ΑΝΟΙΧΤΗ πρόσκληση για.....Sensiblogathering !!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ξαναβάζω εδώ τις (καλύτερες-πιο καθαρές) photos του Gryzor,επεξεργασμένες και hosted στο δικό μας server,μια και το imageshack σέρνεται,χώρια που θα χαθούν σε κάποιο διάστημα οι photos...

Η προετοιμασία:

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


Και οι μάχες αρχίζουν:

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


Eίπαμε,ήμασταν οργανωμένοι πάντως ! :

attachment.php


attachment.php


attachment.php


Το contrast των συναισθημάτων και των καταστάσεων:

(μέσα από κάποιες pics που ξεχώρισα..)

Πάθος:

attachment.php


Aγωνία:

attachment.php


Ένταση:

attachment.php


Πρόκληση:

attachment.php


Ικανοποίηση

attachment.php


Απογοήτευση:

attachment.php


Χαρά:

attachment.php


Και βέβαια,το "ευ αγωνίζεσθαι":

attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συγχαρητηρια σε ολούς και ιδιαιτερα στον πρωταθλητη alkis21, που το σηκωσε δικαια.

Πολυ καλη η διοργανωση, ειχε χαβαλε, αυτο που ολοι ηθελαν απο μια ρετροσυναντηση.

Αντε και με κανα αλλο παιχνιδι, οπως lotus, street fighter κτλ.
 
mortal kombat. Εκει θα πεσει το γέλιο της αρκούδας. Θα εχει πολυ χαβαλε !
 
Δυστυχως ειχα ενα ιδιαιτερα απαισιο Σαβατοκυριακο γεγονος που με κρατησε μακρια και απο το φορουμ αλλα και απο τον Σενσιμπλογκαδερινγκ το οποιο κρινοντας απο τις φωτο και τη λιστα συμμετεχοντων δεν μπορει παρα να ηταν ενα πραγματικο retro videogame blast!

H φατσα του Maddog σε καποια απο τις τελευταιες φωτο διαθετει το βλεμμα που διαχωριζει εμας τους γερο-gamers απο τη νεωτερη γενια παιχνιδακηδων (ναι το ξερω ακουγομαι "καπως"). Ειμαστε 30+ αλλα με ενα Tomahawk στο χερι και ενα καλο παιχνιδι απο τα παλια, γινομαστε ξανα μαθηται (εστω κατ εικονα του Angus Young :) ).

Συγχαρητηρια στο νικητη (και φαβορι απο τα αποδυτηρια) Αλκη!

Πολλα kudos στο Saulot και στα παιδια του Εσπαιρου για τη φιλοξενια και προτεινω τον GAY7 για honoured member. :)

Θα γουσταρα να ξαναγινει τετοια φαση, με καποιο αλλο παιχνιδι και με ακομα μεγαλυτερο αριθμο "μαθητων" (και καμια γυναικεια παρουσια ρε παιδια! Και θα παιζουμε και θα πρεπει να αυτοσερβιριζομαστε μπυρες?? :p ).
 
Είστε ωραίοι! :thumbup:

Τέρμα και τελείωσε!

Συγχαρητήρια στον νικητή αλλά και σε όσους συμμετείχαν!

Βλέποντας τις φωτό δε μπορώ παρά να ζηλέψω...
 
Πάνο περαστικά στη μικρούλα σου, θα διοργανώσουμε gathering προς τιμήν σου.
 
Μα κοιτάξτε με τι άνεση αντιμετώπισα τον πρωταθλητή Άλκη. Αυτός αφοσιωμένος στο "έργο" και εγώ χαζοκουβεντιάζω με τον Μάνο. Και σε 2 ενσταντανέ κιόλας, να μην νομίζετε ότι ήταν τυχαία λήψη! Γι'αυτό μου έβαλε 21 τεμάχια συνολικά... :) :) :)

picture.php


picture.php
 
Απο τις φωτογραφιες φαινεται ξεκαθαρα οτι ο alkis21 ηταν απολυτα συγκεντρωμενος στο παιχνιδι και ετσι το αποτελεσμα ηταν αναμενομενο :)
 
Μπα,οι φωτογραφίες νομίζω αδικούν τον Άλκη,μια και ήταν θα έλεγα -μαζί με τον Maddog αναμφισβήτητα- από τις "μορφές" του τουρνουά ! :)

Κεφάτος,πολύ ορεξάτος,φρόντιζε για όλα (η εμπειρία του σε τουρνουά τέτοια και πολύ μεγαλύτερης κλίμακας μάλιστα,φάνηκε..),κοινώς,καθόλου "σφιχτός" δεν ήτανε,απλά όταν ερχόταν η ώρα του αγώνα αφοσιωνόταν σ' αυτόν και πολύ καλά έκανε φυσικά..

Το αποτέλεσμα μπορεί να ήταν αναμενόμενο,το πόσο καλά θα περνάγαμε όμως ίσως δεν ήταν,εξ' ου και ήδη 2-3 παιδιά μ' έχουν ρωτήσει πότε θα το επαναλάβουμε !! :D :D

Σύντομα ελπίζω παίδες ! ;)
 
Πλάκα κάνουμε έτσι;

Ακόμα και αν είχε συμβεί το ανάποδο, δηλαδή να κοιτάω εγώ αφοσιωμένος την οθόνη και ο Άλκης να χαζοκουβεντιάζει με όλους τους υπόλοιπους παρευρισκόμενους, πάλι καμμιά 20ρια "τεμάχια" θα μάζευα.

Ο άνθρωπος είναι απλά σε άλλο επίπεδο...respect! :)

+1 για repeat. Τώρα έχω στόχο: να φάω λιγότερα από 20 από τον πρωταθλητή... :p
 
Ωραία... :D

Αν το εμπλουτίσετε με Αλαντίν Ταρζάν και Άρχοντα των Δαχτυλιδιών θα έρθω και εγώ!

(και όχι Wally :angry: ... δε θα μοιράζω μπύρες και καφέδες... )

Xmmm :wait2: Κάτι μου λέει πως θα μείνω με τη χαρά...
 
Juanita είπε:
(και όχι Wally :angry: ... δε θα μοιράζω μπύρες και καφέδες... )
Μόλις έθεσες εαυτόν εκτός! :p

Και εδώ που τα λέμε τι "κόντρα" διπλό μπορείς να παίξεις σε Aladdin και Tarzan;;; :xm:
 
Maddog είπε:
Και εδώ που τα λέμε τι "κόντρα" διπλό μπορείς να παίξεις σε Aladdin και Tarzan;;; :xm:
Xmmm... :wait2: ένα ψιλοδίκιο το έχεις...

Μπορούμε να διαγωνιζόμαστε για το ποιός θα τελειώσει νωρίτερα το παιχνίδι... :p
 
Aσφαλώς λέμε "ναι" σε κάθε είδους retrο-gaming gathering,αλλά "όχι" σε κανενός είδους μπέρδεμα αυτών με το συγκεκριμμένο.Καλά καλά δε το ξεκινήσαμε,θέλετε να το "πειράξουμε" κιόλας ; :)

Μ' άλλα λόγια,τα SWOS gatherings,όποτε κι αν τα ξανακάνουμε,θα είναι καθαρά SWOS gatherings ;)

Tώρα,στα άλλα gatherings-αν (και μακάρι να) γίνουν και τέτοια- το να παίζεται και κάνας αγώνας SWOS,θα είναι φυσικά ακόμη καλύτερο ! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ακομα ο alkis21 δεν εχει τον τιτλο SWOS King να εμφανιζεται κατω απο το ονομα του. Ετσι ευκολα θα τη γλυτωσει?
 
bspus είπε:
Ακομα ο alkis21 δεν εχει τον τιτλο SWOS King να εμφανιζεται κατω απο το ονομα του. Ετσι ευκολα θα τη γλυτωσει?
Eγώ στην υπογραφή μου του τον απένειμα κανονικά πάντως,αναμένω να τον δω και κάτω από το avatar του.

Αν και κάτι άκουσα για απειλές προς την admin team κτλ κτλ... :p :p
 
manos426f είπε:
Eγώ στην υπογραφή μου του τον απένειμα κανονικά πάντως,αναμένω να τον δω και κάτω από το avatar του.Αν και κάτι άκουσα για απειλές προς την admin team κτλ κτλ... :p :p
Καλα-καλά... δεν θα τη γλιτώσει έτσι, θα τον κάνω εγώ ρεζίλι στο Πανελλήνιο... :cool: :p
 
Έχω ήδη ενημερώσει σχετικά έναν Γερμανό KO player...
 
ChrisTOS είπε:
Έχω ήδη ενημερώσει σχετικά έναν Γερμανό KO player...
Έεετσι... :cool:

Λοιπόν εγώ αναλαμβάνω να τον κάνω ρεζίλι εντός των συνόρων και όσοι έχετε διασυνδέσεις με... διεθνείς KickOff-άδες σε αυτούς... ;)

Να μη σου πω ότι θα πάω να φτιάξω λογαριασμό στο ΚΟ-gathering μόνο και μόνο για αυτό το λόγο!!! :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα