Ένα ακόμα τεύχος

το 62 ετοιμο

Κυριοι το 62 Ιανουαριος '90 ειναι ετοιμο. Τςρα κανει το ανεβασμα σε μιση ωρα το λινκ !
 
Nα σαι καλα!Μας εφτιαξες!
 
Περιμενετε 15 λεπτα μεινανε

Δε μου λετε, το προηγουμενο ενταξει ? Δηλαδη το κατεβασατε χωρις προβληματα?

http://rapidshare.com/files/53329433/Pixel_issue_62.zip.html

ΟΛΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ!!!! :diablotin:

Οριστε και το εξωφυλλο για τους νοσταλγικους... παρεπιπτωντως, αυτο ειναι το τευχος που εχω διαβασει τις περισσοτερες φορες (wonder boy fan) !!!:biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
iakovos είπε:
Δε μου λετε, το προηγουμενο ενταξει ? Δηλαδη το κατεβασατε χωρις προβληματα?
Φίλε iakovos στο download δεν υπήρξε κανένα απολύτος πρόβλημα, απλά αν γινόταν να έκανες ένα μικρό crop των άδειων περιοχών στις εικόνες μια και το pixel δεν ήταν A4 και έτσι είναι σαν να έχουμε Border όπως στα παλιά μας μηχανάκια 8-bit.

Ενα δεύτερο συνήθως σκανάρουμε στα 100dpi-125dpi.. Και για λόγους μεγέθους. Φυσικά τα 150 που μάλλον χρησιμοποιής έχουν καλύτερη αναγνωσιμότητα.

Τέσπα αυτά ήθελα να πω, συνέχισε την καλή δουλειά και σ'ευχαριστούμε.
 
Δυστυχως δεν ειμαι πρακτικος με την μετατροπη εικονας. Σκεψου οτι μου πηρε αρκετο να βρω πως να σωζω τις εικονες σαν jpg. Θα προσαπθησω πάντως στα επομενα
 
iakobe καλύτερο είναι τα 100dpi από πλευράς ποιότητας και ταχύτητας στο σκανάρισμα...Αλλά εσύ κάνε όπως νομίζεις...κάνε όπως σου αρέσει καλύτερα.Επίσης πρέπει να προσέξεις πάρα πολύ στο σκανάρισμα των φίλων να μήν κόβωνται τα γράμματα διότι δεν μπορούμε να τα διαβάσουμε.

Μου επιτρέπετε να φωνάξω..iakobos..iakobos..iakobos..iakobos..iakobos..iakobos..
 
Ωραίος ο Ιακωβος!!!
 
Εμένα παιδιά θα με συγχωρήσετε αλλά θα είμαι λίγο πιο αυστηρός. Δεν μπορώ να ανεβάσω τεύχη σε αυτήν την κατάσταση στην κεντρική κατηγορία. Και εξηγούμαι:

- Ανύπαρκτο cropping

- Εμφανές scewing / rotation

- Αρκετά χαμηλότερη ανάλυση του μέσου όρου

Φίλε Ιάκωβε εκτιμώ πάρα πολύ την προσπάθειά σου, ειδικά επειδή όπως κι ο ίδιος δηλώνεις δεν το κατέχεις το scanning, αλλά δεν μπορώ να ανεβάσω επίσημα τεύχη σε αυτήν την μορφή. Αν είναι δώσε τα σε έναν φίλο σου ή σε κάποιον από εμάς να τα περιλάβουμε. Είναι κρίμα από τη στιγμή που μπορούν να ανέβουν τόσο καλύτερα...
 
No problem. Εδωσα ηδη μερικα σε ενα φιλο λιγο πιο πρακτικο απο εμενα. Ελπιζω να τα εχει ετοιμα συντομα
 
νουμερο 87 συντομα κοντα σας (και ΑΕΟΝ οπως το θελεις!!!)
 
Και η αναμονή δεν θα είναι μεγάλη αφού ήδη έχω σκανάρει δύο τεύχη Pixel για εσάς.. :)
 
συγχαρητηρια κυριοι!
 
Πολύ καλη δουλειά. Ευχαριστούμε :worship:
 
Τευχος 87 ετοιμο. Τωρα που γραφω ανεβαινει. Σε λιγο το link

telonio σε παρακαλω πες μας ποια τευχη εχεις ετοιμασει να μην τα κανω και εγω τα ιδια

ΚΥΡΙΟΙ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ***87*** Το link einai :

http://rapidshare.com/files/58611862/Pixel_issue_87.rar.html
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
iakovos είπε:
telonio σε παρακαλω πες μας ποια τευχη εχεις ετοιμασει να μην τα κανω και εγω τα ιδια
Το 103 και αν δεν κάνω λάθος είναι και το νούμερο 126. Ελπίζω αύριο να τα ανεβάσω και να ποστάρω τα λίνκ.
 
Πίσω
Μπλουζα