Άγιε Βασίλη για τα Χριστούγεννα θέλω....

Φετος απο τον Αη Βασιλη θελω τα παιδικα μου χρονια να τα ζησω ξανα.... :baby2:

Αν και δεν το βλεπω να πραγματοποιειται η ευχη μου....
 
Φετος σου δινω 3 επιλογες Βασιλη μου

1. Η πρωτη ειναι lego αλλα το μικρο μεγεθος κομματια (που δεν νομιζω να βγαινει τωρα). Θυμαμαι ακομη το μικρουλι (με τα 2 κουμπακια) που το βαζαμε στην κορυφη.

2. Απο την σειρα playmobil, οτι σου περισσεψει (ειμαι ευκολη μ'αυτο)

3. Ελευθερη επιλογη απο αρκουδια (σχετικα μεγαλου μεγεθους)
 
Άγιε μου Βασίλη,

 


φέτος ήρθες πολύ νωρίς...
:p

 


... αλλά δε με χαλάει καθόλου...
:cool:
 
Αγιε Βασιλη μιας και ποτε δεν αξιωθηκες να μου φερεις δωρο (ολα ο μπαμπας και η μαμα μου τα εφερναν αντε και τα τυχερα απο κανα συγγενη...σιγα μη πιστευα τη μπαρουφα...) φετος θελω να μου φερεις τα εξης παρε τεμπεσιρι και γραφε:

1)Oλο το volume απο Εxcalibur (Marvel)

2)Oλο το volume απο Cyber Force (Image)

3)Ολο το volume απο Young Justice (DC) και....

4)Ολα τα gijoe οπου ειχα μικρος και καποια στιγμη εγιναν εξαφανιζολ.

Παιζει να αρπαξεις κανα λουμπαγκο αλλα κι εσυ τοσα χρονια του κερατα...
 
Το σημαντικότερο για φέτος είναι υγεία και εργασία για όλους.

Για τα μικρομέγαλα παιδάκια όμως έφερε και μία Indivision Mk II AGA για την Αμιγκούλα.
 
Αγιε Βασιλη μαζι με εκεινα τα games για τον Amstrad

να σου ζητησω και μια τοσο δα μικρη χαρη? :)

Μηπως μπορεις να φερεις πισω τα 80s? :wub: :wub:
 
stayros είπε:
Αγιε Βασιλη μαζι με εκεινα τα games για τον Amstrad να σου ζητησω και μια τοσο δα μικρη χαρη? :)

Μηπως μπορεις να φερεις πισω τα 80s? :wub: :wub:
Παντως για τα games του amstrad μπορουμε και εμεις να βοηθησουμε! ;) Για το αλλο μονο ο Αγιος Βασιλης!
 
Wally είπε:
Τι να υποννοει η Χουανιτα? χμμμ


Ο αγαπημένος σε όλους
PAPPOY...ληS Αη Βασίλης :p μόλις μου παρέδωσε σε άριστη κατάσταση το άλμπουμ της Πανίνι "Μπερνάρ και Μπιάνκα Κομμάντος Σωτηρίας".


Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο ευτυχισμένη είμαι,
:cheers: αφού μετά από 30+ χρόνια ξαναπιάνω στα χέρια μου το πρώτο αλμπουμάκι μου.

 

 

 

:cheers: :hurrah: :cheers:
 

 

:cheers: :hurrah: :cheers: :hurrah:
 

 

:d@redevil :D @redevil :d@redevil
 
Μια βόλτα στο "τρένο του τρόμου" στο Rodeo της Συγγρού. Άντε, κι αν περισσέψει καμιά μάρκα, και στη "Montania". Κι ας μην ήταν Disneyland...
 
Up Και αυτον τον χρονο,περισσοτερο για τους νεωτερους εδω μεσα,μιας και τα τελευταια χρονια που υπαρχει αυτο το θρεντ και βλεποντας τα αποτελεσματα του,μου δημιουργηθηκαν σοβαρες υπονοιες οτι Αη Βασιλης δεν υπαρχει.


Μην σας σταματαει αυτο,ισως να'στε πιο τυχεροι,ισως και εγω να μην ημουν τοσο καλο παιδι.
 
Ιδανικά θα ήθελα να πάω πίσω στην παλιά μου γειτονιά το μακρινό 1982, να ζουν όλοι, και να βγω στην πλατεία να παίξω με τους παιδικούς μου φίλους που δεν ξαναείδα ποτέ.

Βολεύομαι όμως και με ένα τραινάκι μιστερ Π ή ένα αγρίμι κροκόδειλο.

Υγεία, χαρά και δουλειά για όλους :)
 
Πίσω
Μπλουζα