Ένα ακόμα τεύχος

Ναί φίλε μου και εμένα δεν μου "μιλάνε" τα νεότερα τεύχη. Σκανάρω για το αρχείο τευχών, ότι σώθηκε απο την πανυγυρική καταστροφή του θερμοσίφωνα στο πατάρι. Είχα και παλιότερα τεύχη αλλά δυστηχώς καταστράφηκαν.
 
telonio

σ' ευχαριστούμε πολύ για τα άψογα scans !! :ylsuper:
 
Τελόνιε είσαι παλικάρι ευχαριστούμε...Μια ερώτηση...μήπως έχεις το τεύχος 133?Που ήταν και το τελευταίο...Απλά έχω περιέργεια και νοσταλγία να δω το εξώφυλλο.Αν μέχρι το Σάββατο δεν καταφέρω να φτιάξω το σκάνερ μου θα πάω για αγορά ενός καινούριου και να αρχίζω και εγώ με την σειρά μου ξανά το σκανάρισμα!
 
το 133 το εχω κι εγω(*) και οι πρωτες 44 σελιδες (44/100)ειναι scanαρισμενες ηδη ,απλα η ταχυτητα του καβουδιστηριου μου και η μετρια ποιοτητα ψηφιοποιησης με αποκαρδιωσε λιγο ...

133001za0.jpg


(*)το μονο Pixel που εχω ολοκληρο ,ισως και ενα ακομα στο εξοχικο...
 
Ευχαριστώ πολύ φίλε Nemo...τώρα έχω ολοκληρωθεί ως akmakas!!!!Εγώ θα σου έλεγα να συνεχίσης την δουλειά σου και να μην τα παρατήσεις.Ο κάθε ένας κάνει αυτό που μπορεί.Το τεύχος αυτό είναι ανεκτίμητο!Περιμένουμε νέα σου!! :worship: :worship: :worship:
 
Ωραίος ο Nemo! Έτσι για την ιστορία φίλε Akmaka, δεν το έχω το τεύχος 133. Ο Nemo μας κάλυψε!
 
μεχρι το βραδυ (να γινει ενα τελευταιο προσεκτικο ξανα -checkαρισμα) θα εχει ανεβει .
 
Μπράβο ρε Νέμο Μπράβο...Για μένα το 133 είναι το ίδιο σπάνιο με το Νο1!!!!!

Περιμένουμε!!
 
ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ! ΘΑ ΠΑΘΩ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ! Έχω φτάσει στο σκανάρισμα της σελίδας 80 του τεύχους 130 και με φρίκη ανακάλυψα οτι μου λείπουν οι σελίδες 81-82-83-84! Θα φάω όλο το σπίτι μήπως και τις βρώ. Νταμν!
 
telonio είπε:
ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ! ΘΑ ΠΑΘΩ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ! Έχω φτάσει στο σκανάρισμα της σελίδας 80 του τεύχους 130 και με φρίκη ανακάλυψα οτι μου λείπουν οι σελίδες 81-82-83-84! Θα φάω όλο το σπίτι μήπως και τις βρώ. Νταμν!
An den tis breis, eimaste ki'emeis edw.... :thumbup:
 
thanx!!! σπευδω!
 
...ωραίος !! :thumbup:
 
Ευχαριστούμε Νέμο είσαι φοβερός.Μπήκες και εσύ στο θαρραλέο GRM team του σκαναρίσματος.... :thumbup:
 
Ποιος ειναι ο κωδικας; :confused: :confused:

Aκυρο το ειδα στραβομαρα. :D
 
Ερωτευμένος είσαι AARDVARK??? :D
 
telonio είπε:
ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ! ΘΑ ΠΑΘΩ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ! Έχω φτάσει στο σκανάρισμα της σελίδας 80 του τεύχους 130 και με φρίκη ανακάλυψα οτι μου λείπουν οι σελίδες 81-82-83-84! Θα φάω όλο το σπίτι μήπως και τις βρώ. Νταμν!

Exeis e-mail :rolleyes:
 
Πίσω
Μπλουζα