ΑΝΟΙΧΤΗ πρόσκληση για...3o Sensiblogathering !!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Δεν είναι το AGA. αφου το τρεχουμε σε Α600...
 
Παιδιά δεν υπάρχει AGA version του SWOS, που το ακούσατε αυτό; Μόνο μια CD32 έκδοση του Sensible International Edition.
 
Τελικά αν καταφέρω να έρθω θα σας κουβαληθώ και πάλι μετά από ξενύχτι. Θα ειδοποιήσω το Μάνο. Έτσι και αλλιώς σαν θεατής θα ερχόμουν, οπότε δεν θα σας χαλάσω τίποτε.

Αν δεν περάσω θα πει ότι είμαι πτώμα μια και την Παρασκευή το βράδυ όπως δείχνουν τα πράγματα θα πρέπει να μεταβώ Καλαμάτα και θα φύγω από κει ξημερώματα προς Κυριακή.

Δυστυχώς, την προηγούμενη είναι το meeting του mame.gr το οποίο σίγουρα το χάνω, όπως πάνε τα πράγματα.
 
αμα δεν πας στο μαμε.τζιαρ τουλάχιστον έλα από εμάς..
 
Ρε pook δε φερνει και καμια Amiga
 
Ρε αν έρθω, θα έρθω για κανά δύωρο το πολύ και μετά τις 11!!!!!!
 
Ντροπη' ς...

Και θα έρθεις, δεν ακούω κουβέντα.
 
Λοιπόν,έως τώρα βλέπω να έχουμε δύο Amigάκια διαθέσιμα,αλλά ένα monitor-TV!

Βέβαια,είμαστε μόλις 7 οι σίγουροι συμμετέχοντες,οπότε και σ' ένα μηχάνημα λογικά θα βολευτούμε άνετα.

Κανείς άλλος που το σκέφτεται ακόμη και δεν το αποφασίζει; :p
 
να φέρω και το δικό μου μόνιτορ-τιβι? samsung 20"
 
Ναι ρε Γιάννη,εννοείται!

Για να μη ξεχνιόμαστε:

1.Saulot


2.
bspus


3.
Uninvited


4.
Amigos


5.
Other_Reality


6.
manos426f


7.
Month
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πσσς... έφυγα εγώ και έχασαν το ενδιαφέρον τους όλα τα φαβορί, αφού μόνο από εμένα έχαναν, οπότε βαρέθηκαν να πάρουν μέρος... :p

Προβλέπω τελικό manos426f-Other_Reality, με δραματική νίκη του δεύτερου με σκορ 4-3... ;)
 
Olorin είπε:
Προβλέπω τελικό manos426f-Other_Reality, με δραματική νίκη του δεύτερου με σκορ 4-3... ;)
Εγώ θα διαφωνήσω εδώ και προβλέπω μεγάλη εμφάνιση από τον Uninvited... :)
 
manos426f είπε:
Εγώ θα διαφωνήσω εδώ και προβλέπω μεγάλη εμφάνιση από τον Uninvited... :)
Χμμ... και ήθελα να συμπληρώσω ότι ο μόνος που δεν γνωρίζω είναι ο Uninvited, οπότε δεν μπορώ να ξέρω το επίπεδό του... :xm:

Ε, τουλάχιστον ας πάει ένας από τους δυο σας τελικό μην τα χάσω εντελώς τα λεφτά μου... :p
 
Ούτε εγώ το γνωρίζω το παλικάρι,απλά ρίσκαρα μια πρόβλεψη... :)
 
Αν το πάρει ο Uninvited, θα είναι το τρίτο σερί μέλος της ΚΟΑ που θα κερδίσει το τουρνουά! Αλλά σιγά τώρα, εδώ δεν μπορεί να κερδίσει στο Kick Off, θα κερδίσει στο SWOS; :biglaugh:
 
Καλά, αφήστε τις προβλέψεις γιατί μας βλέπω πάλι προ εκπλήξεων... Εγώ αρκούμαι στον λίτλ τέλικ, άν τα καταφέρω θα είναι η τρίτη συνεχής !!! (Ετσι φτιάχνονται οι παραδόσεις)
 
Εγώ έχω ως πρώτο στόχο.....την οκτάδα !!!! :p :p :p

Κι αφού από pcmaster.gr δε βλέπω να έχουμε συμμετέχοντες παιδιά,ο στόχος μου θα επιτευχθεί με το καλημέρα!!! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
έφτασε η μεγάλη ώρα.. σχεδόν δηλαδή άλλες 9 ώρες περίπου.. εγώ έχω να διανύσω 130χλμ. για να έρθω κανονίστε ρε ρεμάλια (κωνστανταρα φωνή) να μην έρθετε...
 
Έχω παίξει Sensible περίπου 20 ώρες συνολικά, πριν από περίπου 17 χρόνια. Νομίζω ότι είναι δικό μου άνετα σήμερα!
 
Με μια μικρή αργοπορία της τάξης των 30',θα είμαι εκεί,μαζί μ' έναν φίλο μου!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα