XBOX ONE

Δηλαδη παει για καλοκαιρι η κυκλοφορια για ελλαδα ? Αυτα ειναι :p :eek:
 
Με αλλα λογια το XBOX ONE στοχευει μονο για USA

Καλα κρασια :(
 
Και δεν αλλαζει ο σκληρος απο οσο ξερω....και το θεμα δεν ειναι μονο τα παιχνιδια μιας και σε μια τετοια κονσολα θα εχεις και αλλα αρχεια αποθηκευμενα.Γενικα θεωρω γελοιο μια κονσολα εν ετη 2013 να βγαινει με τοσο μικρο σκληρο.
 
Οχι ρε πανω που λεγαμε οτι ειναι η τελευταια και θα ησυχαζαμε.




Capture.JPG
 
Μετά την πρώτη δόση νεξτ-τζενίλας πέρυσι, το είχα ξεχάσει το ΧΒΟΝΕ...
 
gfeJNLB.jpg

Phantom Dust sequel για το X1
 
Η MS μαλλον ενιωσε γερα τη σφαλιαρα απο το επερχομενο Tomb Raider και πηγες λενε οτι θα δωσει την ρεζερβε 8% ισχυ της GPU που προοριζοταν αποκλειστικα για video, στην ευχερεια των προγραμματιστων αν θελουν να την χρησιμοποιησουν στα γραφικα.

Θα κρατησει μονο ενα 2% GPU ισχυς ρεζερβε για την αναγνωριση και επεξεργασια φωνης.

Αυριο θα εχει ανακοινωσεις νεων τιτλων...ειδομεν
 
Οκτωβρη στην Ελλαδα συμφωνα με φρεσκα leaks

Οctober, 2014-

China

Poland

Czech Repub.

Hungary

Greece

Portugal

Slovakia
και αλλα ωραια

  • Forza Horizon: "Fall 2014, probably September. Super sexy weather system and... shit tons of co-op/social stuff. 1080P and open-world, so you can road trip with your bros."
  • White Xbone incoming.
  • Why all the leaks? Scared you might get caught? "I am incapable of fear. Plus, this is such exciting stuff, and me talking about it ahead of time isn't going to hurt anything, truthfully. We're all chomping at the bit for it to come out. This is not bad. "
  • Halo Anniversary 2 will be 1080p, iffy on the 60fps, maybe not.
  • Quantum Break is Holiday 2014
  • Multiplayer confirmed for Halo 2 HD, same devs as Halo Anniversary.
  • Sunset Overdrive is Fall 2014
  • Is not Phil Spencer
  • Black Tusk cancelled project was called "Shangheist." May have involved stealing stuff from the Chinese (though I think that may have been a reference to the name and maybe not the gameplay? Not sure...)
  • Fable Legends is Summer 2015
  • Halo 2 Anniversary HD includes beta for Halo 5
  • Gears of War will probably need a 2.5 year dev time.
  • First Titanfall DLC is 45 days from release, then another one 120 days from release.
  • No Crackdown 3 news this year most likely, since it's a 2016 title.
  • No info/idea on what Rare's up to, sadly.
  • $399 XB1 this year? "Maybe one without an Optical Disc Drive."

Halo 2 HDHalo 3 Port

Halo 4 Port

Halo 5

In the span of one year.

You fucking guys.
PLATINUM GAMES

Project Nagano

March 2016
 
Πολλοι τυχεροι οι οπαδοι του xbox στην ελλαδα μονο ενα χρονο σχεδον θα περιμενουν για να μπορεσουν να αγορασουν την κονσολα.Απιστευτα νεα πραγματικα.

Οσο για τα υπολοιπα μιλαμε για εξωπραγματικα υπεροχα νεα.Ασπρο xbox one τι φανταστικα νεα ειναι αυτα ασχετα αν στο ελλαδισταν δεν ειδαμε ακομα την κονσολα.Halo 2 anniversary ΗD αλλα φανταστικα νεα απο δω και ας δωσουν ενα remake βρε αδερφε στους παραχορτασμενους απο παιχνιδια κατοχους xbox one.Απο την αλλη ομως ντροπη και αισχος στην κακια NINTENDO για το wind waker HD.Καμια ιδεα για το τι σχεδιαζει η rare δεν ειναι κατι αυτο που να εχει σημασια γιατι δεν κυκλοφορησε και τιποτα της προκοπης η rare εδω και πολλα χρονια.Φοβερ ολα αυτα πραγματικα οπως και οκα τα αλλα που αναφερονται μιλαμε εχω παθει τοσο μεγαλη πλακα που ψηνομαι να παραγγηλω απο τωρα ενα xbox one:p
 
Κάτι XBOX one που είδα στο Πλαίσιο τι ήταν ρε παιδιά? Συγχωρέστε με αλλά από τότε που διαλύθηκε το 360 μου απέχω λίγο από τα games και μπορεί να κάνω noob ερωτήσεις...
 
Και εγω εχω δει στο Public παιχνιδια Xbox One αλλα οχι κονσολες! Δεν ξερω τι κουλο ειναι αυτο.
 
Στο Πλαίσιο είχαν και κονσόλα και παίζανε το Fifa 14... και στο PS4 παλι το Fifa είχαν (έλεος Eλληνάρες :p )
 
Το ότι δεν το κυκλοφόρησε επίσημα η αντιπροσωπία, δε σημαίνει ότι δεν μπορεί να το παραγγείλει κάποιος από άλλο κράτος της ΕΕ...
 
Ναι αλλα η αντιπρoσωπεια κυκλοφορησε παιχνιδια , χωρις την κονσολα; Μου ακουγεται περιεργο.

Εκτος αν κανει το public μονο του εισαγωγη .
 
Ajax87 είπε:
Ναι αλλα η αντιπρoσωπεια κυκλοφορησε παιχνιδια , χωρις την κονσολα; Μου ακουγεται περιεργο.Εκτος αν κανει το public μονο του εισαγωγη .
Είπε κανείς οτι τα παιχνίδια είναι απο την ελληνική αντιπροσωπία;
 
Οχι, αλλα για να τα εχει το public υπεθεσα οτι ειναι αντιπρoσωπιας. Αν δεν ισχυει λαθος μου.
 
Όπως όταν πήγα τελευταία στο ίδιο μαγαζί που αναφέρθηκε παραπάνω και ενώ είδα PS4 παιχνίδια ρώτησα για κονσόλα και δεν υπήρχε ετοιμοπαράδοτη αλλά μετά από παραγγελία!
 
Πίσω
Μπλουζα