Άγιε Βασίλη για τα Χριστούγεννα θέλω....

Ρε πήρε φωτιά ο server του forum;

Aardvarkkkkkkkk!!!!!!!!!!!! MHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OOOOOOOOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXXXXXXXXXXXXXX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Κανονισε μυρμηγκοφαγε να τρεχουμε και να μη φτανουμε στις Γιορτες :p
 
΄Μπααα ηταν ξεκαθαρος ,αναφεροταν μονο στον Wally.


Σου ευχομαι μια αισια και απροβληματιστη παραλαβη.......

 


Ο φιλος και συμμαθητης σου Κ.Μ


 


 
Ε λοιπόν αγαπητέ μου κάνετε λάθος!..:nervous:..Ο συγκεκριμένος έχει μια κάποια "εμβέλεια" και γι αυτό η "παρουσία "του ενδείκνυται μόνο μέσω pm!... :shake: ....Χρόνια πολλά κι όλας... :D
 
Ηρθε και αλλο. :xm:

Φιλτατε Αardvark παρακαλω να ενημερωσεις τους παρευρισκομενους στο αγαπητο G.R.M oτι την πρωτη Ιανουαριου του σωτηριου ετους 2009 θα πραγματοποιησω εγγραφη.

Θα προσπαθησω να την κανω οσο το δυνατον πρωϊαν γινεται και αυτον ωστε να κανω και ποδαρικο συγχρονως.

Αφορμη σε αυτην μου την αποφαση σταθηκεν το γεγονος της ανακαλυψεως ενος αγαπημενου μου σχολικου βιβλιου του 1916 το οποιο παραθετω παρακατω.

Το γεγονος δε της εξευρεσεως και ενος παλαιου μου συμμαθητη συντελεσε τα μεγιστα.

Θα προσπαθησω μεσα απο την θεση του Moderator την οποια αληθως με δισταγμο εδεχθηκα να μεταδωσω οσο το δυνατον περισσοτερην γνωσην μπορω απο τας δεκαετιας που ημουν νεανιζων.

Ετοιμαστειτε λοιπον για τα σεΙκ της δεκαετιας του '30 καθως και τα ηδυποτα τυπου τζιντζερεϊλ τα οποια κοπαναγα ανεϋ φοβου.

Γιατι να το κρυψουμεν αλλωστε.

Τας θερμοτερας ευχες μου μεχρι να σας δω και απο κοντα.

Κ.Μ
Edit:

Το βιβλιο

 


picture.php


 


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα πραγματοποιήσει εγγραφή;

Ρε συ μπας και ξέρεις και το ψευδώνυμο με το οποίο θα γραφτεί;;;;;

Πω πω απάνω που πηγαίναμε καλά.......

/off - on topic mode on

Ποιά ήταν η τελευταία φράση που ακούστηκε πριν πέσουν οι servers του Facebook;

- Μαρίκα, πραγματοποίησα εγγραφή!!!!!!!!!!

/ kai o Theos voithos...............
 
Θα σταλουν και ειδοποιησεις σε 5 τυχερους οι οποιο θα γινουν φιλοι του.

Θελει να αξιοποιησει στο μεγιστο τις δυνατητες της Vbulletin. :D
 
Ο αϊ βασιλης ειπε να κανει υπερωριες φετος και επειδη δεν μου εφερε (αναμεσα σε οσα μου εφερε και φερνει ακομα) ενα Atari 2700 ειπε να μου γλυκανει τον πονο με μια Amiga 600 και ενα QL με καλουδια!! :)
 
Τι μου λες!!! QL;;;;;;; :eek:

(τελικά την πήρες την 600άρα ε; )
 
Που βρηκες QL στην USA???
 
QL στο usa δεν παιζει ουτε με σφαιρες και η 600αρα ειναι ειδος προς εξαφανιση εδω!! Εκανε μια σταση ο Αι βασιλης europe μερια για αυτον και για την 600αρα!! :) :) :)
 
μπραβο ρε phil καλα με την 600 θα τρελαθεις.. ειναι καταπληκτικο compact amigo μηχανακι και με μια cf απο amiga kit θα γεμισεις παιχνιδακια.....εχω 2 μια hd και μια απλη και τις εχω λιωσει ...εγω περιμενω την πρωτη του χρονου ενα sega master system 1 with alex kid and more εναν amstrad cpc 6128 απο γαλλια οπως και ενα commodore 64 φρατζολα με drives klp...
 
Ώρες ώρες νιώθω σαν το κοριτσάκι με τα σπίρτα...

Τα μόνα μου δώρα ήταν δύο βιβλία με παραμύθια... :precry:

 


Ας μη γκρινιάζω... :cheers: Θα μπορούσαν να μην είναι ούτε αυτά... :D

 
 
Εμένα πάλι ο Βασιλάκης θέλω να μου φέρει τους κωδικούς απο τα wireless δύκτια των γειτόνων μου στο σπίτι μου στα Τρίκαλα, έτσι ώστε να μην κρυοπαγίαζω χρονιάρες μέρες προσπαθώντας να συνδεθώ σε ανοικτά δύκτια που πίανουν μόνο στο μπαλκόνι! :cold:
 
παιδιά άσχημα τα νέα

όπως φαίνεται και στο αβατάρ μου ο Σαντα είχε ένα ατύχημα και μάλλον τα δώρα αναβάλονται για φέτος

:)
 
:what:..... :sealed: ..... :D !

(πολύ επιτυχημένο το αβατάρ σου...και μέσα στο...κλίμα... :D !)
 
ενα megaCD 1 σαν του wally με κουτί και 3 games γιατί έσκασα από την ζήλια μου (πάντα το ήθελα)...

ps:λέτε αύριο να είναι η τυχερή μου μέρα?? χχεχεχε
 
Αγαπημένε μου Άγιε Βασίλη...

Ας υποθέσουμε πως είμαστε πάλι παιδιά...όπως κάθε παιδί μέρες που είναι περιμένει το δώρο του από τον Άγιο Βασίλη...Ποιο ρετρο-αντικείμενο θα ζητούσατε να σας φέρει???
 
Πίσω
Μπλουζα