ΑΝΟΙΧΤΗ πρόσκληση για...3o Sensiblogathering !!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Καλά,κι εγώ ξεράθηκα μετά ρε,αφού δεν είχα κοιμηθεί το βράδυ !!!
 
μια απο τα ιδια και εγω.. έτοιμες οι φωτογραφίες και με εξώφυλλο..
 
Συγχαρητήρια στον (στην παράταση) θριαμβευτή!!! :award: :beer: :cheers:

Σαν πρώτη μου επαφή με το παιχνίδι μετά από σχεδόν 2 δεκαετίες μπορώ να πω ότι δεν τα πήγα άσχημα. Πάλεψα και τον Saulot στα προημιτελικά μάλιστα. Βέβαια, η αλήθεια να λέγεται, λόγω μη ύπαρξης seedings, τα groups ήταν κατανεμημένα σε καλούς (Α) και, εμμμ, "λιγότερο καλούς" (Β). Απόδειξη μάλιστα αυτού, το γεγονός ότι στους ημιτελικούς ήταν και οι 4 από το πρώτο group. Αυτό εμένα μου ήρθε σε καλό μιας και μπόρεσα και έκανα μία τουλάχιστον αξιοπρεπή εμφάνιση, από εκεί που αρχικά βασικός μου στόχος ήταν να πετύχω 1 γκολ και όνειρο να πάρω 1 βαθμό!

Ο τελικός ήταν εκπληκτικό ματς. Δεν έχω δει και πολλά ματς sensible, αλλά το συγκεκριμένο ήταν ματσάρα. Με καθήλωσε! Συγχαρητήρια λοιπόν και στους 2 για το εξαιρετικό θέαμα που πρόσφεραν.

Αναμένοντας λοιπόν το 5th Gathering (δεν θα υπάρξει 4th, όπως και στα Larry) και την επόμενη φορά θα έχω και την εμπειρία και γνώση ότι όταν λέμε αρχίζουμε 9-10 εννοούμε 11+...! :bash:
 
Συγχαρητήρια παιδιά πρέπει να ήταν πολύ καλά.

Ωραίες οι φωτό ένα μικρό παράπονο μόνο, είχατε σπόνσορα τη Malboro?
 
Uninvited είπε:
και την επόμενη φορά θα έχω και την εμπειρία και γνώση ότι όταν λέμε αρχίζουμε 9-10 εννοούμε 11+...! :bash:
Πάνο,έχεις απόλυτο δίκιο σ' αυτό,αλλά τουλάχιστον αυτή τη φορά μας βγήκε σε καλό,μια και ήρθαν και τα άλλα παιδιά.

Πάντως πρώτη φορά αργούμε τόσο να ξεκινήσουμε,συνήθως 10+ ξεκινάμε.

Επίσης,σου ανταποδίδω τα συγχαρητήρια για την πολύ αξιόλογη εμφάνισή σου! :)

Shock είπε:
Ωραίες οι φωτό ένα μικρό παράπονο μόνο, είχατε σπόνσορα τη Malboro?
ΚαραLOL !!!
 
Μάθαμε και τη νέα μάρκα του Ηρακλή!!!!!!!!!!!
 
Ευχαριστώ για τα συγχαρήκια και ανταποδίδω σε άπαντες για την ζεστή για άλλη μιά φορά ατμόσφαιρα. Amigo θηρίο, παίρνεις βραβείο ταχύτερου photo reporter/uploader !! Ωραίοι βγήκαμε πάλι, με καφέδες, τσιγάρα, τασάκια και tomahawk. Αυτές είναι φωτογραφίες !!!
 
Other_Reality είπε:
Ωραίοι βγήκαμε πάλι, με καφέδες, τσιγάρα, τασάκια και tomahawk. Αυτές είναι φωτογραφίες !!!
Έτσι,έτσι !!!! :D :D

Η φιλοξενία ήταν για μία ακόμη φορά παραπάνω από άψογη,μη ξεχνάμε ποτέ να το τονίζουμε αυτό,καθότι μπορεί να φαίνεται λίγο-πολύ ψιλοστάνταρ τ' ότι γίνονται εκεί οι συναντήσεις μας,αλλά δε πρέπει να το εκλαμβάνουμε ως τέτοιο φυσικά.

Ελπίζω κι από μεριάς των παιδιών του Ε.Σ.ΠΑΙ.ΡΟ.Σ να μην υπάρχει το παραμικρό παράπονο για την όλη παρουσία μας εκεί χθες...
 
τελειες κ η φοτο !!! λοιπον να σας ενημερωσω οτι ηδη κανω προπονηση στο lemonade και παιζω sensible!!!! (αν και παλι 4αρες τρωω!) χαχαχαχ
 
Μια χαρά περάσαμε χτες, η διασκέδαση ηταν εφάμιλλη του 1ου gathering.

Επιστρατεύσαμε και την tv του συλλόγου (κατι που άρεσε σε πολλούς παραδόξως)!!!

