Αν είχαμε Εθνικό Σταρ ποιος θα ήταν αυτός;

Τα γυαλιά της Νάνας Μ. είναι πιο αρρενωπά από του κυρίου (ποιος είναι?).

karapiperim μου, εγώ προσπάθησα να σου προωθήσω τον Καζή, αλλά δεν βρήκα ανταπόκριση. Τι να κάνουμε?
 
Ψηφίζω Τόλη Βοσκόπουλο...νομιζω ότι πιο κοντινό σε absolute male star έβγαλε αυτή η χώρα και με τρελό γκελ! Και ομοίως λατρεμένος και από άντρες κ γυναίκες
 
Εθνικός Σταρ Τίτος Βανδής.
Ετοιμάζω τον πανηγυρικό
Έψαχνα αυτό το θέμα να προσθέσω μια ενδιαφέρουσα πληροφορία. Στις Εικόνες της Ελένης Βλάχου είχε γίνει κάποτε ρεπορτάζ στους δρόμους και ρωτούσαν ποιον θεωρούν οι γυναίκες τον πιο σέξι ηθοποιό. Και ετοιμαστείτε!!! Πρώτος λέει στις λίγο μεγαλύτερες ηλικίες ήταν ο Τίτος Βανδής!!!! Αλλά και στις υπόλοιπες κατηγορίες διατηρούσε τη δεύτερη θέση όταν πασίγνωστοι ζεν κατρακυλούσαν στα αποτελέσματα :) Πόσο μπροστά είμαστε σε αυτό το φόρουμ;
Δείτε το απόσπασμα με τη Ροζίτα Σώκου που είχε κάνει και το επίμαχο ρεπορτάζ (στο 26:30)

 
Εθνικός στάρ είναι αυτός που έχει μεν απήχηση στο κοινό αλλά κυρίως αυτός που είναι πρότυπο ,είδωλο, κάποιος που θα θέλες να μοιάζεις.. Σ΄αυτή τη κατηγορία μόνο Κούρκουλο βλέπω. Ο Βέγγος θα μπορούσε να είναι ένας επίτιμος εθνικός σταρ αφού είχε την απήχηση
 
Νομίζω ο Αλεξανδράκης! Και ο Κουρκουλος ήταν σταρ, αλλά ο "παλιο-Αλέκος" ειναι Νο1 :)
 
θανασης βεγγος,το ειχα αναλυσει στο νημα με την εθνικη αλικη
εναλλακτικα ο αντρεας μπαρκουλης
 
Bεγγος θα τον ελεγα εθνικο κωμικο κατι σαν τον Λουι Ντε Φινες με Μπελμοντο ,Ντελον εθνικοι σταρ.
 
Bεγγος θα τον ελεγα εθνικο κωμικο κατι σαν τον Λουι Ντε Φινες με Μπελμοντο ,Ντελον εθνικοι σταρ.
δεν ειναι ομως και κατι παραπανω απο ενας καταπληκτικος κωμικος;
 
Βρε παιδιά ο εθνικός σταρ πρέπει να είναι εκτός από ζεν πρεμιέ και ζεν κόμικ για μένα τουλάχιστον, θέλουμε άνδρα σταρ με χιούμορ ομως
 
O μονος αξιος να φερει αυτον τον τιτλο, ειναι ο μιστερ Μπουτιας. Παιζει ανετα Αντιγονη, δειχνει και φτερνα. Ολοι οι αλλοι ειναι απλα μπεμπεκοι.
 
  • Haha
Reactions: PT8
Βρε παιδιά ο εθνικός σταρ πρέπει να είναι εκτός από ζεν πρεμιέ και ζεν κόμικ για μένα τουλάχιστον, θέλουμε άνmpδρα σταρ με χιούμορ ομως
Βρε παιδιά ο εθνικός σταρ πρέπει να είναι εκτός από ζεν πρεμιέ και ζεν κόμικ για μένα τουλάχιστον, θέλουμε άνδρα σταρ με χιούμορ ομως
αρα λλετε μπαρκουλη,γκαραντι
 
Πίσω
Μπλουζα