Άκρως ενδιαφέρουσες δημοπρασίες

ισως να ενδιαφέρει κάποιους

EYETOY Camera + PLAY 3 bundle για το PS2Ότι λέει ο τίτλος.

Είναι η camera EyeToy για το PS2 μαζί με το παιχνίδι Play 3.

Είναι η νεότερη ασημένια έκδοση της κάμερας.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε και στο οfficial site.

Τιμή 25 ευρώ

Μόνο από Αθήνα ...
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=85836
 
Λίγο ακριβό δεν είναι? Αλλά στα μεταφορικά τον παραδέχομαι, μόνο 35 για όλα αυτά?

Α ρε καταραμμένη Αγγλία σε έχουμε ανάγκη, αλλιώς....
 
Δεν ξέρω αν είναι καινούργια γιατί δεν έκανα μετάφραση το κείμενο. Αλλά και καινούργια να είναι, και εμένα ακριβά μου φένονται και μάλιστα πολύ ακριβά, αν σκεφτούμε ότι τα 500 ευρώ δεν είναι η τελική τιμή πώλησης. Το Γερμανικό ταχυδρομείο έχει πολύ χαμηλά κόστη μεταφορικών σε σχέση με τα παράλογα του ταχυδρομίου Αγγλίας. Αγγλία δεν πλησιάζω ξανά ούτε με σφαίρες. Προσωπικά σαν Amiga συλλέκτης έχω σωθεί με το Γερμανικό ταχυδρομείο.
 
Πρέπει να μάθω Γερμανικά, δεν βγάζω άκρη τι λένε. Δεν μπορούσανε να τα γράφουν Αγγλικά που να πάρει?

Αν και έχω αμφιβολίες για το αν το Αγγλικό ταχυδρομείο είναι τόσο ακριβό όσο φαίνεται.... μας κλέβουνε οι sellers μου φαίνεται.

Είδα τις προάλλες έναν spectrum 128 μαζί με το τροφοδοτικό(που είναι βαρύ), καλώδια κλπ, μόνο 8,5 gbp από Αγγλία για Ελλάδα τα μεταφορικά. Αυτός πως μπορεί δηλαδή να το στείλει τόσο φθηνά και οι άλλοι δε μπορούν!
 
Έλα ντε! Και που να συνενοηθείς στα αγγλικά με τους περισσότερους γερμανούς. Ένα ψιλο-δράμα!
 
Αφού άλλωστε καμια φορά το βλέπεις κιόλας, πάνω στο πακέτο που παραλαμβάνεις γράφει το κόστος αποστολής (ετικέτα ταχυδρομείου) , που πάντα είναι πολύ μικρότερο από αυτά που σου είχε ζητήσει. Δε δικαιολογεί και το κόστος του packing... (p+p)
 
Every Saturn game you could possibly want

http://cgi.ebay.com/The-Holy-Grail-of-a-SEGA-Saturn-Collection_W0QQitemZ300119002813QQihZ020QQcategoryZ3665QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

Aντε τι περιμενετε ξηλωθειτε 5000$ αξιζει τον κοπο. :D

Τhe mother of all Sega Saturn collections

"Besides 256 games from all three regions, including rarities like Radiant Silvergun and Panzer Dragoon Saga, the auction includes three actual consoles (including a white one that can play burned games and VCDs), six controllers, memory cards, light guns, multitaps, a steering wheel and even a mouse. That's a lot of defunct Sega goodness right there."
 
Παω να παιξω ενα Τζοκερακι...
 
Πειράζει που τα θέλω ΟΛΑ;
 
Είναι στα γενικά,είναι άκρως ενδιαφέρουσες οπότε τις παραθέτω για όσους/όσες ενδιαφέρονται.Σίγουρα δεν είναι και οι οικονομικότερες αλλά είναι σπάνιες:

Βασιλιάς Αρθούρος

Η λίμνη των κύκνων (Domniki καταλαβαίνεις πόσο πολύτιμη είναι η κασέτα σου ;) )

Μάλιστα όσοι είναι συλλέκτες σπάνιων ταινιών σε VHS, ο τελευταίος έχει κάποια διαμαντάκια!!!
 
Candy, στην επομενη ανοδο μου στην Θεσσαλονικη θα σου δωσω την κασετα με την Λιμνη των Κυκνων!

Η εταιρεια παραγωγης ειναι η ΤΟΕΙ, τα γραφικα μοιαζουν πολυ με την Καντυ, και οι φωνες ειναι επισης πολυ γλυκες. Ο κακος μαγος Ροθμπαρτ, ο πριγκιπας Ζιγκφριντ και η Οντετ! Επισης η μουσικη επενδυση ειναι η γνωστη μελωδια του Τσαϊκοφσκι, που πραγματικα απογειωνει την εικονα. Και απ'οτι βλεπω ειναι "very rare"!!! Θα την ψηφιοποιησουμε να σωθει απο την σκονη????
 
Εννοείται Domniki μου!!!Η Οντέτ δεν πρόκειται να μας ξεφύγει αυτή τη φορά... :diablotin:
 
Ωραίο κομμάτι , αλλα πανάκριβο :(
 
Πόσο είπαμε θέλει για τα μεταφορικά για εδώ; :biglaugh:
 
Ατυχία...τα στέλνει μόνο εντός ΗΠΑ!:rolleyes:
 
Μην το γελάτε, με το δολλάριο τόσο χαμηλά θα ήταν καλή φάση. π.χ. θα γέμιζε εμπόρευμα ο Βαγγέλης και θα τσιμπολογούσαμε κι εμείς οι κοινοί θνητοί!
 
Ποιος το γελάει;Κλαίω που δεν έχω τα λεφτά και δεν ζω στην Αμερική(καλά, για το τελευταίο ίσως λέω και ψέμματα...).
 
Πίσω
Μπλουζα