Αναζητώντας την αγάπη, σχόλια αναγνωστών

Γκρρρ...Πες στην Πάττυ να καθήσει στα αβγά της και να τρέξει ξωπίσω της ο Άλμπερτ!...Χριστινάκι γράφεις πολύ όμορφα...:)dribble:η misspepper έχοντας μεγάλες προσδοκίες για το φαν φικ με τον Άντονυ)...την πάτησες,δεν ξεχνώ εγώ τέτοιες υποσχέσεις...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
σορρυ που αργησα τοσο, αλλά ξεμεινα απο ιδεες. Ελπίζω να ξαναβαλω σύντομα
 
Χαιρομαι που τελευταια στιγμη ακουσες τη συμβουλη της MissPepper και ετρεξε το παλικαρι ξοπισω απο την καλη του! ;)

Αχ, τα πουλακια μου! Μπραβο, κα Κριστι μας! Μπορει να τα παιδεψες λιγο, αλλα ετσι ειναι... το καλο πραγμα αργει να γινει! :cool:

Παντως αν δεν αφησεις κατι να αιωρειται δεν μπορεις. Τι χερι ηταν αυτο στο τελος; Το χερι του Θεου;; Χμ...
 
... Πολύ όμορφο πραγματικά... και χαίρομαι που το διάβασα τώρα που έχουν πάρει θετική τροπή τα πράγματα... γιατί πραγματικά... δεν αντέχω την αγωνία.... περιμένω τη συνέχεια....

Καλή μου Χριστίνα μη μας την αργήσεις.... :hurrah: :hurrah:
 
Επιτέλους, αξιώθηκα να το διαβάσω... :p

Πολύ όμορφη η συνέχεια Κρίστι μου (μας ξελίγωσες... :dribble::dribble::dribble:)



Άξιζε η αναμονή για μιά τόσο ωραία σκηνή... ;)
 
Ναι, είναι γεγονός, κατάφερα να ολοκληρώσω την ιστορία :cheers: :cheers:

miss μπορείς να αρχίσεις να χαίρεσαι, γιατί σε μερικές μέρες θα μπει και το φικ με τον Άντονυ.

Ελπίζω να σας άρεσε.
 
:hurrah: :hurrah:

Μπραβο Κριστι! Πολυ γλυκος επιλογος!! Ομορφη ιστορια με ομορφο τελος. :)

Περιμενουμε και την επομενη, ετσι;; :flower:

Ξερεις τωρα... σε αγιο και σε ...(γκχμ γκχμ) παιδι μην ταξεις ποτε! :D
 
Υπέροχο Κρίστι!!!



Τι είπες;;;;8) Τελειώνεις και το επόμενο;;;; Τέλεια!!!
 
Juanita είπε:
Υπέροχο Κρίστι!!!
Τι είπες;;;;8) Τελειώνεις και το επόμενο;;;; Τέλεια!!!

Να το τελειώσω;;;;; :eek: ακόμη δεν το ξεκίνησα.

Και για να έχουμε καλό ερώτημα, θα γράψει καμιά σας τίποτε καινούργιο ή να αρχίσω τα τηγανόψωμα;;;;; :(
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
Να το τελειώσω;;;;; :eek: ακόμη δεν το ξεκίνησα. Και για να έχουμε καλό ερώτημα, θα γράψει καμιά σας τίποτε καινούργιο ή να αρχίσω τα τηγανόψωμα;;;;; :(
Δεν αρχιζεις τα τηγανοψωμα μπας και φαμε τιποτα??? :D

YΓ. Εγω δεν το εχω διαβασει ακομα ολο :( Παω με αργους ρυθμους :EMO με σαλιγκαρι:
 
Kambia είπε:
Δεν αρχιζεις τα τηγανοψωμα μπας και φαμε τιποτα??? :D
YΓ. Εγω δεν το εχω διαβασει ακομα ολο :( Παω με αργους ρυθμους :EMO με σαλιγκαρι:

kambia μου, τα δικά μου τηγανόψωμα είναι ακατάλληλα προς βρώση (περιέχουν μπλε και πράσινους κόκκους) :p

χμμμ..... τωρα που το ξανασκέφτομαι , πού είναι το οικόσημο και το μπλουζάκι μου ;;;;;;;;; :p :p:p
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
kambia μου, τα δικά μου τηγανόψωμα είναι ακατάλληλα προς βρώση (περιέχουν μπλε και πράσινους κόκκους) :p

χμμμ..... τωρα που το ξανασκέφτομαι , πού είναι το οικόσημο και το μπλουζάκι μου ;;;;;;;;; :p :p:p

Ολα τα τρωω μην στεναχωριεσαι :D

Οπα!!!!!! και μπλουζακι??????
 
Εγω δε θελω να πω τιποτα καινουργιο... Απλα ζηλεψα που γραφετε ολες τον πονο σας εδω μεσα... :tease:

Καλα, καλααααααααα, μη βαρατε... Θα το ομολογησω!! Μου μυρισε τηγανοψωμο... χεχε!! Χριστινα, περιμενω να τραταρεις μερικα για να παρουμε μπρος! (σαν τον παλιο καλο καιρο) ;)
 
Χριστίνα πολύ όμορφο το τέλος σου... :clap: :clap:

Ανυπομονώ για την επόμενη ιστορία που θα γράψεις... ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
dolly77 είπε:
....Ανυπομονώ για την επόμενη ιστορία που θα γράψει... ;)
Ας μην την πιέζουμε την κοπέλα... έχει και άλλα σημαντικά πράγματα να κάνει... :xm:

Μην ανησυχείς Dolly μου... :D Την ψήνουμε, την ψήνουμε... :diablotin:
 
Θα διαβάσετε σύντομα μια νέα ιστορία που ήδη έχω ξεκινήσει. Θα αφορά Κάντυ- Άντονυ ( miss , μπορείς να πανηγυρίσεις :) ), όμως δεν θα είναι οι κεντρικοί πρωταγωνιστές (miss λυπάμαι αλλά δεν είχα πολλές επιλογές ). Την ιστορία τους θα την διηγηθεί, εκείνο το ψηλό, ξανθό, γοητευτικό παλικάρι.....ξέρετε εσείς. #) Γι' αυτό και ο τίτλος τηε ιστορίας θα είναι <<Αναμνήσεις......>>( το πως θα γίνει αυτό;;; υπομονή μέχρι το πρώτο ποστ) ;)

Αυτή θα είναι και η τελευταία ιστορία που γράφω. ( Δεν θέλω σχόλια, είμαι η μοναδική που έχει γράψει 2 ιστορίες και πάει για τρίτη, έτσι;;;;; )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
Αυτή θα είναι και η τελευταία ιστορία που γράφω. ( Δεν θέλω σχόλια, είμαι η μοναδική που έχει γράψει 2 ιστορίες και πάει για τρίτη, έτσι;;;;; )
Μα... καλή μου Χριστίνα δεν είναι σωστό αυτό που γράφεις
352nmsp.gif


(καλοπιάνω τώρα :diablotin: )
Εσύ το "έχεις", πρέπει λοιπόν να μην το κρατάς μόνο για σένα
toyou.gif
αλλά να το μοιράζεσαι με όοοοοολουουουουουουους εμάς που περιμένουμε τις συνέχειές σου κρεμασμένες από τα χείλη σου και ενίοτε με την τσίμπλα στο μάτι
kaffeetrinker_2.gif
... Άλλωστε, αυτή είναι και η χαρά του κάθε συγγραφέα: να χαίρει αναγνωρίσεως!!!
999.gif


 


(Εντάξει παιδιά, την έπεισα!!!
Laie_28.gif
Ετοιμάζει τουλάχιστον 4 ακόμη ιστορίες :hurrah: )

 
 
χαχαχα, καλή η προσπάθεια χουανίτα μου, αλλά δεν ψήνομαι :p
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
χαχαχα, καλή η προσπάθεια χουανίτα μου, αλλά δεν ψήνομαι :p

Πέρα από την πλάκα ( 8) ) που κάνω, ξανασκέψου το ... σοβαρά!!! ;)
 
Πίσω
Μπλουζα