Γάμοι Ελλήνων καλλιτεχνών

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας tonytony
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
επίσης Ελέφαντα έτσι χαιρετιούνται και οι γάτες (τρίβουν τις μύτες τους) και είναι τιμή για μια γάτα να τρίψει το "αφεντικό" της τη μύτη του στη δική της (εκτός κι αν έχει συνάχι).
 
Ο γάμος ευδοκίμησε ή χώρισαν κι αυτοί τελικά;
 
Δεν μπορω να το πιστεψω! Πανω που νομισα πως τελειωσε, το σηριαλ Μαρινα συνεχιζεται! :wacko:
 
Διαβάζοντας τα παρακάτω στο διαδίκτυο προκύπτει το συμπέρασμα ότι ο γάμος της Μαρίνας κράτησε ως το τέλος αφού ο σύζυγός της Νίκος Μακρής απεβίωσε το 2013: "...Οταν πέθανε ο Νίκος πριν από µια οκταετία ήµουν κλεισµένη στο δωµάτιό µας. Ακόµη κρατάει το πένθος µου..."

 
Ουτε ο γαμος του Κωνσταντινου με την Αννα - Μαρια δεν απασχολησε τον Τυπο τοσο πολυ. :shocked:
 
Η μία μάζευε τα δώρα με το νυφικό, η άλλη έφευγε για γαμήλιο ταξίδι με το νυφικό και μάλιστα με την ολάνθιστη Σιτροέν που αν δεν την ποτίζανε θα γινόταν μαραμένη Σιτροέν ώσπου να φτάσουν. Και φανταστείτε να χρειαστεί να σταματήσουν κάπου να κάνει η νύφη την ανάγκη της με το νυφικό, δύσκολο που θα είναι.

Γιατί εγώ πιστεύω ότι ο λεζαντογράφος ως συνήθως έγραφε βλακείες και το ζεύγος δεν έφευγε για γαμήλιο ταξίδι αλλά απλώς για το σπίτι τους?
 
Η μία μάζευε τα δώρα με το νυφικό, η άλλη έφευγε για γαμήλιο ταξίδι με το νυφικό και μάλιστα με την ολάνθιστη Σιτροέν που αν δεν την ποτίζανε θα γινόταν μαραμένη Σιτροέν ώσπου να φτάσουν. Και φανταστείτε να χρειαστεί να σταματήσουν κάπου να κάνει η νύφη την ανάγκη της με το νυφικό, δύσκολο που θα είναι.

Γιατί εγώ πιστεύω ότι ο λεζαντογράφος ως συνήθως έγραφε βλακείες και το ζεύγος δεν έφευγε για γαμήλιο ταξίδι αλλά απλώς για το σπίτι τους?
Συμφωνώ απολύτως.
 
Πίσω
Μπλουζα