Άκρως ενδιαφέρουσες δημοπρασίες

200100 $ :animeek: :animeek: :animeek:

akmakas, για 26000 μπορεί και να μην πουλούσα, αλλά για διακόσια χιλιαρικάκια χαλαρά τα έδινα! Βρωμο-Nintendo games είναι έτσι κι αλλιώς! :diablotin:
 
200.000 δολλάρια και έχει ακόμη 3 ημέρες. Τι λένε μωρε πάνε καλά; Δηλαδή πόσο θα λήξει η δημοπρασία;
 
Κατι υποπτο μου μυριζει.....
 
Αργά χτες το βράδυ η δημοπρασία για είχε ανέβει στα 30.000 δολλάρια. Τώρα προφανώς κάποιοι απέσυραν τις προσφορές τους.
 
Επεσε στα 20.000 δολλάρια!?!
 
20.200 :tease:

Κάποιος του κάνει πλάκα :biglaugh:
 
O τυπος ειναι 7 μηνες στο ebay με 735 θετικα feedbacks απο πωλητες και μαντεψτε τι αγοραζε απο αυτους yeap NES games.Αγοραζεις ξεχωριστα τα πουλας ολα μαζι και βγαζεις περισσοτερα.Αυτες ειναι δουλειες.
 
gtsamour είπε:
Εξαρτάται τι είναι η κιτρινίλα και που είναι. Αν μιλάς για το νέο σου απόκτημα, καλύτερα να δοκιμάσεις τον καθαριστικό αφρό για πλαστικά.Αν μιλάς για κιτρινίλες στη λεκάνη, Harpic.
gtsamour...Εδώ είναι φόρουμ για τύπους που ασχολούνται με υπολογιστές και όχι για νοικοκυρές..Είδες εδώ κανένα να ζητάει modification στην τραπεζαρία του? :cool: :D
 
Χτες αργά το βράδυ η δημοπρασία των nes παιχνιδιών είχε ανεβεί στα 290.000 δολλάρια. Σήμερα έπεσε στα 20.000. Είπα και εγω...
 
Αυτοί που έκαναν bid σε τόσο υψηλές τιμές προφανώς ήταν scammers και ο τύπος που έχει την δημοπρασία διέγραψε τις προσφορές τους.
 
Σωστά....scammers...παντού χώνονται!!!!!!!!!
 
Προτιμώ τον Ψ.Ι.Τ. από τον Ιππότη της λακούβας (Βουτσάς)
 
Ενα λίνκ που μου έστειλε ο Amigos χτες. Θυμάται κανείς τον ΑMSTRAD MEGA PC; Desktop pc 386/25Mhz μαζί με Sega Megadrive. Δεξιά είχε το disk drive και αριστερά το slot για το cartridge. Εδω το πουλάει κάποιος στο ebay:

http://cgi.ebay.co.uk/AMSTRAD-MEGA-PC-386-FULLY-WORKING-HYBRID-PC-MEGADRIVE_W0QQitemZ230094700009QQihZ013QQcategoryZ3653QQrdZ1QQcmdZViewItem

Amigos ευχαριστώ για το λίνκ.
 
Πίσω
Μπλουζα