XBOX ONE

Ajax87 είπε:
Αυτη την φορα θα κραταει πανω απο ενα απογευμα το "σωσιμο" του Συμπαντος;; :p
Όχι, καθόλου.

Μάλιστα στα 60 καρέ θα κρατάει ακριβώς το μισό από ότι πριν. :diablotin:
 
Maddog είπε:
Όχι, καθόλου.Μάλιστα στα 60 καρέ θα κρατάει ακριβώς το μισό από ότι πριν. :diablotin:
Χαχαχα! :rofl: Ωραιος! Το σκεφτηκα και εγω αλλα λεω αστο μην με παρει με τις πετρες ο Wally! :p

(Ξερει οτι εχουμε δικιο αλλα δεν το παραδεχεται! )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ομαλότερο fps = fast forward?

Trolling fail :p
 
Καλα και εσυ το πηρες στα σοβαρα; :D

Παντως θεωρητικα αν κατι που ειναι φτιαγμενο να εχει 30 fps το πας με 60fps ειναι σαν fast forward x2! Δεν ξερω αν στεκει γενικα αλλα στους Emulators ετσι γινεται :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πάντως καιρός ήταν και αυτή η σειρά να υιοθετήσει τα 60fps επιτέλους. Δεν νοείται παιχνίδι αυτού του genre να τρέχει με λιγότερα.
 
Μετα το upgrade στην ταχυτητα της GPU, ηρθε και αυξηση 150Mhz στη CPU δηλαδη τρεχει στα 1.75Ghz. Τετοια νεα μου αρεσουν.
 
Wally είπε:
Μετα το upgrade στην ταχυτητα της GPU, ηρθε και αυξηση 150Mhz στη CPU δηλαδη τρεχει στα 1.75Ghz. Τετοια νεα μου αρεσουν.
Θελουμε λινκ απο επισημη πηγη δεν σε πιστευουμε :p
 
Oχι αληθεια λεει ,το επιβεβαιωνω και εγω.

 

Πηγη μου ειναι ο Γουαλη!
 
Αν οσοι σκεφτεστε να παρετε το xbox one αγορασατε ηδη εναν πυροσβεστηρα και 4 ανεμιστηρες να του κοτσαρετε απο διπλα τωρα με την εξωπραγματικα αναβαθμιση της cpu κατα 150MHZ για να ειστε σιγουροι και να κοιμαστε ησυχοι καντε τους πυροσβεστηρες 2 και τους ανεμιστηρες 8:p
 
Μήν αγοράσετε xboxone..είναι του σατανά!! Πηγή μου η Λουκά
 
Aardvark είπε:
Oχι αληθεια λεει ,το επιβεβαιωνω και εγω. 

Πηγη μου ειναι ο Γουαλη!
Αν δεν παινεψεις το "σπιτι" σου θα πεσει να σε πλακωσει! :p
 
http://game20.gr/news/xbox-one-cpu-speed-increased-5944/ Γι αυτο ειναι το κουτι τεραστιο σαν παλαιος δορυφορικος δεκτης .Για να υπαρχει χωρος βελτιωσεων .Παντως καλη κινηση αλλα ο χρονος θα δειξει κατα ποσο θα μπορει να διεχειριστει το one την υπερθερμανση !!! :p Κατι μου θυμιζει αυτη η ιστορια ......
 
Από το στόμα μου το πήρες αυτό... :D
 
Περα απο την ηλιθια αποφαση της MS για τμηματικη κυκλοφορια (θα μπορουσε να αρχισει νωριτερα την παραγωγη και να ειναι στοκ)...το σιγουρο ειναι οτι θα εχουμε σφαγη αυτο το Νοεμβρη.

Δυο υψηλοτατου προυπολογισμου κονσολες λανσαρονται σχεδον ταυτοχρονα.Απολαυστικο!

Και το οξυμορο:H MS λανσαρει την κονσολα μια βδομαδα νωριτερα στη περιοχη του υπερτερει η Sony (Ευρωπη)

H Sony λανσαρει την κονσολα μια βδομαδα νωριτερα στη περιοχη του υπερτερει η MS (USA)
 
Περίμενε λίγους μήνες ακόμα και θα υπερτερεί παντού η $ony... :p
 
.............

 


attachment.php
 
Πρωτο σποτακι για το ΟΝΕ και τι εγινε που δεν δειχνει ουτε ενα παιχνιδι,εχει μπολικο NFL.




 
Αφου παιζει παιχνιδια παλι καλα να λες, το Filmnet δεν επαιζε. :p
 
Πίσω
Μπλουζα