XBOX ONE

Για να μην εχει διαρευσει σχεδον τιποτα απο τα δυο κονσολια (φανταστειτε οτι ειδαμε πως ειναι το X1 και το PS4 στην E3) παει να πει οτι δεν εχει ξεκινησει σοβαρη παραγωγη (θα ειχαμε μια φωτο των κονσολικων απο καποιο Κινεζο εργατη...). Αρα και οι δυο ανταγωνιστες ξερουν οτι το Νοεμβρη δεν μπορουν να εχουν ετοιμα 20 εκατομυρια κομματια ο καθενας. Ετσι η Sony γενικολογει μεχρι να ζυγισει τα αποθεματα, η MS αποκλειει αγορες για να μην φανει ελλειψη.
 
Wally Holmes junior

 


sherlock-holmes.jpg
 
Εμένα με έπεισε, πάντως! :fafoutis:
 
Και sherlock holmes και poirot και ολοι μαζι σε ενα.Οπως εχω ξαναπει το ασπρο θα το κανουν μαυρο τα κακα θα τα κανουν καλα τα αρνητικα θετικα και τα ασχημα πανεμορφα.Η ουσια ειναι οτι αυτα που παρουσιασαν ηταν παιχνιδια που ετρεχαν σε pc και οχι στην καονικη κονσολα.Μπορει να ειναι ιδια η ποιοτητα στην κονσολα οταν θα κυκλοφορησει αλλα το δεδομενο τωρα ειναι ο παπας που πουλησαν ακομα μια φορα και κανεις δεν ξερει τι φορουσαν αυτα τα pc εκτος απο τους ανθρωπους της M.
 
Δεν λετε παλι καλα που εχουμε καποιον που το ψαχνει και ξερει τι γινεται και μας μεταλαμπαδευει την γνωση; Αχαριστοι ! :p

Wally μην ακους κανεναν!Συνεχισε κανονικα το εργο που επιτελεις! Εγω μαζι σου :thumbup:
 
fWpJY1n.jpg


Πλακα κανουν ετσι;; :p
 
Εχει βγει ο Major Nelson απο χτες και το εχει διαψευσει...

Επισης απαντησε σε ερωτησεις του Reddit κατι που αρνηθηκε να κανει η Sony οταν ενημερωθηκε οτι θα περιεχει ερωτησεις περι του hardware
 
αρα κανουν πλακα , καλα ειπα :D
 
.......................




aPwOpKP_460s.jpg


aPwOpKP_460s.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Xαχαχαχαχαχα! Ελιωσα :)
 
Για αποροφητηρας και για φλογιστρο ωστε να μαγειρευουν οι νοικοκυρες φασολαδα και φακες πανω του μπορει να εχει καποια χρεισιμοτητα γιατι για κονσολα βρομα η δουλεια.

Θεμα χρονου η επιτυχια του xbox στην ιαπωνια.Ταδε εφη suda 51 ο δημιουργως του Killer is dead.

Eλα ολοι μαζι χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :p :p:p:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Τι πινεις ρε μεγαλε δωσε και σε μας να χαρουμε λιγο :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
No more always online requirement
The console no longer has to check in every 24 hours

All game discs will work on Xbox One as they do on Xbox 360

Authentication is no longer necessary

An Internet connection is only required when initially setting up the console

All downloaded games will function the same when online or offline

No additional restrictions on trading games or loaning discs

Region locks have been dropped
Megaton!!!!! Ξεκινα η μαχη...
 
Γατακια επιτελους ανταγωνισμος εκει που πρεπει. Στα παιχνιδια!

Ειμαι φειδωλος διοτι ποσταρω απο το κινεζορουμανικο tablet μου
 
Μια ζωη ξεφτιλισμενη θα ειναι αυτη η εταιρια.Μολις ειδε τι την περιμενη εκανε την μεγαλητερη κωλοτουμπα που εχει γιννει ποτε στην ιστορια των videogames.Τρεξτε να αγορασετε τωρα μπεεεεεεεεεεεεε!!!
 
Χαχαχα, απίστευτο! Η πλάκα θα είναι ο κόσμος τώρα να ενδιαφερθεί και μόλις πουλήσει μπόλικα κομμάτια να επαναφέρει όλα τα αρχικά σχέδια με ένα update έκπληξη κάποια στιγμή που δεν θα το περιμένουμε. Εγώ όλα τα περιμένω από αυτήν την εταιρία πάντως. Δεν τους εμπιστεύομαι με τίποτα.
 
Μια χαρα εκανε. Αυτο σημαινει οτι καταλαβε τη χαζομαρα της (μετα απο το τρελο κραξιμο που εφαγε φυσικα) και θελει να το διορθωσει. Τελεια!

Δε μπορω να σας καταλαβω γιατι ειναι κακο αυτο...

Η ν που σας πουλησε κονσολα με μπαγιατικο hardware και χωρις παιχνιδια γιατι ειναι καλυτερη ειπαμε...;
 
Τουμπες τουμπες κωλοτουμπες! χαχαχα! Ηταν αναμενομενο πιστευω μετα απο τοσο κραξιμο , αντε να δουμε θα ειναι μονιμο; ή θα τα ξαναθυμηθουν αργοτερα ; :p .

@Asic Δεν ειναι κακο απλα αναιρει οτι ελεγε! Ειναι λιγο αστειο :D

Υγ. Wally χτες το βραδυ πρεπει να το εκαψες απο την χαρα σου ε; Πες αληθεια στα μπουζουκια πηγες να το γιορτασεις; :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα