Βαθμολογήστε τους ηθοποιούς

Ζινετ λακαζ: πρόσωπο παιδιού; αγνου και ομορφου!συμφωνώ παραπάνω με όσα λέει η μπαμπι δεν μπορώ να βαθμολογησω, είναι σαν ένα παιδί 13 ετών τι να του βάλεις οπότε no number
Mπιλυ Κωνσταντοπουλου: ίσως αν την βλέπαμε και αλλου θα μπορούσαμε να βγάλουμε ασφαλέστερα συμπεράσματα για το σεξ απηλ της οπότε βάζω ένα τρία από αυτή τη μία ταινία που είδα. Κορίτσι για σπίτι στα σίγουρα και νυκοκοιρα αλλά σεξ απηλ , αγνοείται
Νικος Χατζισκος: πάλι εδώ δεν έχω βαθμό σε μια ταινία τον είδα με την λαμπετη τα ματωμένα χριστουγεννα , ερωτισμό δεν μου έβγαλε no number
Δημητριεφ: ε μόνο για τον φανουρη και το σόι του που γλιτώνει την Κατίνα από τον εμπορα από μένα ένα 7. Χαλάλι του.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Αυτη την φορα εχουμε μονο αντρες ηθοποιους για να βαθμολογησετε τον ερωτισμο τους. Και μαλιστα, ανηκουν σε πιο καινουργια φουρνια σε σχεση με τους ηθοποιους του παλιου κινηματογραφου:

Παυλος Χαϊκαλης
Γιωργος Παρτσαλακης
Γιαννης Μπεζος
Πετρος Φιλιππιδης
 
Αυτη την φορα εχουμε μονο αντρες ηθοποιους για να βαθμολογησετε τον ερωτισμο τους. Και μαλιστα, ανηκουν σε πιο καινουργια φουρνια σε σχεση με τους ηθοποιους του παλιου κινηματογραφου:

Παυλος Χαϊκαλης
Γιωργος Παρτσαλακης
Γιαννης Μπεζος
Πετρος Φιλιππιδης
Αχ μπαμπι ...δύσκολα βάζεις
 
Παυλος Χαϊκαλης, πολύ καλός κωμικός, σεξ απίλ όχι 4.
Γιωργος Παρτσαλακης, μπάρμπας 2.
Γιαννης Μπεζος 2.
Πετρος Φιλιππιδης 0.
 
Χαικαλης: καλός ηθοποιός, χάλια μαύρα ως άντρας. 1

Παρτσαλακης: αυτός είναι ο μόνος απ την τετράδα που μου είναι συμπαθής, αλλά επίσης δε μου αρέσει ως άντρας. Να βάλω ένα 4, γιατί σίγουρα είναι πολύ καλυτερος του χαικαλη

Μπεζος: Ο Μπεζος είναι ομορφος. Γοητευτικός πιστεύω μπορεί να γίνει αν θέλει, αλλά δεν ξέρω αν θέλει. Θα ήθελα να ήταν λιγότερο στρυφνος και κάπως πιο καλοπροαιρετος. Θέλει και λίγο παιχνίδι ή ζωή.. 6

Φιλιππίδης: Μηδέν. 0.
 
Χαικαλης: Καλός ηθοποιός, συμπαθητική φατσουλα που σε προδιαθέτει να του κάνεις "γούτσου γούτσου", αλλά από σεξαπίλ...μπα...του βαζω 3
Παρτσαλακης: Αλλος ένας πολυ καλός ηθοποιός μας...αυτός ναι έχει γοητεία και σεξαπίλ ωρίμου άνδρα. Θα το πάρει ένα 6
Μπεζος: Ξινός και αντιπαθεστατος και αντικειμενικά άσχημος άνδρας. Ακόμα και ως Γιάννης στους Απαραδεκτους, ξινιλα μου έβγαζε. Καλά δεν μιλάω για τώρα. Επισης δεν τον θεωρώ το ύψιστο ταλέντο που θέλουν να μας παρουσιάζουν 1
Φιλιππίδης: Απλά ασχολίαστος in every aspect. Προσωπικά δεν τον θεωρώ καλό ηθοποιό, χώρια η αντιπαθεστατη φυσιογνωμία, χώρια όλα τα άλλα 1
 
Τελευταία επεξεργασία:
Χαϊκάλης : Καλός ηθοποιός μέχρι εκεί όμως , 3

Παρτσαλάκης : Συμπαθέστατος , ατακαδόρος , με χιούμορ αλλά από σεξ απίλ , δεν ... 7

Μπέζος : Γοητευτικός στα νιάτα του αλλά είναι ο ορισμός του ξινού , η αποθέωση της ξινίλας , αφήστε που χει μανιέρα στους ρόλους του , τι σεξ απίλ να χει αυτός ο άνθρωπος που ναι λες και ήπιε λεμονάδα χωρίς ζάχαρη , 2

Φιλιππίδης : No comment , 0
 
Παυλος Χαϊκαλης: Kαλός ηθοποιός, από σεξαπίλ....τίποτα...βάζω 5 για την ηθοποιία του

Γιωργος Παρτσαλακης: ομοίως...5

Γιαννης Μπεζος: μου άρεσε περισσότερο από τους προηγούμενους δύο ως ηθοποιός αλλά και από τον Πέτρο Φιλιππίδη...δεν νομίζω όμως ότι έβγαζε ερωτισμό...βάζω 7 για την ηθοποιία του

Πετρος Φιλιππιδης: θυμάμαι τους ρόλους του στις κωμικές σειρές Χάι Ροκ, Ο Πέτρος και τα κορίτσια του, τον έχω δει και στο θέατρο...μου φαινόταν ότι είχε μονίμως ένα ηλίθιο ύφος ο άνθρωπος αυτός...από ηθοποιία και ερωτισμό ...μηδέν...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Παύλος Χαϊκάλης: 1
Γιώργος Παρτσαλάκης: 5
Γιάννης Μπέζος: 6
Πέτρος Φιλιππίδης: 1
 
Πίσω
Μπλουζα