Ένα ακόμα τεύχος

Ο ΑΑ+Νομίζω έβαλε την τάξη..Το μυρίζομαι!!!
 
O αγαπητός ΑΑ+ μου έστειλε τις χαμένες σελίδες. Συνεπώς θα ολοκληρωθεί και το σκανάρισμα του τεύχους 130. ΑΑ+ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!
 
ΑΑ εισαι αρχηγος...το ιδιο ισχυει και για σενα Telonio!
 
Μπράβο παιδιά..Ευτυχώς είναι και ο ΑΑ+ που έχει όλα τα τεύχη και μας ξελασπώνει στις δύσκολες στιγμές!
 
akmakas είπε:
Μπράβο παιδιά..Ευτυχώς είναι και ο ΑΑ+ που έχει όλα τα τεύχη και μας ξελασπώνει στις δύσκολες στιγμές!
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια αλλά 4 σελίδες μπροστά σ'ένα ολόκληρο τεύχος δεν είναι τίποτα, οπότε ο telonio είναι αυτός που αξίζει τα συγχαρητήρια... εύγε σ'όλο το team που συνεχίζει να scannάρει όσο μπορεί ο καθένας.

εγώ δυστυχώς με νεα γυναικά και δουλειά έχω χάσει όλους τους ελεύθερους πόρους συστήματος :biglaugh: Αλλά το Pixel το παρακολουθώ. Γι αυτό όποτε χρειαζεστε μερικά scan (δεν υπάρχουν ή είναι σκισμένες) ευχαριστως να τα προσφέρω.
 
Γιαυτό μην χάνεσαι..είσαι ο απομηχανής θεός μας!! :D
 
Εδω και το τεύχος 130 Μάρτιος 1996 μέχρι να ανέβει κονονικά στο αρχείο τευχών: http://tinyurl.com/23q29z
 
Τελονιε Υποκλίνομαι!!!!Ευχαριστώ!
 
απλά τέλειο...τελονιε είσαι άπαιχτος
 
...telonio και ΑΑ+, θερμά συγχαρητήρια και στους δύο !! :thumbup:
 
Έχω ήδη αρχίσει και το σκανάρισμα του τεύχους 119 Μάρτιος 1995. Θα το βρείτε ιδιαίτερα ενδιαφέρον νομίζω. Μια μικρή γεύση ως συνήθως:

2000730177939926145_rs.jpg
 
Είσαι ασυγκράτητος !! :D
 
Έχω μια πελωωωωωωωωωρια λαχτάρα για nesquick εεεεεεμ pixel ήθελα να πω!
 
To στέμμα πάει από τον akmaka στο telonio πάει και τελείωσε!!!!!Και πάλι συγχαρητήρια φίλε μου!Τα τελευταία τεύχη αυτή την στιγμή είναι απαίτητα για να μικρύνει το κενό των πρώτων τευχών με το τέλος.
 
Ο telonios πήρε φόρα :thumbup:

... και μου θύμισε οτι θέλω ενα 3DO :(
 
Nαι και εγω το ιδιο θελω 3DO (PS3 της εποχης πανακριβο :eek: ).

ΤΕLONIO φοβερα τα ορεκτικα σου πριν το κυριο πιατο μας ανοιγεις τρελα την ορεξη με την φωτο. :clap:
 
τελονιο είσαι θεός και θέλω τόσο πολύ να διαβάσω και εγώ για το 3DO μου αν και το είχα τότε και το 3do και το τεύχος αλλά τώρα 8α το διαβάσω με ποιο προσεκτικό τρόπο..
 
Το όνομα του telonio κοσμεί όλο μου το ποστ!!!

10 print"telonio goes up"

20 goto 10

run

telonio goes up

telonio goes up

telonio goes up

telonio goes up

telonio goes up

telonio goes up

telonio goes up

telonio goes up

break

list

10 print"telonio goes up"?

20 goto 10

run

telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up telonio goes up :D :D:D
 
Πίσω
Μπλουζα