Άγιε Βασίλη για τα Χριστούγεννα θέλω....

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Aardvark
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
παντως εμενα μου εφερε το εγχρωμο ctm 644 for amstrad cpc 6128 αντε και το καινουργιο 2cv....... :)
 
Τελικα κατι μπλουζες και χαζομαρες μου εφερε... αα!! και καινουριο amore! :biglaugh:
 
cimg1208nw5.jpg


Να' σαι καλά DINO, γλύτωσα μια κατοστάρα ? σήμερα... :)
 
Χε χε.... Καλοφάγ....εεεεε....καλορίζικο Tallman!!!

Μένω στη δήλωσή σου, πως όταν οι συνθήκες θα είναι ιδανικές, θα χτυπήσεις και ένα PS3 :cool: (όπως κι εγώ άλλωστε, πακέτο με μια 46" FullHD. Μάλλον με βλέπω κατά το Μάρτη, αν όχι στις εκπτώσεις)...

Τελικά ή σας κατέστρεψα, ή σας έφτιαξα, εσένα και τον Shock! :D
 
Εγω θελω

Saturn NetLink (παιζει σε DSL?)

DC broadband adapter (ειναι πολλα τα γκαφρα Αρη)

Saturn original wireless joypad (βαρεθηκα τα καλωδια)

Cube Wavebird (κοιτα επανω)

Panasonic 3DO (μηπως και παιξω επιτελους το ρημαδι το Blade Force)

...αλλα φοβαμαι οτι θα περασουν πολλα Χριστουγεννα μεχρι να τα μαζεψω... :(
 
DINO είπε:
Χε χε.... Καλοφάγ....εεεεε....καλορίζικο Tallman!!!
Μένω στη δήλωσή σου, πως όταν οι συνθήκες θα είναι ιδανικές, θα χτυπήσεις και ένα PS3 :cool: (όπως κι εγώ άλλωστε, πακέτο με μια 46" FullHD. Μάλλον με βλέπω κατά το Μάρτη, αν όχι στις εκπτώσεις)...

Τελικά ή σας κατέστρεψα, ή σας έφτιαξα, εσένα και τον Shock! :D
Ευχαριστώ! :)

Αν κυκλοφορούσε η πλήρης έκδοση του Gran Turismo (αργεί πολύ ακόμα) πιθανόν να είχα πάρει χτες και το PS3.

Δυστυχώς όμως οι τίτλοι που κυκλοφορούν μέχρι τώρα δε με γεμίζουν, ενώ η βιβλιοθήκη του XBOX 360 είναι πολύ ώριμη και πλούσια...

Δεν θα βιαστώ λοιπόν! :)

Και επειδή στο σαλόνι έχω ακόμα μια Samsung 32 crt, (το Xbox 360 το έχω στο στο playroom συνδεδεμένο με αυτό) , κάποια στιγμή θα προσανατολιστώ σε κάτι τέτοιο ταυτόχρονα με την αγορά του PS3, ώστε το ένα να δικαιολογεί την αγορά του άλλου. ;)

Και σίγουρα μας έφτιαξες Dino... :thumb:
 
Ακριβως πριν 2 χρονια παρα 4μερες ανοιχτηκε το συγκεκριμενο θρεντακι,κατι τα λινκς που εβαλε το Τelonio κατι οι γιορτες που ερχονται ειπα να το ξανανοιξω.

Τουτο δω θελω και μεχρι τις 25 ολο και κατι αλλο θα ζηλεψω.

Kαι τραγουδαει και ολα. :D

gizmo-santa-dancing.jpg


http://www.starstore.com/acatalog/gizmo-santa-dancing.jpg

Gremlins: Gizmo 8 inch Dancing Santa Plush

Gizmo! The hero of the Gremlins movie is here in this Gizmo 8" Dancing Santa Plush! The mogwai comes with battery operated sound and motion features Gizmo singing and dancing in his Santa Claus outfit. A must have for fans' of the classic film
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγώ θέλω ένα Acer Aspire One 150L φυσικά πάντα με Linux.

