Ένα ακόμα τεύχος

ΟΚ εληφθη. Ετοιμαζω παλαιοτερα, 1989-1990. Παρακαλω πειτε μου αν το κατεβασμα των τελευταιων που ανεβασα πηγε καλα.
 
Ιάκωβε βλέπω το έχεις πάρει πολύ ζεστά το θέμα ε; Εύγε αγαπητέ! :)
 
Eytyxws pou den eixa dei pote ayto to teyxos... Exasa pasa idea gia to Pixel. Oxi kai 64% to TOP BANANA! Oyte 4% den pairnei!
 
Sorry αλλα διαφωνω καθετα. Και μονο απο το θεμα για Amiga 600 δινω 100% Αλλωστε ενα περιοδικο δεν κρινεται απο ενα review!!!

Soon to come : 1989-1990 full scan....

Θα περιμενετε περιπου 1-2 τευχη την εβδομαδα. Ενας φιλος τα σκαναρει και τα ετοιμαζει και μου τα φερνει ετοιμα για ανεβασμα. Εγω απο επεξεργασια εικονας ειμαι σκραπας. Θα ξαναβγαλω και το τευχος Ιαν.'90 που παλαιοτερα ειχα βγαλει αλλα με φτωχο αποτελεσμα. ΑΕΟΝ τι λες; το τελευταιο ηταν στο στανταρ που θελεις; Αν ναι ανεβασε το στο επισημο φορουμ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ιακωβε εισαι λιρα 100 !!! Ειδοποιω τον ΑΕΟΝ για τις εξελιξεις :)

Keep on mate :thumbup:
 
Ιάκωβε , συγχαρητήρια και πάλι. Το Pixel project δεν πεθαίνει ποτέ, χάρη σε προσπάθειες σαν την δικιά σου.

Εύγε :thumbup:
 
Σε ευχαριστούμε Ιάκωβε για την πολύ καλή δουλειά σου..ακολουθώ και εγώ με το Pixel No 30 σύντομα.
 
Ladies and gentlemen...

Αυριο περιμενετε εξελιξεις

Δεν λεω τιποτε αλλο.

Βρηκα και τα μινι

βρηκα και αυτα με τις λυσεις adventures

τελικα το παταρι μου εχει μελλον...

Ραντεβου στις οθονες σας :diablotin:

Παρεπιπτώντως, ακομα να ανεβουν στο αρχειο τευχων τα τελευταια. Πιστευω ειναι μεσα στο στανταρ που οριζεται. ΑΕΟΝ make your move bro!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Iάκωβε είμαι μέσα, αλλά πρόσεχε σε παρακαλώ πολύ την ποιότητα και όσο πιο πολύ μπορείς ίσιες τις σελίδες για να μην χάνονται γράμματα και λέξεις στο τέλος τους!

Σου υπενθυμίζω ότι τα scans αυτά θα είναι το μόνο που θα έχει απομείνει στο μέλλον όταν το χαρτί θα έχει φθαρεί από την πολυκαιρία. Make it count...
 
telonie..έχουμε νέα από το τεύχος 103?
 
Ετοιμαζω το 67 Ιουνιος '90

Σε κανενα δυωρο το ανεβαζω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
67 Ready to GO!

Ετοιμο και το 67, Ιουνιος 1990 με αφιρωμα Μουντιαλ!!!

Τωρα που μιλαμε ανεβαινει

Πιστευω το καλυτερο που εχω σκαναρει ως τωρα απο τεχνικης αποψης

Σε λιγο ο συνδεσμος
 
Αφιερωμένο λοιπόν στον Ιάκωβο και telonio το τεύχος 30 είναι δικό σας...Δεν συνηθίζω να ανεβάζω ανεπίσημα τεύχη αλλά δεν μπορώ να αντισταθώ στην δικιά σας προτωβουλία..Δεν ξέρω αν θα το βγάλει ο ΑΕΟΝ διότι έχει κάποια προβληματάκια με χαμένες σελίδες κ.λ.π αλλά από το τίποτα καλό είναι....

pixelno0kf0.jpg


Pixel No 30 Φεβρουάριος 1987
 
http://rapidshare.com/files/59937391/Pixel_issue_67.rar.html

Παρτε και το 67 απο εμενα μαγκες!! Καλη αναγνωση

ΑΚΜΑΚΑΣ ευχαριστω για την αφιερωση και ανταποδιδω. Καλη συνεχεια με τη δουλεια σου. Εγω παραμενω στα ετη '89-'90 οποτε καντε απο τα υπολοιπα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εξαιρετική δουλειά Ιάκωβε!!!!!
 
Mπράβο και πάλι akmakas, Ιάκωβε και telonio για την προσήλωσή σας στο project !! :)

akmakas είπε:
(...) Δεν ξέρω αν θα το βγάλει ο ΑΕΟΝ διότι έχει κάποια προβληματάκια με χαμένες σελίδες κ.λ.π αλλά από το τίποτα καλό είναι....
...akmakas, κάνε μία προσπάθεια να στείλεις ένα μύνημα στον AA+ o οποίος είχε προσφερθεί και παλιότερα να βοηθήσει για τις χαμένες σελίδες. Εφ' οσον σου λείπουν μόνο αυτές οι ελάχιστες, μπορεί να τις σκανάρει σε σχεδόν μηδενικό χρόνο !!
 
O AA+ Είναι εξαφανισμένος και PM να του στείλω δεν θα το δει...Κανένας δεν ξέρει που μένει?κάποιο τηλ ίσως.....
 
Πίσω
Μπλουζα