Γάμοι Ελλήνων καλλιτεχνών

Το κατωφλι θα την περασει;
Τώρα εδώ έχουμε θέαμα και αγωνία τι μπορεί να ακολουθήσει, τι άλλο θα δούμε, στο συντακτικό κόλλησες;
Άλλη φωτό από τα ενδότερα έχουμε;
 
Ρε παίδες, από το κουβάλημα/κοψομέσιασμα στην πόρτα πήγαμε κατ'ευθείαν στην "φουσκωμένη κοιλίτσα"; Κοκό δεν έχει;
 
Η φουσκωμένη κοιλίτσα ήταν στο γάμο της Μαρίνας, το κουβάλημα στο γάμο της Αλίκης. Μη χάνεις το λογαριασμό φίλτατε. Είναι δύο παράλληλες ιστορίες που κάθε τόσο συναντώνται. (Ναι, έχω διαβάσει κάπου αυτή την ουρανομήκη αγεωμέτρητη βλακεία και δεν καταλάβαινε η παρέα γιατί γκάριζα "πώς συναντώνται αφού είναι παράλληλες?" - και μη μου αρχίσετε τις μη Ευκλείδειες γεωμετρίες).
 
Δεν καταλαβαινω σε τι χρησιμευουν τα εισαγωγικα στο Χαϊδευει και στο Κοιλιτσα. Δεν εννοει ο συντακτης αυτα που γραφει; Αλλα εννοει;
Και αυτος ο γαμος της Μαρινας επιτελους ποσα τευχη της Μανινας απασχολησε; Ομηρου Οδυσσεια, Μπεν Χουρ και Περλ Χαρμπορ μαζι.
 
Η φουσκωμένη κοιλίτσα ήταν στο γάμο της Μαρίνας, το κουβάλημα στο γάμο της Αλίκης. Μη χάνεις το λογαριασμό φίλτατε. Είναι δύο παράλληλες ιστορίες που κάθε τόσο συναντώνται. (Ναι, έχω διαβάσει κάπου αυτή την ουρανομήκη αγεωμέτρητη βλακεία και δεν καταλάβαινε η παρέα γιατί γκάριζα "πώς συναντώνται αφού είναι παράλληλες?" - και μη μου αρχίσετε τις μη Ευκλείδειες γεωμετρίες).
Εννοώ, από τις φωτό του κοψομεσιάσματος πήγαμε στις φωτό της κοιλίτσας. Οι φωτό του κοκού που πήγαν;
Δηλαδή οι άνθρωποι σε πλέιμποϊ, πλέιγκερλ, χάσλερ και λοιπά αδελφά επιστημονικά συγγράμματα θα γίνουν κλέφτες;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλη μου, επρεπε να βαλεις πουδρα σε δυο τονους πιο σκουρο για να μη δειχνει το προσωπακι σου σαν να ανηκει σε αλλη. Στη Χιονατη, ας πουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλη μου, επρεπε να βαλεις πουδρα σε δυο τονους πιο σκουρο για μη δειχνει το προσωπακι σου σαν να ανηκει σε αλλη. Στη Χιονατη, ας πουμε.
Φαντάζεσαι τώρα να ιδρώσει, πως θα γίνει το πρόσωπο με την ιδρωπούδρα;
 
Σε γάμους και βαφτίσια πάνε όποιοι θέλουν? Όχι όποιοι προσκληθούν? Διότι μοιάζει να κατηγορί Βουτσά κλπ. που δεν οήγαν, Τους είχαν καλέσει?

Ώστε αν δεν ήταν παντρεμένοι θρησκευτικά οι γονείς δεν βάφτιζε (το κάνει ακόμη?) το παιδί η Εκκλησία?
 
όχι Ελέφαντα μιας και η αδερφή μου και ο γαμπρός μου δεν είναι παντρεμένοι και μια χαρά βαφτίσανε τα ανιψάκια μου.
 
Ώστε αν δεν ήταν παντρεμένοι θρησκευτικά οι γονείς δεν βάφτιζε (το κάνει ακόμη?) το παιδί η Εκκλησία?
όχι Ελέφαντα μιας και η αδερφή μου και ο γαμπρός μου δεν είναι παντρεμένοι και μια χαρά βαφτίσανε τα ανιψάκια μου.
Εξαρτάται κι από τον παπά. Κανονικά δεν μπορεί ο παπάς να αρνηθεί τέλεση μυστηρίου. Αλλά μερικοί είναι ψείρες και περίεργοι και θέλουν να προκαλούν προβλήματα εκεί που δεν υπάρχουν.
 
Πίσω
Μπλουζα