Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

Αν δε βοηθάνε, μπορείτε να σβήσετε το μήνυμα.
 
Αφού βγήκαμε που βγήκαμε εκτός θέματος!.....

Όταν αντιγράφετε κάτι από οπουδήποτε, υποχρεούστε να παραθέτε πηγή από το internet ή από το έντυπο που την αλιεύσατε.

Κανένας moderator / administrator δεν είναι υποχρεωμένος να κάθεται να ψάχνει από πού μπορεί να το είδε ο καθένας (παρόλο που το κάνουμε, για να είμαστε τυπικά εντάξει).

Όσο για τη διαγραφή των μηνυμάτων, αυτά που σβήνονται είναι τα εκτός θέματος (καλή ώρα!....) και τα εκτός κανονισμών. Οπότε, rest assured ότι όταν θα έρθει η ώρα τους, θα εξαφανιστούν! :)

Πάντως, thanks για την καλή διάθεση να βοηθήσεις! :)
 
Μήπως ξέρει κανείς τι απέγινε ο Ερρίκος Μπριόλας, δεν έχω βρει κάτι γι' αυτόν τον σημαντικό ηθοποιό, οι ταινίες του μου άρεσαν πάρα πολύ
 
Η Μπέτυ Αρβανίτη έπαιζε στην παράσταση που είδες?? Ή ήταν σαν θεατής?
 
Μακάρι να πάνε όλα καλά για την μεγάλη ηθοποιό Ειρηνη Παππά.Αν ξέρει κάποιος περισσότερες λεπτομέρειες ας μας ενημερώσει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Έχετε βάλει και οι δύο το ίδιο link. Μακάρι να πάνε όλα καλά για την Ειρήνη Παππά...
 
mariadegrecia είπε:
Η Μπέτυ Αρβανίτη έπαιζε στην παράσταση που είδες?? Ή ήταν σαν θεατής?
Όχι. Είχε πάει να παρακολουθήσει την παράσταση. Εγώ δεν την έχω δει την παράσταση.
 
Τον είχα πετύχει το 2007 κοντά στην πλατεία Μαβίλη και στον Ηλεκτρικό στην Ομόνοια. Άξιος ερμηνευτής και απλός, ζεστός άνθρωπος.
 
Πάντως, τα νέα για την Ειρήνη Παπά αμφισβητούνται έντονα από χρήστες που σχολιάζουν στο κάτω μέρος της συγκεκριμένης ιστοσελίδας.
 
Ο Πανταζής έκανε τον καπετάνιο Γιασό στην Γειτονιά μας και πέθανε πρόσφατα.
 
Frieda είπε:
Ο Πανταζής έκανε τον καπετάνιο Γιασό στην Γειτονιά μας και πέθανε πρόσφατα.
Μιλαμε για τον Πετρο Πανταζη, συζυγο της ηθοποιου και Σταρ Ελλας 1967 Ελιας Καλλιγερακη.

2827074.jpg
 
Στη δεύτερη φωτογραφία είναι η αείμνηστη 'Αννα Χρυσάφη.
 
Σε ποια ακριβως φωτογραφια αναφερεσαι, Frieda; Σε ποιο ποστ βρισκεται;
 
Η Χριστίνα Αποστόλου είναι η πεθερά του Δημήτρη Αβραμόπουλου.

Η Αλιμπέρτη είναι 50άρα. Δεν μπορεί μόνο εμείς να μεγαλώνουμε...

Ο δεύτερος ηθοποιός είναι ο Γιάννης Κοντούλης.

Είχε παντρευτεί και τον ετεροθαλή αδελφό του Ανδρέα Παπανδρέου, Γιώργο Παπανδρέου, παιδί της Κυβέλης και του τρίτου της συζύγου Γεωργίου Παπανδρέου, του γέρου της Δημοκρατίας.

Η Γιάνκα Αβαγιανού παίζει τώρα στη διαφήμιση του Παπαγάλος Λουμίδη που φτιάχνει με τα χεράκια της καφέ στον επιστήμονα γιο της.

Η 'Εφη Οικονόμου έχει παντρευτεί τον πρώην σύζυγο της Γιώτας Σοιμίρη, Χάρη Παναγιώτου και έχει αποσυρθεί από τα καλλιτεχνικά. Επίσης η κόρη της Γιώτας Σοιμίρη, η οποία έχει ξαναπαντρευτεί, είχε παντρευτεί τον Αλμπέρτο Εσκενάζυ...ο οποίος έχει καιρό να εμφανισθεί.

Η Ελένη Μαυρομάτη εμφανίστηκε στο Χάι Ροκ (προβάλλεται τώρα σε επανάληψη) στο ρόλο της παιδιάτρου.

Και πέρσι την παντρεύτηκε στα Τρίκαλα.

'Ηταν η ντουμπλιρ της Μαρίας Βασιλείου στην Ευδοκία. Χαρακτηριστικό και το γέλιο της στο τέλος του ζειμπέκικου!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα