Έφτασε και σε μας το τσουνάμι [Capital Controls - Πληρωμή provider]

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Mπράβο και απο εμένα στον άρχοντα Maddog, που "καθάρισε" για όλους μας. :headbangdude: (και φυσικά ένα μεγάλο "ευχαριστώ" σε όλα τα μέλη που επίσης προσφέρθηκαν να βοηθήσουν :thumbup: )
 
Shock είπε:
Άνοιξα το thread για να ευχαριστήσω τον Maddog που σε χρόνο dt μας κάλυψε.
Το mame.gr δηλωνει περηφανο για τον Master Moderator του .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπράβο Γιατρέ!!!! Είσαι Τιτανοτεράστιος!!! (Εσύ και οι Deep Purple)!!!! :headbang: :2beers: :beer:
 
Τελος καλο , ολα καλα! Ευχαριστουμε Maddog! :)
 
Maddog rulez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υπάρχουν και καλοί Αμιγκάδες τελικά!!! :D :D :D :tease: :tease: :tease:
 
Maddog για να σε τιμησω για το καλο που εκανες στο forum θα παιξω μεχρι και 30 δευτερολεπτα sonic στο mega drive:p
 
Maddog, σε ευχαριστούμε!

Άπειρο ρισπέκτ!

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

34

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 
metalcandyman είπε:
Maddog για να σε τιμησω για το καλο που εκανες στο forum θα παιξω μεχρι και 30 δευτερολεπτα sonic στο mega drive:p
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! :biglaugh::tongue: :p :D:beerz:

ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΣ!! :headbangdude: :clap: :bow: :thumbup:
 
Ενα μεγάλο ευχαριστώ κι από μένα στο Maddog και σε όλα τα παιδιά που είχαν τη δυνατότητα και προσφέρθηκαν να βοηθήσουν! Το retromaniax δεν είναι ένα φόρουμ. Είναι ένας πραγματικός θησαυρός αναμνήσεων και ανήκει σε όλα τα παιδιά που γράφουν εδώ καθώς και στους απλούς επισκέπτες!! Μπράβο που βοηθήσατε να μη μας τον πάρουν κι αυτόν!!
 
Ευχαριστούμε τον Maddog, αλλά πολύ φοβάμαι ότι το θέμα θα συνεχιστεί για πολύ καιρό ακόμη...
 
Nemo said...
Το mame.gr δηλωνει περηφανο για τον Master Moderator του
:worship:

Μπράβο βρε Βασίλη, το 'κανες πάλι το θαύμα σου !!!!! :D

FULL RESPECT !!!!!!!!!!!!!

:bow: :bow: :bow:
 
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια παιδιά, με συγκινείτε! Σε κάθε περίπτωση το να βρίσκεσαι στο εξωτερικό ακόμα και αν σημαίνει ότι δεν συμμετέχεις τόσο ενεργά πλέον, δεν σημαίνει ότι ξεχνάς τους παλιούς φίλους. Και με το retromaniax είχα σχέσεις που πάνε πολλά χρόνια πίσω...και φιλίες με αρκετό κόσμο συμπεριλαμβανομένου του admin team. Η αλήθεια είναι ότι είχα πει στον Αντώνη πως δεν χρειάζεται να το κάνει public γιατί δεν ήταν αυτό το ζητούμενο, αλλά αυτός είχε ήδη διαρρεύσει τον "ένοχο"...

Το να κρατήσεις ζωντανό και απροβλημάτιστο ένα τέτοιο forum ήταν no brainer.You can control capitals but you can't control friendships...

Η πλάκα είναι ότι είδα το post για το πρόβλημα ενώ ήμουν στο αεροδρόμιο και μια ώρα πριν την πτήση και πάλευα να βρω τον Shock ή τον Wally για να συννενοηθούμε. Τελικά τα καταφέραμε καλά... :D

Θα μου επιτρέψετε και μερικές εξατομικευμένες απαντήσεις.

DINO είπε:
Maddog rulez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Υπάρχουν και καλοί Αμιγκάδες τελικά!!! :D :D :D :tease: :tease: :tease:
Καλά, από πότε έγινα εγώ Αμιγκάς;;; Segasinclair FTW!!!11

metalcandyman είπε:
Maddog για να σε τιμησω για το καλο που εκανες στο forum θα παιξω μεχρι και 30 δευτερολεπτα sonic στο mega drive:p
Δεν μπορούσα να σταματήσω να γελάω όταν είδα αυτό. Περιμένω το σχετικό βίντεο στο youtube...

Dr. SLUMP είπε:
Ευχαριστούμε τον Maddog, αλλά πολύ φοβάμαι ότι το θέμα θα συνεχιστεί για πολύ καιρό ακόμη...
Για όσο καιρό και να συνεχιστεί, τουλάχιστον το hosting του Retromaniax είναι λυμένο πρόβλημα όσο βρίσκομαι στο εξωτερικό.
 
Maddog είπε:
Καλά, από πότε έγινα εγώ Αμιγκάς;;; Segasinclair FTW!!!11
Χμ... Το υποψιαζόμουν οτι δεν είμαι καλά τελευταία... :xm:

Τώρα σιγουρεύτηκα!
 
Ευχαριστώ και εγώ πολύ τον Maddog και όλο το διαχειριστικό team για την δουλειά που κάνετε για να κρατάτε online το αγαπημένο μας φόρουμ! και ένα μικρό τρίβια από μέρους μου:τσουνάμι στα γιαπωνέζικα γράφεται 津波 και σημαίνει "το κύμα που παρασέρνει κτίρια και ανθρώπους" (λογικό άλλωστε)
 
Αυτο δεν ισχυει.

tsunami: A Japanese term derived from the characters "tsu" meaning harbor and "nami" meaning wave. Now generally accepted by the international scientific community to describe a series of travelling waves in water produced by the displacement of the sea floor associated with submarine earthquakes, volcanic eruptions, or landslides.
 
Nα συγχαρω και εγω τον συναδελφο Βασιλη,και να πω οτι στην αναγκη θα μπορουσα να βοηθησω και εγω (με την πατεντα με τα Bitcoins :D )
 
Λιμάνι στα γιαπωνέζικα είναι minato 港― σύμφωνα με το ελληνικό-γιαπωνέζικο λεξικό του Κορακιανίτη και μάλιστα δεν έχει και συνώνυμα. Κύμα είναι όντως nami 波 Και επίσης σύμφωνα με το online λεξικό jisho.org παλιρροικό κύμα, άρα κοντά έπεσα:) http://jisho.org/search/tsunami
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα