Αγαπημένοι ηθοποιοί όπως δεν τους έχουμε ξαναδεί!

Στην Αυστραλία αποβιβαζόμενοι από το αεροσκάφος Boeing 727-76 (c/n 18741-72) με όνομα James Cook και νηολόγιο VH-TJA, της Trans-Australia Airlines (ΤΑΑ). Στην αρχική διακρίνονται το όνομα James Cook και τα γράμματα TJA δίπλα από το παράθυρο του πιλοτηρίου όπως φαίνονται αμυδρά και στην ακόλουθη φωτογραφία :

1673299986074.png
 
Τελευταία επεξεργασία:
Και μία φωτογραφία κουίζ. Ποια είναι η καλλονή που τη βλέπουμε σε εκρηκτική πόζα (στη Βούλα; Βουλιαγμένη; αλλού ίσως) και έκανε αίσθηση στην εποχή της; Η απάντηση αργότερα μαζί και με άλλες φωτογραφίες.

cult ΝΤΕΡΤΙΜΑ!
 
Ο Πρεκας αλυσοδεμενος; Γιατι εγω ξερω κατι αλλους που ζουν σημερα ελευθεροι ενω θα επρεπε να βρισκονται μεσα και σιγουρα ο Πρεκας δεν ειναι ενας απο αυτους.
 
Ο Πρεκας αλυσοδεμενος; Γιατι εγω ξερω κατι αλλους που ζουν σημερα ελευθεροι ενω θα επρεπε να βρισκονται μεσα και σιγουρα ο Πρεκας δεν ειναι ενας απο αυτους.
συμφωνώ απολύτως και επαυξάνω.
 
Ο Πρεκας αλυσοδεμενος; Γιατι εγω ξερω κατι αλλους που ζουν σημερα ελευθεροι ενω θα επρεπε να βρισκονται μεσα και σιγουρα ο Πρεκας δεν ειναι ενας απο αυτους.
Υποθέτω ότι ο σκιτσογράφος εμπνεύστηκε από το ρόλο του στην σειρά "Απόδραση" (1987), κάτι αντίστοιχο με αυτό που έκανε με το σκίτσο του Μόρτζου και το ρόλο του στον Χατζημανουήλ.
 
Υποθέτω ότι ο σκιτσογράφος εμπνεύστηκε από το ρόλο του στην σειρά "Απόδραση" (1987), κάτι αντίστοιχο με αυτό που έκανε με το σκίτσο του Μόρτζου και το ρόλο του στον Χατζημανουήλ.
Αυτο πρεπει να ειναι, αν και δεν τη θυμαμαι τη σειρα γιατι μαλλον δεν την εβλεπα.
Μα ειπα κι εγω... Αυτον βρηκατε να δεσετε με τοσα μπουμπουκια ελευθερα;
 
Τι να παρεξηγήσεις? Αυτή του φιλάει το μουστάκι κι αυτός την φιλάει πάνω από το πηγούνι, κι όσο για το ύφος τους ας μη μιλάμε καλύτερα.,
 
Πίσω
Μπλουζα