Στα καθαρά αγωνιστικά, έφτασα στους 4 και βγήκα τέταρτος :-( με αρκετα σκαμπανεβάσματα στην απόδοση μου. παρόλα αυτά το διασκέδασα τρελλα και περιμένω τη διοργάνωση του 5ου gathering!

Χάρηκα που είδα τον amigo μετα απο χρόνια (και ζαμάνια) και που γνώρισα και τα καινούρια παιδιά!!

Αντε, προπονηθείτε για το επόμενο.

Ιδέα, μήπως να διοργανώσουμε μια λιγκα?
 
πολυ καλη ιδεα γιωργο!!!
 
manos426f είπε:
Πάνο,έχεις απόλυτο δίκιο σ' αυτό,αλλά τουλάχιστον αυτή τη φορά μας βγήκε σε καλό,μια και ήρθαν και τα άλλα παιδιά.Πάντως πρώτη φορά αργούμε τόσο να ξεκινήσουμε,συνήθως 10+ ξεκινάμε.

Επίσης,σου ανταποδίδω τα συγχαρητήρια για την πολύ αξιόλογη εμφάνισή σου! :)
Εε, βασικα παντα 11+ ξεκινουσαμε. Απλως τοτε λεγαμε 10 και πηγαινε 11 μεχρι να μαζευτουμε και να στησουμε ενω τωρα ειπαμε 9 και.. παλι 11+ ξεκινησαμε. ;)
 
ήταν πολύ όμορφα και έπεσε και πολύ γέλιο.. χάρηκα που σας ξαναείδα και εγώ Γιώργο και εσένα και τον Μάνο και τον Ηρακλή και όλους φυσικά.. other συγχαρητήρια και από εμένα..

εγώ στεναχωρήθηκα γιατι έχασα σαν πρωτάρης αλλά ας είναι καλά ο χαιλαντερ που μου έσφαξε την επίθεση και έπαιζα με τον πάγκο αχαχαχαχαχα..
 
Μπράβο σε όλους (εκτός από τον Παναγιώτη που τα έκανε θάλασσα. Έπρεπε να το πάρεις αγόρι μου!)

Ελπίζω στο επόμενο να επανέλθω.
 
gas11 είπε:
Μπράβο σε όλους (εκτός από τον Παναγιώτη που τα έκανε θάλασσα. Έπρεπε να το πάρεις αγόρι μου!)
Όλες οι παραδόσεις είναι για να σπάνε κάποια στιγμή... ;)
 
Amigos είπε:
ήταν πολύ όμορφα και έπεσε και πολύ γέλιο.. χάρηκα που σας ξαναείδα και εγώ Γιώργο και εσένα και τον Μάνο και τον Ηρακλή και όλους φυσικά.. other συγχαρητήρια και από εμένα..
εγώ στεναχωρήθηκα γιατι έχασα σαν πρωτάρης αλλά ας είναι καλά ο χαιλαντερ που μου έσφαξε την επίθεση και έπαιζα με τον πάγκο αχαχαχαχαχα..
Δέν είχες τον Month στον όμιλο σου οπότε μη μιλάς.

Οι παίκτες μας δεν έβγαιναν στο γήπεδο.
 
Other_Reality είπε:
Ο μπαγάσας ο Νότης έβγαλε όντως την πρόβλεψη !!! Εκεί στην Αγγλία είναι και εκ φύσεως τζογαδόροι, λές να έβγαλε και λεφτά ? Αν ναί, τις μίζες γρήγορα....
Άστα, ρε Άλεξ... Έκανα τη βλακεία και πήγα μεν σε μια Ladbrokes που έχει εδώ δίπλα να το παίξω, αλλά έχοντας άκρατη εμπιστοσύνη στις μαντικές μου ικανότητες (το έχω ξαναποδείξει, άλλωστε... :p ), έπαιξα και ακριβές σκορ, οπότε πήγα κουβά... :(

Τουλάχιστον σε άλλο δελτίο σε είχα παίξει ως τελικό νικητή, οπότε ήπια μια Guinness στην υγειά σου στην pub κάτω από το σπίτι μου... :cool: (αν θες, μπορώ να σου στείλω ως μίζα, μισό pint...)

//Άντε και στο επόμενο να'μαι κι εγώ... ζήλεψα και θέλω κι εγώ μπιγκ-τέλικ... όλο τεταρτο-πέμπτος έβγαινα...
 
ποτε ειναι το επομενο? Μαααααανο βάλε μας σε μια σειρά
 
Amigos είπε:
Μαααααανο βάλε μας σε μια σειρά
Γιάννη,καλώς ή κακώς,μάλλον πρέπει να αναλάβει κάποιος άλλος τον συντονισμό ενός πιθανού 4ου τουρνουά.Εγώ αυτή την περίοδο ομολογουμένως δε μπορώ να το τρέξω,πόσο μάλλον αν δε μπορώ -ελέω δουλειών- να είμαι καθόλου βέβαιος για την παρουσία μου σε αυτό...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα