Ένα ακόμα τεύχος

Number 72 uploading now.......waiting........

Σε 45 λεπτα περιπου ο συνδεσμος εδω!

Πως μπορω να βαλω την εικονα απο το εξωφυλλο εδω ωστε να βλεπετε τι ανεβαζω?

Το συγκεκριμενο τευχος ειναι must!

Review Eye of the Beholder , Amiga-Atari-Archimedes κοντρα, special review Elvira!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ιάκωβε, είσαι αρχηγός :thumbup:

Όσον αφορά την εικόνα , ανέβασε την στο Imageshack.us, κλικ στο resize και επέλεξε το "640x480 for messageboards" απο το μενου, πατα "host it!", πάρε το "Direct Lιnk to image" και βάλτο εδώ .

Αν δεν τα καταφέρεις στειλε το image να το ανεβάσω εγώ ;)

Και πάλι, ευγε :thumbup:
 
http://rapidshare.com/files/63612465/Pixel_issue_79.zip.html

Ετοιμο και δικο σας!!!

page1rw6na3.jpg


ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ !!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σωστόοοοοος :thumbup:

( εβαλα την μεγάλη ;) )
 
iakovos είπε:
Κατι διαβασα για νεκρους συνδεσμους στα παλαιοτερα τευχη. Ο ΑΕΟΝ εκει που τα βαζει ληγουν μετα απο καποιο χρονο? Οι πρωτες 90 σελιδες του νο79 ειναι ετοιμες τωρα σε λιγο τελειωνω και ανεβαζω
Εκεί που τα ανεβάζει ο ΑΕΟΝ θα είναι μέχρι της συντέλιας του κόσμου..Τώρα για τα ανεπίσημα uploads ασφαλώς και χάνονται αφού ανεβαίνουν σε ξένο σέρβερ που αυτόματα τα σβήνει μετά από 2 περίπου εβδομάδες..Ούτως συ αλλιώς ανεπίσημα είναι..

Και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ για το φιλότιμο σου και για το θαυμάσιο νέο τεύχος που ανέβασες.
 
παιδιά φτάσαμε στο 50% του project... !!!
 
Μονο το 50% ??? ΘΕΛΩ ΤΟ 100% Τωρα σε λίγο που αλλάζω ωράριο θα δείτε τί έχω να ανεβάσω. Μονο ο ΑΕΟΝ να τα βάζει γρηγορα στα επίσημα μην χαθεί τίποτα
 
Αχ Ιάκωβε..για αυτό το 50% φτύσαμε αίμα!!!!
 
...μπράβο σου και πάλι Ιάκωβε. Το scanning project έχει απογειωθεί !!
 
iakove εσύ super star!!!! :)

Είσαι απίστευτος!

Σύντομα, έχω σκοπό να βοηθήσω και εγώ, αλλά τους δικούς σου ρυθμούς, σίγουρα δεν πρόκειται να τους φτάσω...

Καλό κουράγιο με το project...
 
συγνώμη για την ερώτηση..

το pixel με το review της A1200 υπάρχει πουθενά?

ευχαριστώ
 
Υπαρχει και θα φροντισω να ανεβει συντομα. Δυστυχως μεχρι τη τριτη ειμαι εκτος αθηνων αλλα οταν γυρισω...
 
Χαμοσ για το 79!

Υπαρχει ουρα για να το κατεβασεις απο το rapidshare!!

Thanks re Iakove!
 
μπράβο ρε ιάκωβε. εκτιμουμε βαθυτατα την προσπάθειά σου!!!!!!!!!!!!!!!
 
Παιδες, ελειψα για λιγο αλλα I'm Back !!! Ετοιμαζω το 131 σε λιγο ανεβασμα και ο συνδεσμος εδω. Εχω τραβηγματα με τη δουλεια και κολλησα για λιγο.
 
ρε ιάκωβε μη στεναχωριέσαι.... εννοείται πως θα περιμένουμε!!! καλα κουράγια!!
 
Το 131 ετοιμο. Αυριο το πρωι νωρις νωρις το ανεβασμα. Δεν προλαβα σημερα πριν φυγω για δουλεια. Αυριο κατα τις εννεα το πρωι θα εχω το συνδεσμο εδω. Ραντεβου για ολους τους πιστους !!!!

Και για να βασανισω μερικους, ειναι το νουμερο με την Α1200, Flight of the Amazon Queen πληρη λυση, πολλα πολλα για τους φιλους Amigaδες και αλλα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ιάκωβε...μην βιάζεσαι με την ησυχία σου..
 
Πίσω
Μπλουζα