Γιατί; Για να το χακέψω και να του βάλω XP έτσι για σπάσιμο.

(Seriously Acer Aspire One είναι το δωράκι που ζήτησα από τον Άγιο Βασίλη...... )
 
Επιτέλους, έρχεται από το Ροβανιέμι, με το έλκηθρο του Αη Βασίλη, καθότι ήμουν καλό παιδί όλο το χρόνο και δεν προκάλεσα τα μέλη του GRM σε αντιδικίες, trolling και flames! :D

picture.php


ETA: Μεσάνυχτα 31ης Δεκεμβρίου 2008...
 
Wally είπε:
Εγω θελω Saturn NetLink (παιζει σε DSL?)

DC broadband adapter (ειναι πολλα τα γκαφρα Αρη)

Saturn original wireless joypad (βαρεθηκα τα καλωδια)

Cube Wavebird (κοιτα επανω)

Panasonic 3DO (μηπως και παιξω επιτελους το ρημαδι το Blade Force)

...αλλα φοβαμαι οτι θα περασουν πολλα Χριστουγεννα μεχρι να τα μαζεψω... :(
Για φετος:

Saturn NetLink (παιζει σε DSL?)

DC broadband adapter (ειναι πολλα τα γκαφρα Αρη)

Saturn original wireless joypad (βαρεθηκα τα καλωδια)

Ο Αγιος Βασιλης ξεκινησε να διαβαζει απο κατω προς τα επανω τη λιστα μου...εεε δεν ημουν και τοσο καλο παιδι ωστε να μου τα φερει ολα...:nervous:

Dino εσυ προφανως εκανες πολλες αταξιες φετος :D
 
Juanita είπε:
teammemberjunthinkoj8.jpg
Εγώ δε ζητάω πολλά: Τα Gatchaman I


" " II


και " " Fighter σε DVD μεταφρασμένα στα ελληνικά με πλούσιο πληροφοριακό υλικό και εικόνες


καθώς όλα τα κουκλάκια που μου πέταξε η μάνα μου (ξανα - ματα - επαναλαμβάνομαι ε;;;;; :biglaugh: )


(Δε θα με χαλούσε καθόλου να ζητούσα και τα επεισόδια του "Fame" αλλά αυτά του χρόνου... )

Λοιπόν... φέτος θα σκεφτώ πολύ σοβαρά τί θα του ζητήσω...

Ομολογώ πως τα περσινά τα έλαβα (σχεδόν) όλα κατά τη διάρκεια της χρονιάς. :cheers:

Άγιε Βασίλη, και ας με κοροϊδεύει η Dom εγώ σ΄ευχαριστώ που με άκουσες πέρσυ και ελπίζω και φέτος να πραγματοποιήσεις τις ευχούλες μου :D
 
Το γνωριζετε το παιδακι. :wait2:

Μερικα hints,γνωστος αντμιν στις πρωτες του διακοπες στα states ανοιγει τα δωρα του.

Τωρα παρουσιαζεται σαν φανατικος αντινιντεντακιας. :D

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=pFlcqWQVVuU]YouTube - Nintendo Sixty-FOOOOOOOOOOUR
 
Ο Αγιος Βασιλης ηταν καλος φετος και μου εφερε:

Atari 6-switch Heavy Sixer (λες και μου ελειπαν!!)

Sears 6-switch Heavy Sixer Boxed and complete like new!!

ενα σωρο non-common 2600 carts

Kαι μου φερνει ακομα (!) :

Commodore 64 Boxed like new

picture.php
picture.php


Kαμια κουτα κασσετες games για Commodore

Kαμια 50αρια RUN περιοδικα (το αντιστοιχο του Zzap! για τον Commodore στην αλλη οχθη του ατλαντικου)

μια παρεα 600xl και 800xl και ενα σωρο περιφερειακα τους

ΖΧ Spectrum +

ZX Spectrum +2

Schneider 464 !!

