

Έχουν βγει τόσα καλά παιχνίδια στο arcade αυτές τις μέρες που δεν προλαβαίνεις να αγοράσεις πόντους! Galaga legions, bionic commando, braid και το πολυαναμενόμενο megaman x!
 
Να προσθεσω και το αρτια αφιχθεν Samurai Shodown II που εχει απο τους πιο αποδοτικους net κωδικα που εχω συναντησει σε online-beu...μηδενικο lag

samuraimp1.jpg
 
Μηπως επειδη ειναι παιχνιδι του 90φευγα..... :xm:

Δεν περιμενα να φορτωσει η σελιδα,οποτε αν εχεις grin στο τελος ,δικαιολογησαι. :D

Υ.Σ το BEU εκτος απο εσενα ,ξερει κανας αλλος τι ειναι. :D
 
Συγνώμη, αλλά εμένα πλην κάνα δυο (περιττό να πω ποια), γιατί δεν μου κάνουν κούκου; Δηλαδή έχω αυτό το σύστημα με την Α ισχύ και τα Χ απίστευτα παιχνίδια και θα κάτσω να ασχοληθώ με τέτοια παιχνίδια; Άντε ΟΚ να δικαιολογήσω κάνα δυο για σύντομο ξέσκασμα (να ρίξω καμιά πασιέντα που λένε), άντε έτσι ναι, αλλά τόσος ενθουσιασμός πια; Άσε πάλι που θέλουν συνέχεια το ρευστό να τρέχει...
 
Συγνώμη, αλλά εμένα πλην κάνα δυο (περιττό να πω ποια), γιατί δεν μου κάνουν κούκου; Δηλαδή έχω αυτό το σύστημα με την Α ισχύ και τα Χ απίστευτα παιχνίδια και θα κάτσω να ασχοληθώ με τέτοια παιχνίδια; Άντε ΟΚ να δικαιολογήσω κάνα δυο για σύντομο ξέσκασμα (να ρίξω καμιά πασιέντα που λένε), άντε έτσι ναι, αλλά τόσος ενθουσιασμός πια; Άσε πάλι που θέλουν συνέχεια το ρευστό να τρέχει...
Συνφωνώ απόλυτα. Τα περισσότερα που βγήκαν τα έχω ήδη στο Dreamcast. (Και δωρεάν τα περισσότερα). Ποιό φθηνά σου βγαίνει να πάρεις καινούργια retro παιχνιδομηχανή. Όσο για αυτό καθεαυτό το 360, μόνο 4 games μου άρεσαν και τα αγόρασα, στο χρόνο που το έχω. (Και τα περισσότερα μέσω Ιντερνετ κοψοχρονιάς). Πλάκα πλάκα ούτε την φασαρία του τσιπαρίσματος δεν αξίζει. :D
 
OK, για την κονσόλα και τα παιχνίδια της μάλλον υπερβάλλεις λίγο, έχει πολλά καλά παιχνίδια για να γεμίσεις τις ώρες σου (όσον αφορά τουλάχιστον τα racing και FPS που παίζω εγώ σε αυτήν). Εγώ αναφερόμουν μόνο στην πλειοψηφία των παιχνιδιών του Live Arcade.
 
Ακομα και για τα games του DC που αναφερεσαι φιλε CaptainCal υπαρχουν λογοι να τα ψωνισει καποιος και στο Live...

Πχ τo REZ (το οποιο στηριζεται στη μουσικη) διαθετει πλεον προσανατολισμενο ηχο,το Ikargua εκτος του HD εχει και world leaderboards οποτε ξερεις τι ψαρια πιανεις παγκοσμιως κτλ

Αλλα και παλιοτερα παιχνιδια οπως το πχ το Samurai Shodown II που ανεφερθηκε προηγουμενως εχουν online multiplayer και λοιπα extra...
 
Ακομα και για τα games του DC που αναφερεσαι φιλε CaptainCal υπαρχουν λογοι να τα ψωνισει καποιος και στο Live...Πχ τo REZ (το οποιο στηριζεται στη μουσικη) διαθετει πλεον προσανατολισμενο ηχο,το Ikargua εκτος του HD εχει και world leaderboards οποτε ξερεις τι ψαρια πιανεις παγκοσμιως κτλ

Αλλα και παλιοτερα παιχνιδια οπως το πχ το Samurai Shodown II που ανεφερθηκε προηγουμενως εχουν online multiplayer και λοιπα extra...
Απλά η τοποθέτηση μου ήταν αποτέλεσμα, του στυλ των games που παίζω. Επειδή δεν με ενδιαφέρουν τα on-line matches, και τα leaderboards, γι' αυτό δεν μου κάνουν και εντύπωση. :D

OK, για την κονσόλα και τα παιχνίδια της μάλλον υπερβάλλεις λίγο, έχει πολλά καλά παιχνίδια για να γεμίσεις τις ώρες σου (όσον αφορά τουλάχιστον τα racing και FPS που παίζω εγώ σε αυτήν).
Όταν το FPS βγεί και στο PC, προτιμώ την έκδοση του PC. Ενώ Racing ούτε που τα ακουμπάω. Γι΄αυτό και με βλέπεις κάπως αδιάφορο για το 360. :D (Είμαι PCάς,γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε :D :D). Αν και ευχαρίστως αγόρασα "Bladestorm" και "Crackdown" για το 360. (Και τα φχαριστιέμαι δεόντως μπορώ να πώ. :D Μετά σειρά έχει το "Sains Row":D:D)
 
Ναι! Και Arkanoid! Ναι! Ναι! ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
 
Στα ψιλά γράμματα γράφει και R-Type!!!

Αυτό και αν θέλωωωωωωωωω!!!11
 
Maddog είπε:
Στα ψιλά γράμματα γράφει και R-Type!!!
Αυτό και αν θέλωωωωωωωωω!!!11
Aμααααν...τα ψιλά δεν τα διάβασα...

Θέλω και εγώ R-TYPE :dribble::dribble::dribble:
 
Άκου να κατατάσουν το R-Type στα "and more".

(insert random insult here)
 
Αν δεν εισασταν τεμπελοπουλοι και ριχνατε μια ματια στο Tokyo Game Show 2008 θα βλεπατε οτι υπαρχει link για video και pics του R-Type :p
 
Εγώ προσωπικά είμαι τεμπελόσκυλος. :p

Και τι σημασία έχει το TGS 2008 post, εδώ το φάουλ του joystiq.com σχολιάζουμε βασικά!
 
Πίσω
Μπλουζα