ΑΝΟΙΧΤΗ πρόσκληση για.....Sensiblogathering !!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Αποφάσισα να σας προλάβω ώστε να παρουσιάσω το όλο θέμα όπως θέλω εγώ! :animlaugh:

Με σώσει προς το παρόν το ότι μες στο κατακαλόκαιρο η ΚΟΑ είναι νεκρή...

Μάνο & Gryzor, το παραπάνω link σας ενδιαφέρει.
 
Έλα ρε,είναι κι ο Νικόλας από την GWC (Greek Wrestling Community) στην KOA ;

Έτσι,έτσι,να έχει η Ελλάδα ισχυρή εκπροσώπηση κι εκεί ! :D :D

Καλά το είπε ρε Άλκη ο Νίκος,είναι μικρός ο κόσμος !

(αν και,εδώ που τα λέμε,το ήξερα ότι ασχολείται με το kick-off 2,αλλά δεν ήξερα ότι είναι,χρόνια τώρα απ ότι είδα,κι αυτός στην ΚΟΑ... ;) )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Με τον Νίκο έχουμε βάλει άπειρα μίλια... έχουμε ταξιδέψει μαζί Groningen, Cologne, Rickmansworth για τουρνουά Kick Off 2. Είναι ο πιο συχνός μου αντίπαλος αφού έχουμε βρεθεί αντιμέτωποι σε 77 επίσημους αγώνες. Εξαιρετικός παίκτης που έχει φτάσει μέχρι και χάλκινο μετάλλιο σε Παγκόσμιο. Εδώ είμαστε στην Ολλανδία το 2003:

Groningen125.JPG


Groningen125.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτά είναι ! :thumbup:

Είστε ωραίοι κι οι δύο,όπως κι όλη η ΚΟΑ φυσικά,μ' αυτή την δραστηριότητα και την όλη οργάνωση που τη διακρίνει ! ;)
 
alkis21 είπε:
Αποφάσισα να σας προλάβω ώστε να παρουσιάσω το όλο θέμα όπως θέλω εγώ! :animlaugh:
Με σώσει προς το παρόν το ότι μες στο κατακαλόκαιρο η ΚΟΑ είναι νεκρή...

Μάνο & Gryzor, το παραπάνω link σας ενδιαφέρει.
Αχχχ μικρόο κόσμος, ααααχ όταν προλάβαινα να ασχοληθώ με δύο μηχανήματα... :(
 
Παιδιά μόλις τώρα κατάφερα να μπώ στο ιντερνέτι απο το ξενοδοχείο που βρίσκομαι ( πολύ τρέξιμο κάθε μέρα ), και μου έφτιαξε η βραδυά !!! Φοβερές η φωτό, συγχαρητήρια και μέσω του φόρουμ στον Άλκη (ετοιμάσου για υπεράσπιση....)

Ήταν φοβερή εμπειρία, και ανυπομονώ για το επόμενο τουρνουά !! Φυσικά να ευχαριστήσω και τα παιδιά που τρέξανε περισσότερο για την διοργάνωση...Και ο χώρος που έχουν εκεί τα παιδιά είναι φανταστικός, ελπίζω να ξαναγίνει εκει !!!

Προς το παρόν ξεσπαθώνω (!) σε ένα ρημάδι Virtual Striker 2 που έχουν εδω πέρα, βάζωντας κάθε βράδυ το best goal (έτσιιιιιι) και φυσικά χαζέυοντας τις αναρίθμητες ρωσσίδες....
 
Σωστός ο Άλκης... ;) (έστω και έτσι όπως το παρουσίασε, σαν παιχνίδι... Β' Κατηγορίας... :p )

Τώρα που πήρα φόρα και ξανάπαιξα Sensi μετά από 15 χρόνια ψηνόμουν μέχρι και... στο Παγκόσμιο να πάω (προφανώς για να το καλύψω, όχι για να παίξω... δεν είναι και τόσο σημαντικό επίτευγμα πια μια ισοπαλία με τον Άλκη... :p ) αφού θα είμαι 200 χλμ. από εκεί και ειδικά τη συγκεκριμένη μέρα (16/8) θα είμαι ελεύθερος... (Θα πάω για την GDC και την gamescom στην Κολωνία... ;) )

//Χμμ... από ό,τι λέει το Google Maps είναι λιγότερο από 2 μέρες περπάτημα... λες??? :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν θέλω να κάνω διαφήμιση (who am I kidding... φυσικά και θέλω να κάνω διαφήμιση!!! :p ), αλλά ιδού και η μια εκ των δυο ανταποκρίσεων που είχα υποσχεθεί... ;)
 
Νοτη, καταρχην καλοριζικο (που θα ειναι, κρινοντας απο τους συντελεστες του) και ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια. Καλη επιτυχια ;)
 
Olorin είπε:
Δεν θέλω να κάνω διαφήμιση (who am I kidding... φυσικά και θέλω να κάνω διαφήμιση!!! :p ), αλλά ιδού και η μια εκ των δυο ανταποκρίσεων που είχα υποσχεθεί... ;)
Νότη, καταρχάς, καλή επιτυχία στο byteme ! Και κατα δέυτερον, γέλασα με την καρδιά μου στο review σου για το gathering...Πολύ πετυχημένo, όταν το διάβαζα ήταν σάν να ξαναήμουν εκεί ! Και όντως το 5-5 του Saulot με τον Month νομίζω ήταν αναμέτρηση "επικών" διαστάσεων !
 
Σιδεροκεφαλοι κυριοι! Εντυπωση μου κανει οτι ξεκινησατε ΓΕΜΑΤΟΙ πληροφορια και θεματα! Well done!
 
"Άλκη είπαμε στα 11 θα σταματήσεις, έτσι;" "Εντάξει, αλλά θα φωνάξεις τρις "Απεταξάμην τη SEGA!"..." (fair-play πριν τον αγώνα που άνοιξε την αυλαία του τουρνουά μεταξύ alkis21-Maddog)
Αν περιμένετε να πάτε καλά με τέτοιου είδους "δημοσιογραφία", είστε αλλού νυχτωμένοι. :p

Άλλωστε ο Άλκης σαν φανατικός της Commodore μόνο την Sinclair μπορεί να μου ζητούσε να αποταχθώ... :)

ΥΓ: άντε, καλή αρχή!
 
Μπράβο ρε Νότη,ειλικρινά πολύ μου άρεσε το εκτενέστατο "ρεπορτάζ" σου !!!

Και φυσικά,καλή επιτυχία στο ξεκίνημά σας μάγκες !
 
Καταρχάς, σας ευχαριστώ όλους για τα καλά λόγια και για τις ευχές, ελπίζουμε αν μη τι άλλο να φανούμε αντάξιοι των προσδοκιών σας... ;)

Μακάρι να γίνουν κι άλλα αντίστοιχα events από το GRM ώστε να τα καλύψουμε/συμμετέχουμε (το "-με" το βάζω καθότι από μέσα Σεπτέμβρη θα βρίσκομαι στην Αγγλία, αλλιώς προφανώς εγώ θα ήμουν ο πρώτος που θα ερχόταν, ούτως ή άλλως...).

Wally, η αλήθεια είναι πως το υλικό μας παίδεψε αρκετά, αφού όποτε είχαμε ελεύθερο χρόνο (λέμε τώρα...) τους τελευταίους μήνες γράφαμε για να υπάρχουν έτοιμα reviews, άρθρα κ.λπ. Τουλάχιστον χαίρομαι που το πρόσεξαν κάποιοι, γιατί ενδόμυχα φοβόμασταν μήπως η δουλειά τόσων ωρών πάει χαμένη...

Ελπίζω μέσα στις επόμενες 2-3 εβδομάδες να έχουν υλοποιηθεί και τα υπόλοιπα κομμάτια που απομένουν (registration χρηστών, σχόλια, forum, blogs συντακτών κ.λπ.), ώστε να έχει την ολοκληρωμένη μορφή του...

//Maddog: Εντάξει, ειδικά εσύ έπρεπε να ξέρεις τι να περιμένεις από εμένα... Αφού το ξέρεις ότι μ'αρέσει να σε τσιγκλάω δημοσίως... Μου θυμίζει τα νιάτα μου... :p
 
Olorin είπε:
Δεν θέλω να κάνω διαφήμιση (who am I kidding... φυσικά και θέλω να κάνω διαφήμιση!!! :p ), αλλά ιδού και η μια εκ των δυο ανταποκρίσεων που είχα υποσχεθεί... ;)
Και η αλλη .....



sensi.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
νεμο, απο που ειναι το αρθρο?
 
Saulot είπε:
νεμο, απο που ειναι το αρθρο?
Από το PC Master που κυκλοφόρησε σήμερα... ;)

//Να πάρει, δεν χώρεσε ολόκληρο το κομμάτι που είχα γράψει και κόβεται λίγο απότομα... :(
 
Olorin είπε:
Από το PC Master που κυκλοφόρησε σήμερα... ;)
//Να πάρει, δεν χώρεσε ολόκληρο το κομμάτι που είχα γράψει και κόβεται λίγο απότομα... :(
Τώρα τελευταία σε κόβουν γενικά απότομα σε αυτό το μαγαζί. :sealed:
 
Maddog είπε:
Τώρα τελευταία σε κόβουν γενικά απότομα σε αυτό το μαγαζί. :sealed:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!! :D

Έγραψε ο γιατρός... :cool:

//Αφού μ'αρεσε τόσο που λέω να σε αφήσω να με νικήσεις έτσι και παίξουμε αντίπαλοι στο δεύτερο τουρνουά... :p
 
Σου υπενθυμίζω τον ρυθμό βελτίωσης που επέδειξα σε ελάχιστους αγώνες στο πρώτο τουρνουά. Μπορεί να χρειαστεί να σε αφήσω εγώ να με νικήσεις. :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα