Ανταλλαγή δώρων μελών RetroManiaX (Χριστούγεννα - Πρωτοχρονιά 2015-2016)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
retromaniax.jpg

Λοιπόν, το τ. 59 της Βαβούρας (28/9/1990), 2 Αλμανάκο, το τεύχος 9 (Οκτ-Νοε 1991) & το τεύχος 23 (Ιαν.1993), το ΜΑΧ Νοεμβρίου 1990 και το τευχος Νο 1 του ΙΖΝΟΓΚΟΥΝΤ (Μάιος 1990). It's 90s time!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
επειδή ειστε ολο ανδρες φετος αλλαζω!θα βαλω από φιλο το βρηκα τον μικρο καισαρα βιβλιο του 80' και ένα παλιο μικρο καουμπου,εναν ποπαυ και κατι άλλο θα μπει

πατριωτακι λες να βγουμε μαζι, ε, να γινει χερι με χερι η ανταλλαγη
 
Όντως πολύ πλούσιες οι προσφορές μέχρι τώρα!

Εγώ λοιπόν θα βάλω ένα παλιό Σπάιντερμαν (266) και το τεύχος 12 από την κλασική (και δυσεύρετη) σειρά του "Μια φορά κι έναν καιρό ήταν ο άνθρωπος".

P1090203.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωπ....να 'μαι κι εγω!!!! :D

Ευτυχως ολα πηγαν καλα με την επεμβαση και προλαβα να ετοιμασω και το κατιτις μου!!! :D

Λοιπον τα ρετροδωρακια μου για φετος ειναι...

1.) Playmobil LYRA NEW Κωδ. 1301

2.) PYROPLAST AIRGAM BOYS Κωδ. 100 & 101

attachment.php


Καλες Γιορτες να εχουμε με Υγεια πανω απ'ολα!!!! :beer:
 
Μας έστειλες αδιάβαστους κι εσύ! :eek:

Nice! :thumbup:
 
Οντως,ολες οι φετινες συμμετοχες ομολογω να πω οτι ειναι απαιχτες!!!
smiley-eatdrink009.gif
.... :D
 
Αν όχι τελευταία, σίγουρα καταϊδρωμένη κι εγώ....

book.jpg

Ταξίδι στο κέντρο της γης - του Ιουλίου Βερν! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βλέπω ανέβηκε πολύ ο πήχης :p Nice
 
arpacolla είπε:
Βλέπω ανέβηκε πολύ ο πήχης :p Nice
Ότι διαθέτει ο καθένας και έχει ευχαρίστηση :)

Άντε μη φτάσω να ποστάρω στις 23:59 :p (αν και έχω χρόνο ακόμα!)

Τα δικά μου δωράκια είναι μια μαγνητική ναυμαχία από την εταιρία Πέταλο

20151212_203208.jpg

και 2 φακέλους πρώτης κυκλοφορίας o πρώτος του 1972 από Cook Islands και ο δεύτερος του 1983 από Penrhyn (Northen Cook Islands)

20151213_143824.jpg

20151213_143840.jpg

Άντε και του χρόνου :D :D :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
OK... Το background είναι το ίδιο...

Πείτε μας όμως, σε ποιά ανήκει το χέρι! :tease:
 
Καρα LOL :biglaugh:

Το χέρι είναι της D@redevil, το background είναι στην πόρτα της κουζίνας μου. Αφού έβγαλε που έβγαλε το δικό της βιβλίο φωτό έβγαλε και τη ναυμαχία. Τώρα μπορείτε να κοιμηθείτε ήσυχοι :D :D :D
 
Χωρίς να θέλω να πιέσω κανέναν, έχουμε καμιά ιδέα για την ώρα που θα γίνει η κλήρωση;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν ξερω ποτε θα γινει η κληρωση - φανταζομαι οσονουπω.... :) - αλλα το δωρακι μου

ειναι ηδη πακεταρισμενο και περιμενει τον/την τυχερο/η για να του/της αποσταλει. :D
 
Ωχ ξέχασα την προθεσμία... :bash: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

Τι να μου πω... :points: :shake: :shake: η μόνη δικαιολογία μου είναι ότι λόγω της πρόσφατης μου μετάκόμισης από το Ηράκλειο στην Αθήνα τα ρετρό μου είναι πακεταρισμένα στο πατάρι...

Καλές Γιορτές και Χαρούμενες με ΥΓΕΙΑ και ΧΑΜΟΓΕΛΑ για όλους!!!

:2beers: :wave:
 
H κλήρωση έγινε πριν από λίγα λεπτά. Σας βάζω ένα screenshot μέχρι να ανέβει το video στο κανάλι του Youtube.

Την έκανα 3 φορές γιατί τις 2 πρώτες κάποιο μέλος αντάλλαζε δώρο με τον εαυτό του :p

κληρωση.jpg

Και για να είναι πιο κατανοητό το ποιος παίρνει ποιανού το δώρο δείτε παρακάτω

(Το μέλος στην 1η στήλη στέλνει το δώρο του στο μέλος που είναι γραμμένο στη δεύτερη στήλη)

1. tonytony

2. makisimos

3. Muttley Black

4. johnny19818

5. Tsalk

6. θανος

7. Dino

8. Ajax87

9. Spybil

10. Αριάδνη

11. Lord_Makro

12. stayros

13. D@redevil

14. Kambia
7. Dino

11. Lord_Makro

14. Kambia

2. Makisimos

6. Θανος

5. Tsalk

4. Johnny19818

3. Muttley Black

1. Tonytony

13. D@redevil

10. Αριάδνη

8. Ajax87

9. Spybil

12. Stayros

EDIT

Μόλις ανέβηκε και το video

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
DINO ελπίζω εκεί ανάμεσα στα ATARIα σου να έχεις και κανένα παραπεταμένο Mega Drive να παίξεις τα παιχνιδάκια :biglaugh:

Καλές γιορτές να περάσουμε και καλή υγεία να'χουμε!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
johnny19818 είπε:
DINO ελπίζω εκεί ανάμεσα στα ATARIα σου να έχεις και κανένα παραπεταμένο Mega Drive να παίξεις τα παιχνιδάκια :biglaugh:

Εχμμμμ...Γιαννη....μαλλον δεν καταλαβες καλα... :) ...στον makisimo παει το δωρο σου. :D
 
stayros είπε:
Εχμμμμ...Γιαννη....μαλλον δεν καταλαβες καλα... :) ...στον makisimo παει το δωρο σου. :D
Ωχχ και μόλις έστειλα μήνυμα στον DINO να μου πει την διεύθυνσή του!! :eek: Ρόμπα!! :precry:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
johnny19818 είπε:
Ωχχ και μόλις έστειλα μήνυμα στον DINO να μου πει την διεύθυνσή του!! :eek: Ρόμπα!! :precry:
Ενταξει ο Ντινακος θα καταλαβει οτι εγινε λαθος.... :) ....αλλωστε σου στελνει το δικο του δωρο. ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα