Άλμπουμ PANINI

ΑΠΛΑ στον sport fm τα εχουν 60 ευρω ενω στο amazon σου βγαινει 40...
 
Τεο καλώς ήρθες!!!

Να σε ενημερώσω πως η θεματολογία του φόρουμ είναι ρετρό, οπότε ας μην επεκταθούμε στα πρόσφατα άλμπουμ. :flower:
 
OK σε ευχαριστω για το καλωσορισμα...

Εχεις δικιο και σορρυ για το offtopic
 
Καλησπέρα σε όλους! πήρα και εγώ όλη τη σειρα των άλμπουμ από την ΕΞΕΔΡΑ, με αρκετή προσπάθεια γιατι πολύ νωρίς η εφημερίδα εξαντλιόταν αλλά πραγματικά ήταν εξαιρετική προσφορά και πολύ τίμια !

άσχετα αν τώρα δίνουν όλη τη συλλογή έτοιμη.

Πάντως και η αγωνία του αν θα βρω την εφημερίδα είχε την πλάκα της.

Κάποιες μέρες μπορεί να έψαχνα και όλα τα περίπτερα της περιοχής μου για το τελευταίο φύλλο...βίωσα λίγο την αίσθηση του να βρω το τελευταίο χαρτάκι για να κλείσω... σελιδα, ομάδα, άλμπουμ....!
 
...PAIDIA POU MPOROUME NA BROUME ELLHNIKA ALMPOUM PANINI DEKAETIAS 1980??
 
ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΑΝΙΝΙ ΤΟΥ ΒΕΛΓΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΕ PDF [edit] Greeklish [/edit] ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εδω δεν θα το βρεις σε καμμια περιπτωση διοτι ειναι copyrighted.

Πας στο site της Panini και ψαχνεις

http://www.paninionline.com/collectibles/institutional/bt/uk/archivio.asp?strPag=a

Mε μια γρηγορη ψακτικη ειδα οτι εχει το Football 82 Belgium στις ~60 λιρες αλλα μπορει να κανω και λαθος
 
Τέλειες αναμνήσεις από PANINI albums. Σήμερα έλαβα από ebay όλο το σετ με τα αυτοκόλλητα του Bravestarr (δυστυχως χωρίς το αλμπουμ). Τα θυμόμουν ένα ένα. Πολύ συγκίνηση!

Άντε να πάρω τώρα και το Ghostbusters αλλά είναι ακόμα ακριβό από το site της Panini.

Τα δικά μου άλμπουμ τα έχω χάσει δυστυχώς, γι'αυτό ψάχνω τώρα να ξανααγοράσω όσα είχα..

[edit ]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είχε κάποιος το άλμπουμ της ΡΑΝΙΝΙ "Marco Polo"; Αναφερόταν στην εκπληκτική σειρά με τον Κεν Μάρσαλ στον πρωταγωνιστικό ρόλο.
 
don dokken είπε:
..δηλαδη να μην ανησυχω..δεν το παθα μονο εγω,ετσι?ομαδικη η παρακρουση..ΥΓ. "διαστημα 1999"εχει κανενας?
Φίλε Dokken το έχω το "Διάστημα 1999" όπως και άλλα late 70s albums σε μια ντουλάπα κλειδωμένη "θησαυρό" στο πατρικό.Θα στο σκανάρω με το καλό.
 
Δηλωση Βομβα! Ειμεθα εν αναμονη! ;)
 
Champions league 1990-2000... απο τα καλυτερα panini album κατα τη γνωμη μου... :D
 
@don dokken

Και εγώ έχω ΔΙΑΣΤΗΜΑ1999!! Κορυφαίο πρέπει να είναι ~1980...?
 
Σήμερα παρουσιάστηκε η έκδοση 2011 του άλμπουμ της PANINI του ελληνικού πρωταθλήματος. Πολύ καλό ! Ά, και το έχω ήδη ολοκληρωμένο !

257nn90.jpg
 
ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΑ !!!!!!!!!!!!
 
οκ sorry για τα κεφαλαια ! να τα αγορασω κανενα προβλημα αλλα θα εχω και διπλα ? πληροφοριες please
 
Paspartoo είπε:
Μην γραφεις με κεφαλαια - δειχνουν οτι φωναζεις.
Οσο για το πως μπορεις να τα βρεις - αγορασε τα.

To online store της panini ειναι αυτο http://www.paninionline.com/collectibles/institutional/bt/uk/online_store.asp

οκ καλο το site http://www.paninionline.com/collecti...line_store.asp . αν καταλαβα για να αγορασω το αλμπουμ με ολα τα χαρτακια πρεπει να μην ειμαι κατοικος Ελλαδας.
 
ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΠΑΙΔΙΑ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΜΟΛΙΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ 1981 ΜΕ 225 ΧΑΡΤΑΚΙΑ. ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΓΙΑΤΙ ΦΕΥΓΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ. ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ
 
Πίσω
Μπλουζα