ΑΝΟΙΧΤΗ πρόσκληση για.....2o Sensiblogathering !!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ρε παίδες θα βρει να παρκάρει εκεί;
 
Ναι. Παρόλο που είναι κέντρο, είναι αρκετά απόμερος ο δρόμος και τις Κυριακές λογικά δεν υπάρχει θέμα πάρκινγκ.

Δυστυχώς εμένα ο ηλεκτρικός με εξυπηρετεί και γι' αυτό δεν προσφέρω hardware αφού δεν θα πάρω αυτοκίνητο. Sorry!
 
Ο οποίος Saulot εχει και τα κλειδιά να μπούμε μέσα...

Θα ερχόμουν μόνος μου αλλα εχω να φέρω και την αμιγκα και το μόνιτορ.

Παρακαλω αν μπορείτε να φέρετε και 2 τρπεζομάντηλα
 
Γιώργο,γίνεται μια προσπάθεια μήπως κι έρθει ο Other_Reality τελικά μαζί με φίλο του,οπότε και θα μπορέσε να φέρει monitor,άρα εσύ σ' αυτή την περίπτωση βάζεις την A600 σε μια σακούλα κι έρχεσαι άνετος κι ωραίος.

Παρακολούθα το thread,θα μας ενημερώσει ο ίδιος τι θα γίνει τελικά...

σ.σ Θυμήσου ρε φίλε να φέρεις και το mouse μου... ;)
 
Παιδιά, sorry για το late post, αλλά ο φίλος τελικά με γείωσε , οπότε εγώ με τα ποδαρακια μου και κατι joysticks . Ελπίζω να μήν έχουμε πρόβλημα !
 
Είμαι στο συλλογο με τα πράγματα οποτε απο εμενα οκ, χτυπηστε το κουδουνι και μην ξεχασετε τρπεζομαντηλα
 
Θα είμαι εκεί το αργότερο 11! Μην ξεκινήσετε χωρίς εμένα :)
 
Εγώ θα ξεκινήσω κατά τις 9.30...
 
Ακολουθώ τον Paspartoo, δυστυχώς είμαι εντελώς dead και με, όχι υψηλό ευτυχώς, πυρετό.

Αλλά αδύνατον να έρθω να μοιράσω φάπες και να κάνω χαβαλέ. Ελπίζω να περνάτε καλά!!!!!
 
ακομη να πεσει ανταποκριση απο το ματς...

(την ίδια στιγμη.. η ιωση θεριζει)
 
Περασα μια βολτα και "επαθα" με τον ωραιο χωρο που εχουν στησει τα παιδια του Ε.ΣΠ.ΑΙ.Ρ.Ο.Σ!

Ακριβως οπως θα φανταζομουν ενα τετοιο μερος. Μπραβο στους εσπαιριτες!!!!
 
Πράγματι ο χώρος μοιάζει σαν να έχει βγει από παραμύθι. Έχει μια απίστευτη αύρα, μια εξαιρετική ενέργεια.

Πάνο πες συμμετοχές!
 
Λοιπόν, καθώς ποστάρω πρώτος μετά τη λήξη του tournament, αλλα επειδή δέν έχω κρατήσει στατιστικά και συμμετοχές (πάλι ο Άλκης μου φαίνεται θα βγάλει το report ) το μόνο που θα αποκαλύψω (για να υπάρχει και αγωνία) είναι ότι έχουμε νέο πρωταθλητή , ο οποίος συμμετείχε μάλιστα για πρώτη φορά (και μας άλλαξε τα φώτα). Η ατμόσφαιρα ήταν πάλι πολύ καλή, ο Ε.ΣΠ.ΑΙ.Ρ.Ο.Σ ξανα υπέρ το δέον φιλόξενος, και χάρηκα πολύ που γνώρισα και άλλα παιδιά, σύν το ότι ξαναείδα τους υπόλοιπους. Άντε να ξεκινάει το παρασκήνιο σιγά-σιγά...
 
Είσαι μέλος της παράγκας!!! :)

Έχω και μάρτυρες...
 
Δεν με αφήσατε να τον...αποκλείσω στα νοκ άουτ και γιαυτό ηττηθήκατε :)

ΠΑΡΑΓΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!
 
οι καταγγελίες σου παραμένουν αναπόδεικτες ! Νομίζω πως οι αγώνες διεξήχθησαν σε κόσμιο επίπεδο, και με απόλυτη διαφάνεια ! Να βγούν οι μάρτυρες να καταγγείλουν !
 
Μου ζήτησες χρήματα και έκανες ανήθικες προτάσεις!!! Ντροπή σου!

:) Σε άκουσαν να λες ο Άλκης και ο Μάνος να νικάνε και οι άλλοι να πάνε για πίτσα!!! :)

:) :) Επίσης είπες ότι σου αρέσει ο ατάρι στ! Όλα στη φόρα για να μάθεις :)
 
Καταρχάς, δέχθηκα ανήθικες προτάσεις, συκεκριμένα απο τον walkero, και λίγο αφότου έπεσε στο τραπέζι η πρόταση έβαλα γκόλ στον Μάνο ! Για τα χρήματα δέν θυμάμαι να είπα κάτι...και τελοσπάντων ακόμα και να είπα ΠΟΤΕ δεν είπα ότι μου αρέσει ο atari st...μην τα ισοπεδώνουμε και όλα !!! Παράγκας μπορεί, αταράς όμως ποτέ !
 
Ας σταματήσουμε για λίγο την πλάκα ώστε να πω και εγώ την γνώμη μου για το event!

Ο χώρος πράγματι φιλόξενος όπως και όλα τα παιδιά! Ο χαβαλές μεγάλος και το πείραγμα δεδομένο τουλάχιστον στα παιδιά που είχα στον όμιλο μου! :)

Είχαμε αρκετές αμίγκα όμως το γεγονός ότι παίζαμε διπλούς αγώνες ακόμα και στους ομίλους ήταν κουραστικό και οι μάχες πολύωρες. Ίσως θα πρέπει μελλοντικά να γίνονται μονοί αγώνες στους ομίλους και διπλοί στα νοκ άουτ προς όφελος του θεάματος!

Κάτω από όλες τις συνθήκες θα συγχαρώ τόσο τον νικητή όσο και τα παιδιά για την παρουσία τους! Πάντα τέτοια!
 
Εγώ να ευχαριστήσω τα παιδιά για την φιλοξενία και την καλή παρέα. Ήταν μια καλή μέρα εχτές για sensible. Δυστυχώς δεν κατάφερα να παίξω με τον Gas εχτές, αλλά επιφυλάσσομαι για το μέλλον.

Κι όσο για αυτά που λέγονται για εμένα και για παράγκες, εγώ απλώς προσπάθησα να δώσω ενδιαφέρον στον Αλέξη για τους αγώνες του... :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα