Αναμνήσεις......., σχόλια αναγνωστών

geobacter73 , καλώς ήρθες :flower:

τώρα, όσο για την συνέχεια...... δεν έχω βρει χρόνο ακόμη #)

μάλλον από Δευτέρα ( ελπίζω )
 
Χριστινάκι....

Μας ξέχασες που είναι η συνέχεια σου....... :cry: :cry: :cry:
 
dolly μου είχα σκοπό να βάλω, αλλά θα καθυστερήσω λίγο, επειδή προέκυψε κατι έκτακτο #)
 
Υπομονή Dolly... :D το καλό πράγμα αργεί να γίνει!!! :p

 


Προβλέπω στο τέλος να με δέρνετε όλες σας...
looksmiley.gif


 
 
.... Μήπως λέω μήπως....:what: κάποια μας έχει ξεχάσει.....

Έντάξει ... εντάξει δεν θέλω να σε πιέσω Χριστινάκι άλλα μου φαίνεται ότι ξεκίνησες τα μπάνια και μαύρη πέτρα έριξες πίσω σου... :cry: :cry:
 
ορίστε και η συνέχεια, αν και άργησα πολύ. ελπίζω να σας αρέσει :)
 
Γκχμ.. γκχμ... να καθαρισουμε και τη φωνη μας, μετα απο τοσο καιρο... :p

Ακουγομαι;; Τεστ.. ενα, δυο ,ενα... Χμ... καλα ειναι... :D :D

Δηλαδη εγω πρεπει να σχολιασω τωρα; ε.. χμ.. καλα...

Λοιποοοοοοοοοοοοον!

Αναμνησεων συνεχεια... Που ειναι η Καντυ, κυρια μου; Εεεεεε;;; Εγω αναμενω να διαβασω την ιστορια της Καντυ και οχι πως η Κριστι, εε.. σορρυ, η Κριστεν ηθελα να πω, (μας) πηρε το παλικαρι!! :p :p

:D Κριστι μου, ενδιαφερουσα η συνεχεια μπορω να πω! Για να δουμε τι θα κανει το παλικαρι μας...

Θα κανω την καρδια μου πετρα και θα διαβασω τη συνεχεια... :( :(

Χμμμ... Τη Δευτερα να θυμηθω να περασω απο το γιατρο... Πρεπει να μου αυξησει τη δοση... :xm:
 
η αλήθεια είναι πως εγω δεν ήθελα τον Αλμπερτ για τον εαυτό μου. Αναγκάστηκα να το κανω, για να σταματησετε να μαλωνετε με την χουανιτα για το ποια θα τον κρατησει.

να τις επεισα αραγε;;;; :wait2:

οσο για το τι εκανε το παλικαρι μας, νομιζω οτι το καλυψα αυτό. την εκλεψε με τις ευλογιες του πεθερουλη την ημερα του παρολιγον γαμου της με τον αλλο
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
οσο για το τι εκανε το παλικαρι μας, νομιζω οτι το καλυψα αυτό. την εκλεψε με τις ευλογιες του πεθερουλη την ημερα του παρολιγον γαμου της με τον αλλο
Καλα αυτο το καλυψες... αλλα νομιζα οτι θα ειχε και κατι παρακατω... Δηλαδη, τελειωσε; δε θα πρωταγωνιστησει αλλο το παιδι;; Τς τς... μα απολυουνε τετοιο παλικαρι απο την ιστορια, κριστι μου;

να τις επεισα αραγε;;;; :wait2:
οχι!!
 
θα το ξαναδουμε το παλικαρι μας, μην στεναχωριεσαι. ειναι δυνατον να με αφησω, εεεε, να την αφήσω εννοω, την Κριστεν, έτσι, νιοπαντρη γυναικα;;;;;

ωχ, προδοθηκα :biglaugh:

τι;;;; δεν σας επεισα;;;;

σκεψου κατι κριστι να θολωσεις τα νερα.....
 
Ααααχχχχχ!!! τι καλά!!!!

Έχουμε συνέχεια!!! :hurrah:

Δε διαβάζω τίποτα σήμερα για να το απολαύσω αύριο στη δουλειά... :p (και για να μην τα ακούσει και ο γείτονας που με "πετάει έξω"... :rant: )
 
Κρίστι, είσαι αχαρακτήριστη... :(

Πόσες μέρες μας έχεις αφήσει χωρίς συνέχεια;;; ε;;; πόσες;;; :angry:

(η οποία συνέχεια γίνεται ολοένα και πιό ενδιαφέρουσα... :cool: )
 
θα την ειχα ποσταρει μεσα στην εβδομαδα, αλλα θελω να βαλω οποσδηποτε ενα στοιχειο και αυτο με εχει κανει να την σβησω πεντε φορες........ κατι θα σκεφτω, κανε λιγο υπομονη..... αλλωστε το καλο πραγμα αργει ..... ;)
 
Πίσω
Μπλουζα