Αγαπημένοι ηθοποιοί όπως δεν τους έχουμε ξαναδεί!

Αυτή η φωτογραφία ανήκει και στο διπλανό θέμα με καλλιτεχνικές φωτογραφίες ηθοποιών, διότι είναι όντως καλλιτεχνική, όχι ένα απλό ενσταντανέ.
 
Μπα! Είδαμε όλο το κούτελο της Αλικάρας μας. Ακριβοθώρητο!
 
Η Μαίρη Χαλκιά, ο Διονύσης Παπαγιαννόπουλος και η Σούλη Σαμπάχ σε μία φωτογράφηση την οποία εικάζω ότι είναι κοντά στο έτος θανάτου του δημοφιλούς ηθοποιού (1984). Πηγή.

halkia.jpg
 
Για κάποιο λόγο έχω την εντύπωση ότι αυτά τα υφαντά τσιμπούσαν αφόρητα και προκαλούσαν ΤΟΝ ιδρώτα. Αδυνατώ να τα φανταστώ δροσερά!

(Η μεγάλη έγχρωμη φωτό ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!! Αν έφευγε κι εκείνο το σίδερο στο πόδι θα ήταν κορυφή. Φέρνει λίγο σε αρχαιότητα. Να'ναι το μαλλί; Να'ναι το κιουπί; )
 
Για κάποιο λόγο έχω την εντύπωση ότι αυτά τα υφαντά τσιμπούσαν αφόρητα και προκαλούσαν ΤΟΝ ιδρώτα. Αδυνατώ να τα φανταστώ δροσερά!

(Η μεγάλη έγχρωμη φωτό ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!! Αν έφευγε κι εκείνο το σίδερο στο πόδι θα ήταν κορυφή. Φέρνει λίγο σε αρχαιότητα. Να'ναι το μαλλί; Να'ναι το κιουπί; )
Αυτά ειδικά τα υφαντά δεν τσιμπούσαν..... ήταν σαν μεταξωτά.
΄Ισως αυτή η φωτογραφία να είναι πιο πολύ του γούστου σας. Το ψευδόνυPari website pics 8179.jpgμό μου ήταν Καρυάτις.... πάντως... και η φωτογραφία έφερνε την αρχαιότητα επίτηδες!
 
Το πρόσωπό της δεν άλλαξε στα χρόνια (είναι και βαμμένη μεγαλίστικα εδώ, υποθέτω)
 
Πίσω
Μπλουζα