Ας νιώσουμε λίγο ...γέροι!

Το'χω ξαναγραψει για τους γονεις του 90210 που ειναι κατα πολυ μικροτεροι απο εμας εδω και πολυ καιρο, lol.
 
Οτι και να πεις, το δικο μου παραδειγμα για τον Λεβεντη ισοπεδωνει οποιαδηποτε αποπειρα να υπαρξει πιο δυσαρεστο παραδειγμα σαρανταρισματος! :p
 
Οτι και να πεις, το δικο μου παραδειγμα για τον Λεβεντη ισοπεδωνει οποιαδηποτε αποπειρα να υπαρξει πιο δυσαρεστο παραδειγμα σαρανταρισματος! :p
Είσαι σίγουρος? Πρέπει να δω τα παλιά βίντεο σε σχέση με το πώς είμαι σήμερα ?

Επίσης, επειδή ο Λεβέντης μεγαλοέδειχνε στα 40 του, δεν σημαίνει ότι είμαι έτσι κ' εγώ. Για σένα δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη, γιατί έχω χρόνια να σε δω...μπορεί να μοιάζεις με τον παλιό Λεβέντη σήμερα ?
 
Ντροπη! Αισχος! Αρκουδεηδες! :)
 
Ντροπη! Αισχος! Αρκουδεηδες! :)
Πάντως για να εξάπτεσαι τόσο, μάλλον θα φέρνεις σε παλιό Λεβέντη σήμερα ?

Θυμάμαι, πριν 18 χρόνια, το 2001 δηλαδή, συνάντησα τυχαία έναν παλιό συμφοιτητή μου (είχαμε μπει στο πανεπιστήμιο το 1993) και έπαθα σοκ από το πόσο είχε γεράσει. Ε, αυτός θα μπορούσε σήμερα να μοιάζει με τον παλιό Λεβέντη, ή με τον πατέρα του Brandon του Beverly Hills 90210.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Όταν βλέπω Απαράδεκτους και σκέφτομαι ότι όλη αυτή η παρέα πλην του Βλάσση ήταν στην ηλικία μου ή και μικρότεροι 1-2 χρόνια, τότε κάτι με πιάνει! Θαρρέις ο κόσμος μεγαλοέδειχνε πιο πολύ τότε ή εγώ τα βλέπω λάθος; 
Το 1991.....                                                   Η Δήμητρα ήταν 29 χρόνων.                     Ο Σπύρος 36(στην ηλικία μου).                 Ο Βλάσσης 42.                                             Ο Γιάννης 41.                                               Η Ρένια 25.                                                   Ο Βασίλης 33.

...και εγώ τότε ήμουν μόνο οχτώ.Να πάρει...ψυχοπλακώθηκα πάλι.Τη τελευταία φορά που ένιωσα τόσο άσχημα, μου είχε πέσει κάτω το παγωτό.?

ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΠΟΤΕ.gif
 
Δε μπορώ να καταλάβω, αλλιώς βλέπω το κείμενο όταν το γράφω και αλλιώς φάινεται όταν το 'ποστάρω'.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το 1991.....                                                   Η Δήμητρα ήταν 29 χρόνων.                     Ο Σπύρος 36(στην ηλικία μου).                 Ο Βλάσσης 42.                                             Ο Γιάννης 41.                                               Η Ρένια 25.                                                   Ο Βασίλης 33.

...και εγώ τότε ήμουν μόνο οχτώ.Να πάρει...ψυχοπλακώθηκα πάλι.Τη τελευταία φορά που ένιωσα τόσο άσχημα, μου είχε πέσει κάτω το παγωτό.?
Ο Γιάννης 35 όχι 41.

Και φυσικά τώρα στο Facebook όταν ποστάρουν φωτογραφίες από το σχολείο ακόμη και το έτος 2000 να τα σχόλια από κάτω. "Που την ξέθαψες αυτή; Πώπω πόσο καιρό έχω να τη δω!!" 
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και φυσικά τώρα στο Facebook όταν ποστάρουν φωτογραφίες από το σχολείο ακόμη και το έτος 2000 να τα σχόλια από κάτω. "Που την ξέθαψες αυτή; Πώπω πόσο καιρό έχω να τη δω!!" 
Και εμεις πηγαιναμε σχολειο το 2000 , που ειναι το περιεργο;;;  :p   χαχαχαχα
 
Πάντως για να εξάπτεσαι τόσο, μάλλον θα φέρνεις σε παλιό Λεβέντη σήμερα ?

