Άκρως ενδιαφέρουσες δημοπρασίες

gtsamour

SinclairMaster
Joined
12 Δεκ 2006
Μηνύματα
2.414
Αντιδράσεις
12
Ανοίγω αυτό το θέμα ώστε αν κάποιος βρεί καμιά ενδιαφέρουσα δημοπρασία που πιστεύει ότι θα ενδιέφερε τους υπόλοιπους retro lovers, να την κάνει post.

Ξεκινάω με μια πολύ ενδιαφέρουσα

http://www.emarket.gr/lot.cfm?lotID=6749524
 
καλο!

αν ειχε και το Expansion Module για να παιζει και τα Atarοπαιχνιδα θα ηταν super!
 
Θα με ενδιέφερε αλλά πολύ τζέρτζελο βρε παιδί μου, που να τα φυλάξεις όλα αυτά.

Και πόσο να φτάσει άραγε η τιμή του.... πάντως θέλει πολύ καθάρισμα απότι φαίνεται στη φωτό.

Εμένα πάντως δε με ενδιαφέρει.
 
Το καθάρισμα είναι το λιγότερο. Με αυτά που έχουν δεί τα μάτια μας στο emarket προσωπικά αμφιβάλλω αν θα λειτουργεί...
 
μαλλον απολυμανση-κλιβανο
 
Γενικά η επιχείρηση "καθάρισμα" είναι κάτι που απολαμβάνω και μου αρέσει να κάνω. Όσο πιο βρώμικο τόσο περισσότερο τη βρίσκω. Τελευταία καθάριζα ένα original joypad για saturn που πήρα από το ebay (ήθελα να έχω 2 για να παίζω κανένα διπλό με κανένα φίλο).

Μόνο σκατά δεν είχε πάνω.... αλλά μετά... λουστρίνι

Εν τω μεταξύ στο εργαστήριο που δουλεύω βρίσκω ότι σχετικό υλικό μπορώ να χρειαστώ, οινόπνευμα, ακετόνη, ισοπροπυλική αλκοόλη οπότε είμαι τζέτ...
 
gtsamour είπε:
Εν τω μεταξύ στο εργαστήριο που δουλεύω βρίσκω ότι σχετικό υλικό μπορώ να χρειαστώ, οινόπνευμα, ακετόνη, ισοπροπυλική αλκοόλη οπότε είμαι τζέτ...
Ρε συ..Υπάρχει κάποιο φάρμακο που να κάνει την καλύτερη δουλειά?Να βγάζει κάποιες κιτρινίλες και τέλος πάντων να είναι το καλύτερο?
 
Εξαρτάται τι είναι η κιτρινίλα και που είναι. Αν μιλάς για το νέο σου απόκτημα, καλύτερα να δοκιμάσεις τον καθαριστικό αφρό για πλαστικά.

Αν μιλάς για κιτρινίλες στη λεκάνη, Harpic.
 
Oποιος εχει τα φραγκα κοντα 5.200$ :D μια ενδιαφερουσα δημοπρασια στο Ε-bay με ολα τα NES games που εχουν κυκλοφορησει 670 και ειχα την εντυπωση οτι ηταν περισσοτερα (μαλλον την ΑTARI θα θυμομουνα :confused: )
everynesgameeverebaywu3.jpg
http://cgi.ebay.ca/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110083483658&indexURL=0&photoDisplayType=2
 
3 ώρες μετά, 15500$!!!

Βαράτε βιολιτζήδες... :)
 
και φαντάσου έχει ακόμη 5 ημέρες και κάτι ώρες για να λήξει η δημοπρασία. Τι τιμή θα πιάσει στο τέλος ούτε που μπορώ να φανταστώ.
 
Θα κανει την προικα του ο τυπος.....
 
telonio είπε:
και φαντάσου έχει ακόμη 5 ημέρες και κάτι ώρες για να λήξει η δημοπρασία. Τι τιμή θα πιάσει στο τέλος ούτε που μπορώ να φανταστώ.
Currently US $25,350.00 :help:
 
Oυτε οι αντικες του Τεως τοσα λεφτα.:biglaugh:
 
$26300 (ένα χιλιάρικο σε 5.30 ωρίτσες) ;)
 
Maddog....αν είχες την συλλογή αυτή,θα την πουλούσες για τόσα χρήματα?
 
Πίσω
Μπλουζα