Αναζητώντας την αγάπη, σχόλια αναγνωστών

metsgr είπε:
Σνιφφ κλαψ κλαψ ...





Μετσούλα μου...
bf4.gif
δε μ' αγαπάς πιά;;;
bg23.gif


Τι είπες Κρίστι μου;;; 8) Σου μπαχαλέψαμε το νημάτιο;;; :( ποιές;; :eek: εμείς;;;
 
Juanita είπε:
Μετσούλα μου...
bf4.gif
δε μ' αγαπάς πιά;;;
bg23.gif
:diablotin: Εδω πληρωνονται ολα!!!

Τι είπες Κρίστι μου;;; 8) Σου μπαχαλέψαμε το νημάτιο;;; :( ποιές;; :eek: εμείς;;;
Το νηματιο λεει: αναζητωντας την αγαπη... και εγω την αγαπη αναζητουσα, αλλο αν δεν τη βρηκα! Εγω ειμαι εντος θεματος!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Juanita είπε:
Σνιφφ κλαψ κλαψ ...

Μετσούλα μου...
bf4.gif
δε μ' αγαπάς πιά;;;
bg23.gif


Τι είπες Κρίστι μου;;; 8) Σου μπαχαλέψαμε το νημάτιο;;; :( ποιές;; :eek: εμείς;;;
χουανιτάκι, μην στενοχωριέσαι βρε. << αγάπη χωρίς πείσματα, δεν έχει νοστιμάδα>>

Όσο για το αν μου μπαχαλέψατε το νημάτιο.... καμία σχέση,Δεν θα μπορούσε να είναι καλύτερο :flower:
 
ενα μεγάλο ευχαριστώ, στην ομάδα candy in greek project...

γιατί αν δεν μου χάριζαν την χαρά να ξαναδώ τα επεισόδια της Κάντυ και αν δεν παρουσίαζαν μεταφρασμένο στα ελληνικά, το γράμμα της Κάντυ προς τον Άλμπερτ, απο τις νουβέλες που έχουν εκδοθεί στα ιαπωνικά δεν θα μπορούσα να βάλω σκέψεις και flash back των ηρώων στην ιστορία μου, στην προσπάθειά μου να είμαι όσο το δυνατόν στο πνεύμα της Μιζούκι.

Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι.
 
Παρά τη συνομωσία στην οποία συμμετέχετε, κα Κρίστι μου, για να μας καταρρακώσετε την ψυχολογία ανοιξιάτικα, εγώ δηλώνω ότι αντιστέκομαι σθεναρά!!! :cool:

Ως εκ τούτου, κρατάω μόνο τα θετικά από τούδε και εξής:

Η μικράν άρχισε να ζηλεύει ...επιτέλους!!!! :hurrah:

Για το δε παλικάρι μας τι να πω...... ήρθε, λέει, η Αλίσια και κάνει χαρές... ένα Fissler του χρειάζεται... :frypan:

:biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
metsgr είπε:
Για το δε παλικάρι μας τι να πω...... ήρθε, λέει, η Αλίσια και κάνει χαρές... ένα Fissler του χρειάζεται... :frypan:

:biglaugh:

ωχ, και που να διαβάσεις τι θα γίνει στον χορό..... :p
 
… Ευτυχώς, η είδηση της άφιξης της Αλίσια, με έσωσε απόψε….. Αλλιώς η Κάντυ θα προσπαθούσε να μάθει τι μου συμβαίνει, όπως νωρίτερα…. Δεν ξέρω αν αυτή την φορά θα είχα την δύναμη να της κρυφτώ…. Ω, Κάντυ…… Αν ήξερες πόσο πολύ σ’ αγαπώ….. Ευτυχώς η παρουσία μιας καλής φίλης, θα με βοηθήσει να μην σε σκέφτομαι συνέχεια…. Αλλά θα τα καταφέρω;….. Θα καταφέρω να μην πονάω;…….

Χμμμ... τι λέει ο λαός μας σ΄αυτές τις περιπτώσεις;;;;

"Μαύρο φίδι που σ' έφαγε... "
meatballs.gif


"Ούτε φίδι στον κόρφο σου... "



"Δείξε μου τη φίλο σου (Ελίζα) να σου πω τί είσαι (Γκόλουμ) "

"Μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλο λόγο μη σκεφτείς... "

και διάφορα άλλα παρεμφερή...

Καημένε Αλμπερτούκο μου...
4fvgdaq_th.gif


Και ο Τζωρτζ, τι τα θέλει τα πανηγύρια και τους χορούς;;;
4076.gif
 
Ειχες δεν ειχες, με εκανες να το διαβασω κα Κριστι μας... :)

Χαιρομαι που ζηλευει η μικραν, καιρος ηταν... το 'χω ξαναπει αυτο, εε;;; :diablotin:

Τωρα για το τι τραβαει το παλικαρι μας, θα τα ακουσεις απο τη χουανιτα, με καταλληλη εμοτικονικη επενδυση, να μην τα ξαναλεω κι εγω και κουραζω..

Αχ, και ενα spoiler θα ηθελα... θα το φαει το ξυλο τελικα ο Νηλ ή με την ορεξη θα μεινουμε;;; :please:
 
Λοιπόν μετά απο έκτακτό δημοψήφισμα (ένα τελάλη εμότικόν Χουανιτάκι μου παρακαλώ) αποφασίστηκε...να φάει...να φάει!!! :diablotin:

...και η σκηνή να επαναλαμβάνεται σαν ανάμνηση παρακαλώ πολύ!!!Πως μας έβαζαν ... (μισό... :banghead: :shake: :takethat: :icon_cry: )...την πτώση απο το άλογο ,ε αυτό! #)

Ευχαριστώ προκαταβολικά :flower:
 
Να σηκώσω τα μανίκια μου, κορίτσια, και να "καθαρίσω" με το Νηλ μιά και καλή;;;
hexer.gif


Μου αρέσει Κρίστι μου που μας κρατάς σε αγωνία αλλά πώς θα γίνει να βάζεις πιό συχνά συνέχειες;;;. Εχτές έβαφα τα νύχια μου με ειδικό μανό για να μην τα τρώω...
connie_1.gif
ούτε πετσάκια δε θα αφήσω από την αγωνία μου...
 
Juanita είπε:
Να σηκώσω τα μανίκια μου, κορίτσια, και να "καθαρίσω" με το Νηλ μιά και καλή;;;
hexer.gif

Μου αρέσει Κρίστι μου που μας κρατάς σε αγωνία αλλά πώς θα γίνει να βάζεις πιό συχνά συνέχειες;;;. Εχτές έβαφα τα νύχια μου με ειδικό μανό για να μην τα τρώω...
connie_1.gif
ούτε πετσάκια δε θα αφήσω από την αγωνία μου...


σε μένα μόνο κάνεις παράπονα :cry: :cry: στις υπόλοιπες συγγραφείς τίποτα ε;;;;:sad:
 
Μπραβο Κρίστι!!! :thumbup:

Μια χαρά ξηγήθηκε η Αλίσια... Είδες Χουανίτα που την είχες παρεξηγήσει την κοπέλα;; Ξαδέρφη της Πάττυ ήταν, δε θα έμοιαζε λίγο στο σόι;;

Αχ, Κάντυ... τυχερή που είσαι... Εσύ κοιμάσαι (κοινώς, είσαι στον κόσμο σου) και η τύχη σου δουλεύει!! :cool:

Θέλω κι άλλο!!! ::)
 
Εμμμ... και η Ελίζα με το Νηλ ξαδέρφια του Άντονυ και του Στήαρ ήταν αλλά είδες διαφορά;;;
q7.gif


Βιάζομαι τελικά να βγάλω συμπεράσματα... Φταίνε τα αστυνομικά που διάβαζα μικρή...
gun.gif
Ξυπνάει η μις Μάρπλ μέσα μου... :p
 
Juanita είπε:
Εμμμ... και η Ελίζα με το Νηλ ξαδέρφια του Άντονυ και του Στήαρ ήταν αλλά είδες διαφορά;;;
q7.gif
Αυτοί ήταν από άλλο ανέκδοτο, Χουανίτα μου!! Αυτοί ήταν από ανέκδοτο της Μιζούκι!!! Μπορεί να έβγαιναν φυσιολογικοί;;; :D

Ενώ εδώ έχουμε να κάνουμε με την κα Κρίστι!!! Καμία σχέση απολύτως δηλαδή!! :flower:
 
Ωχ, άρχισα να σας προκαλώ ψυχολογικά;;;; Τελικά, νομίιζω πως είμαι χειρότερη απο την Μιζούκι :p
 
Πάρτε και απο μένα μια μικρή συνέχεια, για να μην παραπονιέστε ότι σας ξέχασα.
 
Xmmm...
297.gif


εκεί που ο Άλμπερτ αναλαμβάνει δράση, μήπως θα μπορούσες να έβαζες και την Ελίζα κάπου;;; π.χ. την ώρα που πλακώνει τον Νηλ θα μπορούσε το ζαβό να σκύψει και ακριβώς από πίσω να βρίσκεται η αδερφή του ;;; ε;;; Please;;;; :D
 
Αααααααααααααχχχ!!! Να'ναι καλά το παλικάρι!!!

Μπράβο Κρίστι, μας αποζημίωσες!! Ε, ένα μαλλιοτράβηγμα και η Ελίζα θα το'θελε εδώ που τα λέμε, αλλά ας μην είμαστε και απαιτητικοί... :D

Χεχε, σατανική σε βρίσκω κα Κρίστι μας, το παιδεύεις το καημένο το κοριτσάκι. Αλλά δεν πειράζει, τέτοιο παλικάρι που είναι να πάρει, χαλάλι!! :cool:
 
Πίσω
Μπλουζα