Θυμάμαι, πριν 18 χρόνια, το 2001 δηλαδή, συνάντησα τυχαία έναν παλιό συμφοιτητή μου (είχαμε μπει στο πανεπιστήμιο το 1993) και έπαθα σοκ από το πόσο είχε γεράσει. Ε, αυτός θα μπορούσε σήμερα να μοιάζει με τον παλιό Λεβέντη, ή με τον πατέρα του Brandon του Beverly Hills 90210.
Κάτσε βρε domniki, αν μπήκατε το 93, λίγο πολύ βγήκατε το 98. Και 3 χρόνια αργότερα σου φάνηκε τόσο γερασμένος;; Μόνο μεγάλος σέβντας θα τον έτρωγε τον άνθρωπο...Μου κάνει μεγάλη εντύπωση αυτό που έγραψες....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ο Γιάννης 35 όχι 41.

Και φυσικά τώρα στο Facebook όταν ποστάρουν φωτογραφίες από το σχολείο ακόμη και το έτος 2000 να τα σχόλια από κάτω. "Που την ξέθαψες αυτή; Πώπω πόσο καιρό έχω να τη δω!!" 
Έχεις δίκιο για το Γιάννη.Λάθος μου.
 
Κάτσε βρε domniki, αν μπήκατε το 93, λίγο πολύ βγήκατε το 98. Και 3 χρόνια αργότερα σου φάνηκε τόσο γερασμένος;; Μόνο μεγάλος σέβντας θα τον έτρωγε τον άνθρωπο...Μου κάνει μεγάλη εντύπωση αυτό που έγραψες....
Εγώ τελείωσα το '98 και έφυγα από την Ελλάδα. Γύρισα στην Ελλάδα το 2001. Τον συνάντησα το 2005, όχι το '01, έκανα λάθος... ήταν τόσο γερασμένος που πήρα αμέσως μετά τηλέφωνο μια συμφοιτήτρια μας και της λέω "μια χαρά "κρατιόμαστε", είδα τον Δ και έχει γεράσει πάρα πολύ, γκρίζα μαλλιά, κοιλιά, άστα" ??? Ίσως επειδή ήταν ωραίο παιδί αυτός, η κατρακύλα μου φάνηκε μεγαλύτερη ???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και πάλι ένας άνθρωπος φαίνεται γέρος στα 30 όταν περνάει κάποια δύσκολη κατάσταση, εκτός αν υπάρχει κάτι κληρονομικό...Τεσπα, σε αυτά τα πράγματα δεν χωράνε αναλύσεις πολλές 
 
Στην επομενη συναντηση θα προβληθει το παρακατω προς ενημερωση και αποφυγη.

F7GdP0O.jpg
 
Θυμάμαι στο πάρτυ του 2008 το Wally να βλέπει στη γιγαντοοθόνη τη Sabrina (αυτή που πήγε στην πολεοδομία να δηλώσει κάτι ξεχασμένα μπαλκόνια) και να του τρέχουν τα σάλια μέχρι τη φτέρνα..... Τότε ήμουν νέος. Τώρα είμαι ακόμα νέος. Ενώ ο Γουώλης αν τώρα δει τη Σαμπρίνα θα πάθει ανακοπή, το σάλιο ούτε καν θα ξεπροβαλει από την άκρη των χειλιών του. 

Αφτα....
 
Δεν θέλω τέτοια Rygar... έχουμε την ίδια ηλικία: Wally, Rygar, domniki! (από τους γηραιότερους του φόρουμ)
 
το ιδιαίτερο με τα νούμερα στα γερμανικά είναι ότι (η ηλικία μου πχ) είναι 46 αλλά στα γερμανικά λες έξι-και-σαράντα (sechs und vierzig) οπότε είμαι και με τη βούλα κ....γερός.όπου να ναι θα σηκώνονται στο λεωφορείο να κάτσω.
 
Πίσω
Μπλουζα