Kαι εχει να μου φερει (!!) :

κανα δυο ακομα Atari 520 STFM (μιας και ξεμεινα απο "καμβαδες"!)

Amiga 500 Boxed (για να ξαναμπουμε στο σπορ!)

ενα Atari XE GS (με το setup του DINO και μπολικα carts !)

picture.php


Δεν προκειται να μου φερει (τουλαχιστον δεν προλαβαινει για φετος!) :

Atari 2700 (μαλλον θα μου το καθυστερησει αρκετα αυτο!!) :(

Amiga 600 HD :( :(

ZX Spectrum +3 :( :( :(

Ax ρε santa, παλι στην μαυρη λιστα ξεπεσε το ονομα μου?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το ξέρω ότι ακούγεται περίεργο,αλλά το μόνο που θα ήθελα για αυτά τα Χριστούγεννα από τον Άγιο Βασίλη είναι να είμαστε όλοι υγιείς και να μπορέσουμε να νιώσουμε αγάπη και συμπόνοια για τον συνάνθρωπο και να περάσουμε γαλήνια τις άγιες τούτες μέρες κοντά σε αυτούς που αγαπάμε. #)

puccachristmas1.jpg
 
Καλή μου Κάντυ παραδόξως ( δεν ξέρω γιατί ...δεν με συγκινεί τίποτε για να αγοράσω φέτος) και γω το ίδιο θέλω και εύχομαι...
 
Τελικά αν και το 2008 ήμουν τεμπέλαρος, αλητόβιος, ρεμάλι, ξενύχτης, σκυλάς και είχα γενικά τα 13 κακά της μοίρας μου ( :D :D ) ο Άγιος Βασίλης δεν με ξέχασε. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μου έφερε το τέταρτο Dreamcast μαζί με ruble packs, κάρτες μνήμης, ποντίκια για τις αγαπημένες μου κονσόλες και βαλιτσάκι μεταφοράς. Επίσης 2 γνήσια χειριστήρια (μεταχειρισμένα φυσικά για να μη βγάζω τα sealed) και καλώδια σύνδεσης.

Απρόσμενο πραγματικά δωράκι. Μπορείτε να φανταστείτε πόσο το χάρηκα;

Όπως ανέφερα και στο mamouni πάω για πέμπτο τώρα.........

Dreamcast FTW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :darkglasses:
 
Να συμφωνήσω με τα κορίτσια και εγώ... :coolglasses:



Όσο και να έψαξα δε βρήκα κάτι που να με ενθουσιάζει τόσο ώστε να ποθώ να μου το φέρει ο Αη Βασίλης... (εκτός... από το ΑΤΜ που αναφέρω στο Μαμούνι :D :D :D )

Η αγάπη, η ειρήνη σε όλο τον κόσμο και η υγεία, είναι ό,τι πολυτιμότερο μπορούμε να έχουμε...

Είθε ο Άγιος να τα φέρει σε όλους μας...
 
Μπα θα διαφωνίσω με τα κορίτσια.

Περνάει μάλλον ο Άγιος για δεύτερη φορά από το σπίτι τη Τρίτη το βράδυ.

Μάλλον τον κόβω να κρατάει φορητό υπολογιστή..........
 
Παιδια καταγγελω οτι ο Phil ειτε ληστεψε τον Αγιο Βασιλη ή τον "κραταει" εκβιαστικα με στοιχεια για εξωσυζυγικες σχεσεις...δεν εξηγειται αλλιως :nervous:

Εμενα μου ερχεται ολιγον καθυστερημενα ενα ωραιο δωρακι το οποιο δεν αποκαλυπτω ακομα για να μην το γρουσουζεψω...:nervous:
 
Πίσω
Μπλουζα