Γάμοι Ελλήνων καλλιτεχνών

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας tonytony
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Γαμπρέ, όταν κατεβαίνουν σκάλες κοιτάνε μπροστά τους. Αλλιώς υπάρχει κίνδυνος να πρέπει να σε κουβαλήσει η νύφη αντί το αντίθετο το οποίο βλακωδώς είθισται - φαντάζεστε το Νίκο Ρίζο να κουβαλάει την Έλσα?
 
Ενταξει. Και την Ομηρου Οδυσσεια ξεπερασε σε διαρκεια η καλυψη αυτου του γαμου, και το Μπεν Χουρ, και το Περλ Χαρμπορ.
Παμε τωρα για το Πολεμος και ειρηνη και βλεπουμε.
 
Μπα. Το βλέπω να ξεπερνάει το À la recherche du temps perdu, ή ίσως, λόγω θέματος,, τον Μεγάλο Ανατολικό. Μην πώ και τη Λάμψη και με πείτε υπερβολικό.
 
Η οδοντωτή συνοδός του είναι εκεί. Ο Βιολάρης μεριμνά και τυρβάζει περί ποιος ξέρει τι, ατενίζοντας το άπειρο.
 
Κοιτα ζημια που κανει στα ζευγαρια η μια μερα παραπανω στο Φεβρουαριο! Καλα που προλαβαν και γλιτωσαν τα παιδια! :banghead:
 
Οι αντρες δε μιλουν πολυ στο νου σου να το γραψεις, κι οσο για την αγαπη τους τη δειχνουνε με πραξεις.
 
Βλέπουν το ύφος τους οι αναγνώστριες της Μανίνας? Εγώ βλέπω κάτι μαύρες μουτζούρες, ένα γκρι νυφικό κι ένα άσπρο γάντι,
 
Βλέπουν το ύφος τους οι αναγνώστριες της Μανίνας? Εγώ βλέπω κάτι μαύρες μουτζούρες, ένα γκρι νυφικό κι ένα άσπρο γάντι,
Και το αστραφτερο χαμογελο του γαμπρου.
 
Η Μαρίνα είχε μόνο αναγνώστριες όχι αναγνώστες. Οι άντρες δεν έχουν άποψη για την διακόσμηση του δικού τους χώρου. Οι γυναίκες τα φτιάχνανε όπως θέλανε (προφανώς την διακόσμηση; τα σεμεν
Ευτυχώς που αυτά που ήταν πριν 40 χρόνια. Πιστεύω ότι έχει αλλάξει το σκηνικό.
;)
 
Και το αστραφτερο χαμογελο του γαμπρου.
Δόντι είναι αυτό που γυαλίζει? Εγώ νόμιζα ότι είναι ο γιακάς από την άλλη μεριά, όσος δεν κρύβει το παπιγιόν που μου θυμίζει από μέγεθος την τερατώδη Μόθρα των Γκοτζιλοταινιών
 
Το φλας που άστρεψε έκανε τη Μαρίνα να μοιάζει λίγο με βρυκόλακα.
Μετά το Ψυχικό και το Νέο Ψυχικό έχουμε και το Νο Ψυχικό.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα